Kızlar nasıl boşalır?

Benim hiç cinsel tecrübem yok ve zannetiğim kadarıyla kızlarda erkekler gibi zevk doruk noktasında ulaşınca bir seferde boşalıyorlar ve sonra bütün cinsel istek gidiyor. Ama geçenlerde izlediğim bir p*rnoda kızın belirli aralıklarla vajinasından büyük miktarda sıvı geliyordu. Şimdi boşalmış mı oluyor. Boşalıyorsa nasıl ilişkiye hız kesmeden devam ediyor. Yok boşalmıyorsa o gelen sıvı neydi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• gelen sıvı bence çiş tirrr

• Değil adamım videoyu izlesen sende görürsün.

• Öncekileri Göster
    • He travesti ve vajinası var.

• arkadaşım sende cok cahilsin travestilerin vajinası olmaz ama genişletirlerg*tdeliğini örnek vermek gerekirse bulent ersoy

Kızlar Ne Diyor 4

• babam bu pastayı neden bu kadar güzel yapıo :DDD

• Aman sakın sır vermeyin. Erkekler sizle alakalı bir şeyler öğrenince güç kaybersiniz belki :)

• ben bilmem beyim bilir :D bulaştırma beni öel sorular sormuş ki aklıma dr oetkerin reklamı geldi :D

• bnce bize sormak yerine arastır biraz o p*rnodaki kişiler ne ilaçlar alıyolar ayrıca o fıskran idrarından başka bişiy değil ayrıca kadınlar boşaldıktan sonra istekleri artar bitmez kadınların cinselisteği erkeklerden çokça fazladır

• önce gelen sıvı zevk suyudur, boşalma bildiğin işeme gibi oluyor.

• valla benım pek bı bılgım yok ama sızın gıbı azmamıs olsak da ılıskıye gırebıldıgımız ıcın bosaldıgımızda pek bısey degısmıyo galıba

Erkekler Ne Diyor 3

• muslukları açarlar panpa :D

• çok zor

• 12 cm ne lan ? 18 den aşağısı yetmez kadına biraz ilerliemen lazım içeriye doğru ki hissetsin seni yoksa kim olduğunu bile anlamaz.o vajinadan gelen sıvı da sidik.

• Sidik mi? Ne diyon la?

• Öncekileri Göster
    • Hemde çeşme gibi link koydurtma bana şimdi :D

• yıllarca hiç inanamadım onlara :D hala inanamıyorum :D

Yükleniyor...