Sex için ideal saat nedir?

sex için ideal saat ? nezaamn olabilir gece gündüz öğle akşam veya canımız istediği zaman mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ne zaman ıstersem o zaman ama aksam olması daha hos oluyo

• Ortam kararıyo mumlar falan konularak daha romanıtk bı ortam olusturulabılıyo

• hayır

Kızlar Ne Diyor 12

• sabah uyanır uyanmaz.kahvaltıda ara veripkahvaltıdan sonradustadustan sonraarabadaaksam yemeginde mutfaktaaksam televizyon izlerkenuykudan onceuyurken sabah olana kadar sureklı uyandırıpve tekrar sabah uyanır uyanmaz...

• unuttuğun bikaç zaman kalmış :) duşta mola verip,mesai arasında mola verip,spor yaparken,AVM tuvaletinde falan filan :)))

• hehe Bu güzelmiş :))) Tam Benım kafadan :)

• sex güdüsel bir olay olduğuna göre ne zaman istenirse o zaman..

• geceleri :*

• Sabah saat 6:00 ve 6:30 diyorlar.En dinç olunan saatlermiş...

• daha ısım yok sabah seks yapcam uyurum yaa :))

• sexin saati yoktur :) bence doğru olan da bu..herzaman her yerde olabilir :)

• 16.44.34 hadi kolaysa başla

• gece iki gibi sabaha karşı kesinlikle olmaz.öğle olma ikindi ve akşam olmaz.sabah olur,on buçuktan sora da olabilir.güneşin açısıyla alakalı.

• iyi dahaa:)

• valla sen en iyisi bunu bozdolabının üstüne yaz eşin veya sevgilin okusun ona göre sana yaklaşsın

• Pazar sabahı 9'da yatakta kahvaltı eşliğnde .b

• tabiki de sabah. sabah ereksiyonunun tadini cikarmak lazim. hem de güne iyi baslamanin en güzel yolu :)

• abaza team ergen farkıyla karşınızda.

• Öncekileri Göster
    • onun tadı bi ayrı oluyo ya çok sert ve arzulu

• lan o dediğin bende çok oluyo sabah kalktığımda ilk yarım saat mastürbasyon yapmadan vakit bile geçmiyo . her sabah abaza kalkıyorum diye üzülüyorum lan ben.

• uyanır uyanmaz :))

• ne güzel valla eşinin işi yok herhalde işe gitmiyor seninle oluyor

• Öncekileri Göster
    • işi rast gider :D

• :) canım sonra banyoya giriyo herhalde alemsiniz :D

• yan komşunun ışıklar söndüğünde ya da sabahları yan komşu uyanmadan

• herhalde çok çalışıyorlar yan komşunuz

• nıyee :))

• Komşu Esiri nöbet tutuyosunuz sanırım hade uyumadılarmı komedi :D

• Pazar sabah 7.30 da erkek arkadaşımı arayıp uyandırıyorum kalk duş al çabuk bizim kiralık eve gel diyorum. 20 dk sonra yanımda :D sadece pazar sabahları uyurken o telefonun çalışıni duyuyor valla :))

• bence gece güzel oluyo ama uyrken sabaha karşı 4-5 gibi insan çok azıo ve öperek uyandırılmak ve sex yapmak müthiş bi duygu ... o saatlerde çok zevk alınıyo ..

Erkekler Ne Diyor 24

Yükleniyor...