• Sor
  • Bence

Vajina girişinde bulunan et parçası nedir?

Selam arkadaşlar benim vajina girişimde sarkık pembe bi et parçası var ismini tam olarak bilmiyorum vajina dilimi acaba nedir bunun nedeni ve görevi herkeste olan birşeymi vajina dudaklarımdan bahsetmiyorum girşinde olan bir et parçası şunuda belirtmek isterim doğum falan yapmadım bilgilendirirseniz çok sevinirim..

Güncellemeler:
Arkadaşlar klitoris ve dudaklardan bahsetmiyorum kızlar cevap yazarsa sevinirim her kızda olan birşeymi bu? Sizlerde de varmı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Hayret bunun için de resim isteyen çıkmamış.Bahsettiğiniz şey vajina dili evet.Anatomik olarak bazı bayanlarda büyük ve sarkık olabiliyor.Bazılarında ise daha içerde kalıyor.Herhangi bir zararı yoktur.Doğaldır dert etmeyin..

• Sonunda düzgün bir cevap geldi:) Çok teşekkürler..

• Rica ederim , yardımcı olabildiysem ne mutlu.Hoşçakalın..

Erkekler Ne Diyor 8

• doktor yok mu?

• Buyrun benim

• öğrenci var :)

• Zaten sen klitoris ya da dudak yapısı olmadığını söylüyorsun.Akılına takmaman için jinekolojik muayene olma en iyisi.Senin vajinana özgü bir yapıdır belki.

• Yukarısında ise biraz büyümüş bir klitoristir görmeden anlaşılmaz bir jinekologa gitsen de muayene olsan derim.

• En nefret ettiğim tarz. Cinsellikten soğutuyor beni :/

• Yukarıda olduğunu varsayıyorum kızlık zarınızın bir parçası, vesibulo glandın uzantısı ya da vaginal eminence olabilir. Dert etmenizi gerektirecek birşey olduğunu zannetmiyorum.

• ben de öyle olduğunu düşünüyorum hymen parçalarıdır muhtemelen

• o klitoris orgasm olmanı sağlayan organın esasnında erkeklerin penisinin baş kısmı gibi diyelim... tabii yapı olarak öyle değil ama işlev aynı

• Klitorisin ne olduğunu biliyorum canım benim vajinamın altında bahsettiğim et parçası üstünde değil

• klitoristir adı kadınların en hasas zevk noktası bu nokta sayesinde daha çabuk tatmin olurlar

• Kadınlarda G noktası diye birşey var arkadaşım en hassas zevk noktası orası

• Öncekileri Göster
    • tabi g noktasıda var tabi ama genelde klitoris daha ağırlıklı sekslerde erkekler klitoris çalışıyor ve bayanlarlar klitoris mastürbasyon yapıyorlar oraya ağırlık veriyorlar g noktası bildiğim kadar baya içerde

• bu g noktası dedikleri bir kız burda okumuştum alta diyodu o olmasın

• ona vajina dudakları deniliyor ve bir vajina olarak öyle olmasının oldukça etkili bi görüntüsü var benim gözümde.

• Yazdığım soruyu tekrar okursan dudaklarından bahsetmiyorum girişinde bulunan bir et parçası

• evet bende onu söylüyorum girişinde sadece vajina dudağı olur başka birşey olamaz başka birşey oldğunu düşünüyorsan jinekoloğa git orda burdan daha çok yardım alırsın emin ol.

• klitorisi soruyorsan o üstte zevk alma noktası oluyo onuda biliyorum yani

Kızlar Ne Diyor 5

• senın klitoris in bence uzun, ben ole canlandırdım gozumde:) ama bahsettigin sey normal bisi degil onun farkındayım.cok dert ettiysen doktora gorunmelisin bence.

• Osenin vajina dış dudağı sadece bi tanesi daha fazla gelişmiş

• Dış dudakla ilgisi yok.Soruyu tam olarak anlayamamışsın.Bahsettiği
      minik bir et parçası pembe renkli ve tıpkı bademciğe benzer.Bazı kadın
      kız vajinasında var.Hepsinde böyle bir et parçası bulunmaz.Sadece
      bazılarına has bir uzantı.

• tam girişindeyse ilişki yaşadıysanız yırtılan kızlık zarı parçaları olabilir

• Vajina girişindeyse kızlık zarı olabilir

• bendede var ya nedir anlayamadım bakireyimde

• vajinan dili denir o et parçasına..Tam deliğin altında hafifçe sarkık
      durumda bademciği andırır..Vajenin kıvrımları yapısal olarak
      farklılık gösterir kişiden kişiye...Zararı yok.Aksine zevk verir.
      Penis başı giriş çıkışarda temas edince daha çok zevke gelirsin.

• Bende kızlık zarına bir zararmı geldi diye korkuyordum.internetten bir örnek resmini bulamadım link atarmısınız zahmet olmazsa.

Yükleniyor...