• Sor
  • Bence

Türk kadınlarının vajina derinliği nedir?

Arkadaşlarlar şimdi birkaç kadınla ilişkiye girdim çok zorlandılar acaba ilkinde mi var bu sorun dedim ama hepsinde de oldu. Bu konuda sizin tecrübeleriiniz nedir? Türk kızlarını vajinası ne kadardır? Eğer hepsi böyleyse yanık...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 12

• hemen bir metre alıp bakıyorum :)

• bak cevabı bizede söyle :)

• senin alabildiğin kadar :)

• koptum ya:D

• Bu soruyu sorarak tecrübelerimizden bahsetmemizi istiyiyorsun madem tecrübelerime dayanarak tek lafım sen tecrübesizsin çünkü vajina ne kadardır gibi bir soru sorman senin bulupta üstüne şükretmen gerektiğine işarettir.keyif alışverişi varken derinlik-çapı ne alaka

• Maşallah denemediğin kalmayacak bu gidişle...

• Tek sebebp kadının tahrik olmaması. Yazuk sana. Seksi adam değilsin.

• Soruya come on :D

• standarttır

• 100 puanlık uzman sorusu :)

• Soruya bak ya.

• Sacma olmus bu soru simdi

• herhangi bir memlekette tüm kadınların herhani bir yerleri aynı mı görünüyor sana ya da tüm erkeklerin herhangi bir yeri?

• Zorlandılar mı.Sen yeterince onları tahrik edemiyor olmayasın.İster penisin 20 cm ister 10 cm olsun.Ordan 3-4 kilo çoçuk çıktığına göre atıyorum çoçuğun bi kolu kadar olan penisin mi giremiyecek oraya.Sen öncelikle kadına hemen girmeyi değil önce onu iyice ıslatmayı öğren evladım

• yürü bee :)) helal sana :D

• genis geldiyse seninki cok incedirderinligi cok geldiyse seninki cok kisadir sen ne istiyon onu desene

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor...