• Sor
  • Bence

Kızlar nasıl boşalır?

Benim hiç cinsel tecrübem yok ve zannetiğim kadarıyla kızlarda erkekler gibi zevk doruk noktasında ulaşınca bir seferde boşalıyorlar ve sonra bütün... Daha Fazla

En İyi Görüş

• gelen sıvı bence çiş tirrr

• Değil adamım videoyu izlesen sende görürsün.

• Öncekileri Göster
    • He travesti ve vajinası var.

• arkadaşım sende cok cahilsin travestilerin vajinası olmaz ama genişletirlerg*tdeliğini örnek vermek gerekirse bulent ersoy

Kızlar Ne Diyor 4

• babam bu pastayı neden bu kadar güzel yapıo :DDD

• Aman sakın sır vermeyin. Erkekler sizle alakalı bir şeyler öğrenince güç kaybersiniz belki :)

• ben bilmem beyim bilir :D bulaştırma beni öel sorular sormuş ki aklıma dr oetkerin reklamı geldi :D

• bnce bize sormak yerine arastır biraz o p*rnodaki kişiler ne ilaçlar alıyolar ayrıca o fıskran idrarından başka bişiy değil ayrıca kadınlar boşaldıktan sonra istekleri artar bitmez kadınların cinselisteği erkeklerden çokça fazladır

• önce gelen sıvı zevk suyudur, boşalma bildiğin işeme gibi oluyor.

• valla benım pek bı bılgım yok ama sızın gıbı azmamıs olsak da ılıskıye gırebıldıgımız ıcın bosaldıgımızda pek bısey degısmıyo galıba

Erkekler Ne Diyor 4

• muslukları açarlar panpa :D

• çok zor

• 12 cm ne lan ? 18 den aşağısı yetmez kadına biraz ilerliemen lazım içeriye doğru ki hissetsin seni yoksa kim olduğunu bile anlamaz.o vajinadan gelen sıvı da sidik.

• Sidik mi? Ne diyon la?

• Öncekileri Göster
    • Hemde çeşme gibi link koydurtma bana şimdi :D

• yıllarca hiç inanamadım onlara :D hala inanamıyorum :D

Yükleniyor...