Erkeklerin organı neden bu kadar ilginç?

ereksiyon halindeyken bambaşka bir organ kocaman fakat ereksiyonu kaybolduğunda ufacık bamya gibi olan bir organ. bu nasıl bir değişimdir böyle sizce de tuhaf değil mi? :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Benimki ereksiyon halinde bile bamya :(

• Kafaya takma hocam kızların hiçbiri o bununki büyük bununla olayım ya da çok küçük bununla olmaz demez. Yeteneklerini geliştir. Seks-cinsellik sadece bir sopadan ibaret değildir. Dokunuşlar, sözcükler, ufak öpücükler. Sen doğru davranırsan onu kullanmadan bile bir kadını mutlu edebilirsin ;) Hemen pes etme..

• onu biliyorum ama gözede hitap etmeli bu yüzden hiç bir kıza göstermeyecem dalga falan geçer

• tamam normalin biraz altında ama türk erkeklerinin zaten 14-16 arası yani seninki 3-4 cm falan ufak bunu dert etme:) sen bakma erkeklerin 20 cm 25 cm dediklerine onların cetvelleri 2 şer 2 şer ölçüyor:D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 31

• evet. aslında bizimki normal . sizinki tuhaf. ağzı yüzü bir tarafa gidip duruyor.

• sünger gibi düşün süngere su dökersen şişer ordada oyle bır yapı var kan pompalanınca şişiyor işte . siz kendınızınnkın e bakın hem kokuyor hem kan geliyor hem içi delik hem ıslak :D

• Tam bi güç sembolu. Bayılıyorum :D

• sızın vajıonanız nasıl kabarıp eskı halıne gelıosa bızımkısıde öyle oluo ısde fazla merak ıı dııl :)

• Evet çok portatif. Öyle büyük haliyle gündelik hayat çok olurdu. Allah'ın bir hikmeti :D

• çok zor olurdu demek istedim. Ya bu sitede neden edit yok. Kıracam azını burnunu.

• Napalım yani bamya gibiyse onu bir hıyar gibi büyütende sizsiniz küçültende

• evet çok enterasan 30 yıldır taşıyorum hala daha enterasan geiyor alışamadım bir türlü hahaha :)

• Onunda bir halsiyeti var öyle herkes için kafa kaldırmaz ;)

• Genç mi ;) güldürme beni erken yaşlanmaya niyetim yok :D (22)

• doktora git doktora daha yaşın genç:D

• doğru haklısın kalkmıyor öyle sıradan olan herkese hevesi gelmiyor :D

• Öncekileri Göster
  • yanyana fotoğraf çektirecek değilsin ya.. napıcan ilginçliğini .. sonuçta girişken akışkan bir organ :)

• çirkin olsaydı kadınlar yuvaya almazdı değil mi

• ee doğa en güzel yöntemi bulmus ne irdeliyorsun.

• yok irdelediğimden değil ya sadece tuhaf bir durum

• aysberg gibi..görünmeyen neler var aslında dimi?

• Tamamen kan pompalanması ile alakalı.Kan pompalanması ise psikolojik bi olay

• Allah'ın bir lütfu işte :)

• hep ereksiyon halinde olsaydı ne yapardık hiç düşündün mü ? :D nereye sığdırırdım ben onu :D

• benimkide öle. 16-17 falan .. kız arkadaşımı senin yorumlarınla daha iyi anlayabilirim o zaman =) zorlanıyo musun peki alırken ? hatta özelden mesaj atarsan daha yii olur. konsrz

• sevgiliminki 16 cm

• kaç cm alıyosun boğazına ? ;)

• Öncekileri Göster
  • evet tuaf valla birde sen soğuk suya girince gör nereye gitti bu küçük oğlan diyosun

• eline bir ayna alıp kendi organını bi incele

• hehe olur böyle şeyler :)

• bence erkeklerin ki gayet normal :) elle tutulur gözle görülür bir organ..asıl kadınların ki ilginç..hem şekilsiz hemde ucu bucağı belli değil :)

• tuhaf ama işte sizi de kendinizden geçiriyo :-)

• Bir balonu üfleyince bümbüyük olması gibi. Kan basıncının bamyaya poppalanması işte.Sen güzünde bu kadar büyütme bamyayıı;)

• hocanın elma ağacında karpuz yetişseydi ne oludusuna benzedide kızlar gerçekten büyüğünümü seviyor

• Evet tuhaf ama hep erekte durumda olsaaa nereye sığacak? Hep küçücük olsa bu seferde siz şikayet edersiniz. En iyisi böyle işte nabza göre şerbet.

• Evet çok ilginç.Aynı hulk gibi büyüdüğünde kontrolden çıkıyor ve Kontrolsüz güç , güç değildir.Aaauuuuu

• sorun bence çok saçma ... kitap okursan anlaman kolay olur .

• Vajianadan daha ilginç değildir. Kadın organının max. genişliğini gördükten sonra buna pek şaşırmamak gerekir açıkcası.

• onu kaldırıp indirten sizlersiniz siz daha iyi bilirsiniz:DDD

• İki çeşit penis var.Biri et diğeri kan penisi.Et penisi ereksiyon halinde aşırı büyümez.Kan penisi ise ereksiyon halinde 2-3 kat büyüyebilir.Ereksiyon halinde penisin bu kadar büyümesi kan hücum etmesinden o bölgeye.

• hıcbır tuhaflıgı yok kadının vajınasıda kuruyken daracık ıslandımı en kalın penısı alabılıyorsa hersey bırbırıne uygun

• çok delikanlı adamdır benimki o ufacık görüntüsünün altı bir yiğit yatıyor heeytt be

• 25 senedir kendisiyle yaşıyorum aramızda gayet iyi ama hiç ilginç taraflarını görmedim.. Onu bir çocuk gibi düşünüyorum, uyurken masum küçücük şirin birşey ama uyandığında her tarafı talan eden bir canavar.. (:

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...