Erkeklerin organı neden bu kadar ilginç?

ereksiyon halindeyken bambaşka bir organ kocaman fakat ereksiyonu kaybolduğunda ufacık bamya gibi olan bir organ. bu nasıl bir değişimdir böyle sizce de tuhaf değil mi? :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Benimki ereksiyon halinde bile bamya :(

• sana öyle geliyordur yeterince büyüktür o sen merak e tme:)

• Öncekileri Göster
    • onu biliyorum ama gözede hitap etmeli bu yüzden hiç bir kıza göstermeyecem dalga falan geçer

• Kafaya takma hocam kızların hiçbiri o bununki büyük bununla olayım ya da çok küçük bununla olmaz demez. Yeteneklerini geliştir. Seks-cinsellik sadece bir sopadan ibaret değildir. Dokunuşlar, sözcükler, ufak öpücükler. Sen doğru davranırsan onu kullanmadan bile bir kadını mutlu edebilirsin ;) Hemen pes etme..

Erkekler Ne Diyor 31

• aysberg gibi..görünmeyen neler var aslında dimi?

• İki çeşit penis var.Biri et diğeri kan penisi.Et penisi ereksiyon halinde aşırı büyümez.Kan penisi ise ereksiyon halinde 2-3 kat büyüyebilir.Ereksiyon halinde penisin bu kadar büyümesi kan hücum etmesinden o bölgeye.

• 25 senedir kendisiyle yaşıyorum aramızda gayet iyi ama hiç ilginç taraflarını görmedim.. Onu bir çocuk gibi düşünüyorum, uyurken masum küçücük şirin birşey ama uyandığında her tarafı talan eden bir canavar.. (:

• çok delikanlı adamdır benimki o ufacık görüntüsünün altı bir yiğit yatıyor heeytt be

• Evet tuhaf ama hep erekte durumda olsaaa nereye sığacak? Hep küçücük olsa bu seferde siz şikayet edersiniz. En iyisi böyle işte nabza göre şerbet.

• sünger gibi düşün süngere su dökersen şişer ordada oyle bır yapı var kan pompalanınca şişiyor işte . siz kendınızınnkın e bakın hem kokuyor hem kan geliyor hem içi delik hem ıslak :D

• Tam bi güç sembolu. Bayılıyorum :D

• ee doğa en güzel yöntemi bulmus ne irdeliyorsun.

• yok irdelediğimden değil ya sadece tuhaf bir durum

• evet tuaf valla birde sen soğuk suya girince gör nereye gitti bu küçük oğlan diyosun

• hehe olur böyle şeyler :)

• hocanın elma ağacında karpuz yetişseydi ne oludusuna benzedide kızlar gerçekten büyüğünümü seviyor

• Onunda bir halsiyeti var öyle herkes için kafa kaldırmaz ;)

• şuna benimki kalkmıyor desene:D

• Öncekileri Göster
    • doktora git doktora daha yaşın genç:D

• Genç mi ;) güldürme beni erken yaşlanmaya niyetim yok :D (22)

• Bir balonu üfleyince bümbüyük olması gibi. Kan basıncının bamyaya poppalanması işte.Sen güzünde bu kadar büyütme bamyayıı;)

• bence erkeklerin ki gayet normal :) elle tutulur gözle görülür bir organ..asıl kadınların ki ilginç..hem şekilsiz hemde ucu bucağı belli değil :)

• Vajianadan daha ilginç değildir. Kadın organının max. genişliğini gördükten sonra buna pek şaşırmamak gerekir açıkcası.

• yanyana fotoğraf çektirecek değilsin ya.. napıcan ilginçliğini .. sonuçta girişken akışkan bir organ :)

• eline bir ayna alıp kendi organını bi incele

• evet. aslında bizimki normal . sizinki tuhaf. ağzı yüzü bir tarafa gidip duruyor.

• sızın vajıonanız nasıl kabarıp eskı halıne gelıosa bızımkısıde öyle oluo ısde fazla merak ıı dııl :)

• Evet çok portatif. Öyle büyük haliyle gündelik hayat çok olurdu. Allah'ın bir hikmeti :D

• çok zor olurdu demek istedim. Ya bu sitede neden edit yok. Kıracam azını burnunu.

• evet çok enterasan 30 yıldır taşıyorum hala daha enterasan geiyor alışamadım bir türlü hahaha :)

• çirkin olsaydı kadınlar yuvaya almazdı değil mi

• Tamamen kan pompalanması ile alakalı.Kan pompalanması ise psikolojik bi olay

• hep ereksiyon halinde olsaydı ne yapardık hiç düşündün mü ? :D nereye sığdırırdım ben onu :D

• tabi 20 cm dimi seninki nereye sığıdırırdın onu:D:D

• Öncekileri Göster
    • sevgiliminki 16 cm

• benimkide öle. 16-17 falan .. kız arkadaşımı senin yorumlarınla daha iyi anlayabilirim o zaman =) zorlanıyo musun peki alırken ? hatta özelden mesaj atarsan daha yii olur. konsrz

• tuhaf ama işte sizi de kendinizden geçiriyo :-)

• Evet çok ilginç.Aynı hulk gibi büyüdüğünde kontrolden çıkıyor ve Kontrolsüz güç , güç değildir.Aaauuuuu

• sorun bence çok saçma ... kitap okursan anlaman kolay olur .

• hıcbır tuhaflıgı yok kadının vajınasıda kuruyken daracık ıslandımı en kalın penısı alabılıyorsa hersey bırbırıne uygun

• Napalım yani bamya gibiyse onu bir hıyar gibi büyütende sizsiniz küçültende

• Allah'ın bir lütfu işte :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...