Oral seks nasıl yapılır?

Arkadaşlar yakında evleniyorum :) Daha önce hiç cinsel birlikteliğim olmadı fakat bir şeyler öğrenmek istiyorum.Erkekler en çok oral seksi sevdiklerini söyledi.Daha önce hiç yapmadığım için nasıl yapıldığı bilmiyorum.Nasıl öğrenebilirim,neler yapmam gerekir?Oral seks nasıl yapılır?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• ilk başta çok zorlama hepsini alayım gibi bir derdin olmasın. yavaş yavaş alıştır kendini. küçük öpücükler, dokunuşlar falan. kocan zaten her türlü zevk alacaktır. önemli olan ne kadar ustalıkla yaptığın değil, kocanla olan paylaşımın. sen onu mutlu etmeye çalışıyorsun ve bunun için çabalıyorsun. ilk denemelerinde de kendini çok zorlama. unutma alışma ve öğrenme aşamasındasın :)

Erkekler Ne Diyor 22

• p*rno izle

• aynen arkadaş dişlerine dikkat et acıyor

• eşin sana 2 dakikada öğretir.5 dakikada alim olursun

• dişlerine dikkat edeceksin..bir de oral yaparken partnerinin gözlerine bakacaksın..muhteşem olur

• Ağız :)

• sakın şaka olsun die kafasını dişlemeye kalkma sonuçları çok tehlikeli ...

• Seksolog anlatıyor En Güzel Oral Seks Nasıl Yapılır? link

• dişlerini değdirmeden yap bol bol dilini kullan ve iyice ıslat salyanla . bogazına kadar indirdinmi ayrı bi zevki çikiyor tabi :)

• Oral yaparken bi elinlede yumurtalarını okşa süper zevk veriyo:))

• eğer seviyosa öğretir sana 5 dk da , yok sevmiyorsa bence hiç kurcalama herzaman sağlıklı olmayabiliyor...

• oral=ağızdan :))

• prezervatif reklamı: eğer ürünümüzden %100 memnun kalmazsanız, babalar gününüz kutlu olsun!

• sen merak etme, çoğu evliler oral ve anal sex yapmazlar.

• Sen eminmisin oral seks yapmak istediğinden, ilk önce bu soruyu kendinde cevaplaman gerekir.

• Erkeklerin çok hoşlanması bir yana eşininin bundan hoşlanıp hoşlanmıyacağı önemli,bence cok basit bir soru buraya yazmana gerek yok. dediğin gibi zaten daha önce bir deneyimin olmamış , işin en güzel tarafıda bu . eşinle yaşıyacağın beraberliklerde zaten birbirinizden istekler ve talepler olacak, umarım iyi ve mutlu bir evliliğin olur , ama dediğim gibi bunun cevabı eşinde en iyi cevap ne bende neden buraya yazan arkadaşlarda , eşin verecek onun cevabını.saygılar

• merak etme eşin sana öğretir ..:)

• eklersen daha iyi yardımcı olabilirm

• link ;)

• teşekkürler :)

• finallere bile ekşiden çalışırım :D derin bilgiler içerir :D

• kutsal bilgi kaynağı :)

• bizzat üzerimde deneyebilirsin :DD

• erkekler oral seksi sever ama erkekler için ön sevişmedir . nasıl yapıldığına gelince cinsel bölgeyi ağzına alıp kafanı ileri geri oynatman ve dilinin de organı yalaması

• bence oral yaptırmasını da öğren...

• ''Daha önce hiç cinsel birlikteliğim olmadı fakat bir şeyler öğrenmek istiyorum.Erkekler en çok oral seksi sevdiklerini söyledi.'' Ve sen oral sexi bilmiyorsun.kimi yiyon la sen ?

• nasıl yapıldığını,ne şekilde yapmam gerektiğini bilmiyorum! sanane ki ayrıca !

• Sordun soruyu ...

Kızlar Ne Diyor 3

• tavsiye etmem çok acıyo

• oral sexle anal sexi karıştırdın sanırım

• Öncekileri Göster
    • oralsa sorun yok diyor, rahat bırakın ablayı ;))

• oral diyor ne acıması ya.. penisin üst kısmı duyarlıdır erkekte. ucunu ve başın birleştiği noktayı dilinle dudaklarınla uyarmalısın. bir yandan da testisleri(taşşak) elinle uyarabilirsin. bence boşalana kadar böyle uyar. zaten hep isteyecek bunu senden. ve tabi sen de ondan :)

• bence ona oral yapmayacagını ve yaptırmayacagını, bunun agız kanserine yol açabilecegini , saglık açısından zararlı oldugunu, ayrıca ekmek giren bir yere dışkı çıkardıgımız bir seyi sokmanın yanlış oldugunu , kesin bir ayet ve hadis olmasada günah olabilecegini ve şüpheli şeylerden uzak durulması gerektiğini söyle. seni seviyorsa anlayış ile karşılar bu konuyu bir daha açmaz

• bunun şimdi dinle ne alakası var acaba :):)

• Öncekileri Göster
    • sanane benim düşünecemden be? Evet dinsizim dinlere inanmıyorum beni düşüncemden ötürü kınayamazsın! şimdi bas git gerizekalı kendini ne zannediyosa!

• aynen katılıyorum,

• Agzina al yala yani alabildigin kadar derin al ve once yavas yavas yap sonra hizlianip agzinda gidip gelesini sagla.. ucunu emeblirsin ve tasaklarinida yalarsan daha cok hsuna gider ayrica gözlerine bakmayi unutma yaparken

Yükleniyor...