Penis büyüklüğü nasıl anlaşılır? :))

Bir erkeğin penis boyunu merak ediyorsan bunu öğrenmenin yolu nedir? :D Dışardan bakınca da öyle anlaşılmıyor ki :D

Güncellemeler:
burda da hiç kimse benimki küçük demiyor :D öyle ölçülseydi benim ki şöyle olurdu böyle olurdu :)) benimki standartların üzerinde :D hehehehe :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Benim işaret parmağım küçük başparmağım küçük hatta ellerim ayaklarım da küçük hatta ufak tefek bir insanım:) ancak penis boyum ortalamanın bayağı üzerinde. Bakman gereken burun ve kulaklar. Dev gibi elleri ayakları olan bir adamın burnu hokka gibi ise kulakları minicikse koşarak kaç isterse basketci olsun. Hatta burun şekli penis şekline yakındır büyük bir burun ince ise ince uzun bir penisi ,kalın basık ise kalın bir penisi işaret eder. İnanmazsan bakınız zenci burunları ve japon/çinli burunları...

• kikirdak doku ile penisin sunger dokusu farkli efenim :D anatomi 101 ... ikisi bile farkli sureclerde gelisiyor... bu arada p*rnolarda oynayanlarda yakisiklilik aranmiyor :D aranan sey belli, hatun desen rusyadan geliyorlar ya baska ise o da olurdu, demek ki baska durumlar soz konusu...

• burun ve kulakla alakası kıkırdak doku ile ilgili. sonuçta penisteki sünger doku da bir nevi kıkırdak dokudur aynı hücre yapısından gelişmiştir. karadenizde p*rno cekecek prodüktör, o filmlerde oynayacak kadın ve p*rno yönetmeni bulursak evet p*rno sektörü baya gelişir. ha bi de yakışıklı karadeniz erkeği bulmak lazım şu ana kadar en iyisi laz tarkan :)

• uzuvlarla alakasi yok iste :D cok komik oranlar cikiyor o zaman :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 27

• el ve ayak büyüklüğüyle orantılıdır bu büyüklük bu tıbbi bir gerçek :D

• penis boyunu anlayamazsın elle ya da gözle benim boyum 1 74 ama penisim 21 cm başparmağımda o kadarda uzun değil artı ince bir penisimde yok kalın bir penise sahibim her insanda değişen bir ölçüdür bu olay mesela örnek vereyim dünyanın en uzun penisine sahip olan amerikalı adamın boyu 178 amerikalı zenciler 2 metre boyunda başparmaklarıda 10 cm ama amerikalı adamın penisi çok çok daha uzun bunları boş ver içindeyken uzun süre seni tatmin etmesine bak sizinki dipsiz kuyu dibi bulunsaydı bu kadar götünüz kalkık olmazdı zaten

• Burda kimse küçük demiyor diye bişey yok. Kendini kandırır herkes, Yani belli olunca nolacak ki sevgilinin kini öğrnemek istiyosan zaten direk sor söyler :)

• Bi tane mayo al denize gidin mayodan belli olur

• bir gün yolda yürürken sevgilini duvara yaslayıp öpüşmeye başladığında elini onun penisine doğru indir ve pantolnundan okşamaya başla parmaklarınla anlayabilrsin..

• vücut yapısı ve penisin dışarıdan görünüşü bence önemlidir. 185 boyundaki ve iri yapılı bir erkeğin 16cm'lik penisi dışarıdan bakıldığında ufak gibi görünür.aynı şekilde 160 boyundaki ve ince yapılı bir erkeğin 16cm'lik penisi çok büyükmüş gibi görünebilir.benim penis boyum kısa, ama kalındır. bu da ayrıca değerlendirilmesi gereken bir konu.sorun olursa yaz

• alakası yok ne cüceler gördüm 20cm penisi var ne devler gördüm 2 cm penisi var şaka maka alakası yok saçmalamayın anlaşılamaz dışardan

• Atalar derki; Atta karın, yiğitte burun ;)

• istisnalar kaideyi bozmaz ama birkaç kriterden anlaşılabilir bence boyu. uzun boylu erkeklerinki genelde daha büyktür ki bunu zaten biliyorsunuzdur. bunun yanında iri kemikli geniş erkekleri de katabiliriz. spor yapmış kaslı erkekten bahsetmiyorum, doğal vücut ölçüleri bunlar. kalın ses, kıllı olmak ve geniş çeneli erkeklerinki de daha uzundur diye düşünüyorum.

• kumpas al eline ölç çapını :))))))

• Gidip soracaksın.Yada açıp bakacaksın.Yada elinle kontrol edeceksin.Başka yolu yok :)

• kendisine sorabilirsin, baska bir olcutu yok. Koca pabuclu rabbim akıllarımıza karsımızdakinin pensi boyutuna dair degil de atom'un yapısına dair meraklar düsürse keske

• ölçümü baş parmağa göre vurursak ooooo :)) yok öyle bir şey ölçtüm 2.5 katı oluyor.

• Dışardam bakıncayı bırak içerden bakınca bile anlaması zordur. Mesela zayıf adamların penisleri daha büyük görünür :)en iyi yöntem el-ağız-vajina üçlemesini kullanmak suretiyle ölçünün hissedilmesidir.bir hanım arkadaşım var benim şöyle der:erkeğin yakışıklısı mı olur ? olur da sürpriz yumarta. bi tane yakışıklı yeriniz var oda son dakikaya kadar muamma :)

• erkeğin yakışıklısı mı olur ? olur da sürpriz yumurta. bi tane yakışıklı yeriniz var oda son dakikaya kadar muamma...çok güldüm ya :D sevdim ama sözü :D

• en güzeli açıpp ereksiyon yaptırıp ölçmek yada bakmak.sonra ne olur onu bilemem...

• Gerçekçi olalım kahve fincanından fal, pantolon, baş parmak, burun üstünden penis boyu hesaplamayalım...Merak ettiğin takdirde açıp bakacaksın iyice inceleyeceksin işlevselmi görselmi anlayacaksın... Yine anlamakta zorlanıyorsan, üstüne binip test sürüşüne çıkcacaksın :)Saygılarımla...

• link bozuk

• distan anlasilmaz :) burunmus elmis ayakmis hikaye, eger oyle olsaydi ya benim bamya ya da hayvanus sahibi olmam gerekirdi :) cok alakasiz durumlar

• sana kaç cm lazım ?

• Kim ne derse desin bilinen tek şey var oda türk erkeklerinin penisinin boyu ile japon erkeklerinin penis boyu ortalaması aynıdır. Buda demek oluyorki %90 gibi bir oranla 13 ila 15 cm arası...

• Doktor gibi muayene edersin :) Sorarsın seninki kaç cm diye :)

• onu tahrik et yada onla çık .d

• yatak odası

• Kesin ve en doğru sonucu istiyorsan açıp bakarsın?

• iyi bi tavsiye vereyim... onu tahrik et... pantolondan görürsün hahah:D

• kendisine sor verilen cevaptan 3 cm hatta 5 cm yok yok 7 cm düş =)

• =) tüh yakalandık

• ercie senin o votka içtiğin fotoda başparmagın görünüyor ;)

• ee ne kaldı geriye o zaman =)

• Öncekileri Göster
  • dokunarak yoksa biraz zor :)) veya sor. burda anlatmak biraz zor :P

Kızlar Ne Diyor 8

• Al adamı bi mağazaya götür onun giyindiği bedenin iki küçüğünü ver zorla ısrar et denesin sonra el sallar sana ordan beni ye beni ye diye :)))) eee artık eroksiyonken ki halinide sen hayal et bi zahmet :)) 90 derece değil ama 180 derece hayal et bi ölç tart bakalım sana yeticek mi :D :D :D

• valla ereksiyon haline gelmeden penis büyüklüğü pek anlaşılmaz bence. büyüme katsayısı çok değişkendir.

• Bir erkeğe asla bunun ölcüsünü sorma genelde bu konuda dürust erkek yok gıbırBu kadınların süngerlı sütyen kullanması ile bağlantılı bır sey asla açıp görmedıkce ne olduğunu bılemezsın

• ben merak etmedım,merak edenler ıcın bır acıklama yaptım

• Açıp görmenin bir yolunu bulacaksın öyleyse.

• baş parmağının 3 katı kadar büyüklükte olurmuş diye duymuştum :P

• benim öyle olsa 22yi bulur :D belkide büyütücü kullanılmış sayıyorlardır 4 santim buyutuyor demekki oda :)

• aydınlandım.

• aynen alakası yok :) şehir efsanesi

• Öncekileri Göster
  • hahaha. cok meraklisiniz ya :D

• kuzum önce birkaç kere görmen yani cinsel deneyim yaşaman lazım pantolon üzerinden tahlil yapıp tutturabilmek için.fakat şu kadarını verebilirim, pantolonu bol bile olsa bir kabarıklık varsa yeterince vardır bir şeyler:)

• o zaman enlemesine değil boylamasına bir kabarıklıktan bahsettiğimi de ekleyeyim, uyar mı:)

• penis küçük testisler büyük olabilir o her zaman tutmaz yani.

• bir adet mezure alınır. itinayla açılıp ölçülür. başka yolu yoktur. :DD

• ben bir kadın terziye ölçtürem o zaman...

• Bunu yapan varmı peki?

• :DDDD

• işaret parmakları vücut boylarının oranına uzunsa şanslısındır.yani parmaklarının boy oranından ortalama olarak anlayabilirsin ;)

• alakası yok tamamen saçmalık

• ben orantılı diye duymuştum ama neyse:)olmayabilir de tabi(:

• hehehehe bi alemsiniz ya :D :D

• Öncekileri Göster
  • baş parmağından anlaşılıyormuş :)

Yükleniyor...