• Sor
  • Bence

Orgazmdan daha çok zevk veren şeyler nelerdir?

Orgazmda yaşadığınız hazzı başka hangi durumlarda yaşarsınız ? mesela;kimine göre gıdıklanmak,çok sıkışmışken tuvalete yetişmek,kendinden bahsetmek... Daha Fazla

En İyi Görüş

• sevgiliye sarılıp kalp atışlarını hissetmek olsa gerek şuan.

• teşekkür ederim:)

• hissedince noluyor

Kızlar Ne Diyor 7

• Göğsüne başını dayayıp kalp atışlarıyla uyumak.

• uyku arasında eğer sarılmıyorsak uykulu uykulu "sarılsana yaa" demesi :)

• Dans etmek

• orgazm sorunu yaşıyosun

• kardeşine sarılıp uyumak <3

• biz eskiden öyle yapardık abimle :))) çok masumca ya

• biz sevgimizi kavgayla gösterrdk küçkken arılmak kısmet olmadı :D

• İmaknsız onun önüne geçecek bir zevk yok. O anda dünya durur. yer yerinden oynasa o bir kaç saniye durmazz ama hayat durur.

• Çikolata yerken

Erkekler Ne Diyor 12

• her zaman söylerim aylaklığın insana verdiği hazzı insan hayatta hiç bir duyguda bulamaz

• At Bir Tane İsrail Yıldızı Yada Yanında Bayan Arkadaşın Varsa Kırmızı Ferrari Bak Ne Hazlar Yakalıyosun Kırmızı Ferrari Favorim :)

• israil yıldızı ne alaka onu anlamadım

• Anlamanıda Beklemiyorum Zaten ;)

• ön sevişme...öpüşme...30 40 dakika...

• zevkleri kıyaslamak doğru olur mu bilmem ama zun bi süre sigarasızlıktan sonrra bi sigara yakarsın hafif çarpar.. işte o cok baskadır dostum

• ilişkide koklaşmak kucuk buseler öpüşmeler sessiz ortamda partnerinin nefesinin kalp atışının hızlanmasını hissetmek

• Orgazm morgazm,boş şeyler sen sabah sabah hiç esneyip gerildin mi ? Orgazm işler 5 dakikalık iş En güzeli şuan yaptığım gibi sabah sabah gerilmek :)

• sevgilimin yanımda olması ve ona sarılmam daha çok zevk verir ;)

• ragbi oynamak ve en çok da tackle yapmak favorimdir.yanlış bölüme yazmamak için de spordan sonra cinsellik diyim alakasız olmasın :)

• Başka bir alternatifi olsa , kimse elizabeth yapmazdı sanırım

• senin düşüncen

• Uyuşturucu.

• Yalnız kendi tecrübem değil öyle bir genel kanı var. Mutluluk hormonlarını aşırı derecede uyardığı için keyif verme olayı kat kat fazlaymış.

• ama ben kendi düşüncelerinizi sordum,ki uyuşturucu orgazm anının dakikalarca devam etmesi gibi bir şeymiş aynı zamanda beyni her şeyden soyutlaşdıran

• kızımla vakit gecirmek

• çok sıkışmışken tuvalete yetişip işşini yapmak paha biçilemez :D

• aynen öyle valla o manyak bi keyif :)))))

Yükleniyor...