Neden erkekler herzaman seks isteyen, kadınlar her zaman kaçan konumundadır?

Bir erkek (%80-90 oranıyla) yolda güzel bir bayan görse 'off bunla nasıl sevişilir' diye aklından geçirir. Ama bir bayan bir erkek gördüğünde bu erkekle nasıl sevişirim der mi? Niye hep kovalayan taraf erkek de, kaçan taraf hep bayan?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Doğa öyledir çünkü. Kadın da çok ister ama gerek yetiştirilmeden gerek iç güdülerden sanki daha az istiyormuş gibi davranır. Bir nevi oyun bu. Aslında kurlaşma, biraz naz yapmak.Fazla naz hakikaten erkeği usandırır ama dozunda olan flörtleşmeler, nazlanmalar, bu minik oyunlar daha çok hoşlarına gidiyor bence erkeklerin de.

• kadınlar seksi daha az isterler ama erkeklerden daha çok zevk alırlar

• yok :) şahsen benim hoşuma gitmiyor :)

Kızlar Ne Diyor 2

• tam tersi bir durumda kadına o... diyen zihniyetlere sor bu soruyu.bir de şu var: erkek önüne gelenle olmaya çalışırken kadın seçici davranıyor. kadın hayır dediğinde naz sanılıyor. ben hayır yerine tamam deyip buluşmaya gitmeme yolunu seçiyorum. yoksa şu saçma kaçan kovalanır zihniyetiyle çok uğraşıyorum.

• bir erkeğe tamam dediğin ortam neresi ?

• sen öyle san usta olan evsan

• Hazır ve güzel cevap... :)

• yani sen istermisin ?

Erkekler Ne Diyor 8

• Fiş-priz olayı. Sen hiç fişe doğru gelen priz gördün mü? Fiş gider prize takar. ;)

• duruma, yere, ortama göre değişir. tam tersi durumlar oluyor. Kızlar aralarında kıkırı kikiri gülüşerek konuşuyorlarsa bence kork

• bu söylediğinden emin misin gerçekten ?

• Kadınların doğasında vardır gösteripte vermemek... Annem göster ama verme dedi demek :) Bunların huyu böyle... Afrika çöllerindeki aslanların impalaları kovaladığı gibi kovalamadan vermezler taki üzerlerine atlayıncaya kadar... :)

• yok o kadarda değil :)

• Çünkü kadınlara daha fazla baskı yaplır.

• tabular... baska nedeni yok :)

• tabu : türkiyede tabu
      Amerikada damı tabu var ?

• nadiren :) ama burada insanlar en azindan isteklerini acikca dile getiriyor, seks kotudur diyen kadin da pek yok turkiyedekinin aksine

• heralde ilk deneyimi olanlar kaçar

• Çünkü onlarda 250 gr var kardeşim..

• 250 gr ne var?

• :)) Değişir 200 - 250 - 300 olduğuda literatürde mevcuttur. :)

Yükleniyor...