• Sor
  • Bence

Kadın ve erkeklerin sevişirken sevmedikleri durumlar nelerdir?

Kadınların ve erkeklerin yatakta sevmedikleri durumlar nelerdir ?

En İyi Görüş

• alt dairemde annemlerin oturması malesef:)))))

• ahaha bu çok iyiydi

Erkekler Ne Diyor 38

• Osurmak, akabinde gülmek efenim ...Ceketimi alır çıkarım o derece ...

• hacı tamda ben yazacaktım onu ha :D

• Gülme krizine yakalanmak çok kötü olmalı gerçekten karşı taraf için :D

• kukla gibi durup bön bön yüzüne bakması

• kadının dişini fırçalamadan oral yapması.çok hassas bir penisim var.soğan sarımsak kokusuna ayar oluyor.

• sevişme esnasında "seni istiyorum, s.k beni vb." kelimeler sinirimi bozar. Yaw istemesende üstündeyim zaten s.kmek eylemini gerçekleştiriyorum.

• bayanların odun gibi yatıp bacaklarını acmaları ..

• hiç beklemediğin yerlerde tüylerin olması :S

• ne gibi yerlerinde mesela biraz daha açar mısın :D

• aniden gelen çocuk zırıltısı!

• yataktan ses gelmesi

• Koku Moku Hikaye Beyler Kandırmayalım Birbirimizi 30 Yaşına Gelpde Kuş Görmemiş İnsanlar Var Doggy'Ye Yatsa Nefessiz Gidersinz :D

• Bunun görüp görmemekle ne alaksı var. Pis koku adamı hayattan soğutur değil ki hatundan soğutmasın.

• Tam üstündesin sevişiyorsun, kollarına almışsın felan filan.. Tam o sırada bir cimcik diye tabir ettiğimiz sıkma işlemi :) Onun acısıyla daha çok yüklenesim geliyo haha :)

• partnerimin üzerimde olduğu pozisyonda yorulup kendini bırakmasına ayar olurum

• tam orgazm sırasında seks dışında bişey olması,orgazm esnasında sadece ve sadece seks olmalı

• bu nasıl bir soru :9

• cinsel içerikli bir soru kendisi.

• Öncekileri Göster
    • düzgün konuş lan .ordan klavye erkeklği yapma. ilk önce o kız seviyesini bilsin aklı cinlikte zamanını beklesin saçmalamısın zaten sevgilisi aldatan kızlar bunun gibi saçma şeylere meraklı kızlar .sonrada kullanılıp atılacak .neyse ya sabır .

• izmirlisair bu sitede merak ettiğimiz şeyleri soruyoruz hata ettiysek te affola

• sabahtan beri okuduklarım beni şaşırttım hepiniz hayatının başındasınız dengesiz ne istediğini bilyen insanlşar uğraşmayın siz yalış göstercek davranışlarda bulunmayın .liseler ne hale gelmiş ya.ben bir kızla konuşmak için o kadar uğraşırdım git söyle olmazdı hayır derdi hemen ortam kötü kızlarda bir beğenilme kaygısı herşey6i yapğacak hele gelşenler var değeriniz düşürürsünüz kendiniz olun seni sen oılduğun için sevmiyorsa bir nedeğeri olur ki hem kız jhemde erkek için gerçekte seviyesizleşmiş ortam yazık çok yazık

• kesinlikle ağız kokusu...hijyen şart...bütün motivasyonu dağıtıyo...eskiden hiristiyanlarda banyo olayı yoktu...düşünsene kadın 20 yıl yıkanmıyo vede en aziz oluyo..vaftiz suyu en son değen su olduğun için...

• yatakta değilde bu cinsellik konusu acılınca kızlarla konuşurken bi ıyyykk oluo kızlar buna sinir oluorm bu nie yapıosunuz? birde kızlar cinselliğe kaç yaşında ısınır başlar? cevap bekliorm teşekürler

• 16 17 yaşında

• bence penisin vajina girdiğinde bayanın vajinasında cıkan hava sesi cok igrenc oluyorr

• ilginç bir detay.

• kadın ön sevişmenin kısa tutulmasını erkek muamele yapılmamasını sevmez esasında iki tarafta aynı şeyi istiyor ama ikiside farklı yollardan bekliyor...

• traşsız kadın cinsel organı ,temiz olmayan ve bakımsız kadın...sex esnasında ilgisiz konulardan sex dışı konuşmalar açması...ve yasaklar...orama dokunma...öpme ..oral sevmem gibi sexi sınırlayan yaklaşımlar...

• Kadının pırt yapmasından nefret ediyorum ! La biraz tut yaa ! Ben senle sevişirken geğiriyormuyum? Nefret ederim ! Bi daha da aramam sormam o şahsı..

• cidden bunu yapan bayan var mı :D

• ne yazıkki :S istemeden yapıyorlar ama oluyor yinede... hazırlıksız olunca...

• söyle diyim böyle bir ayakkabı giyen kadından 10 adım uzakta yürürüm bence cok kötü itici topuklu ayakkabıda zariflik ön planda olmalı bence kaba bir görünüsü var tabi zevk meslesi

• hey allam nereye cevap yazmısm :P

• Kızların yalan yere ses çıkarmaları ...

• salak salak bakmasi inlemdn, tam ortalarda knusmasi, ne zaman bosalcn dye sormasi, biyermi isirmasi, ustme gel dynce misynerde inat etmesi, dogyde amal kokular, lanet olsun bida sex yapmcam

• ks de bu tarz sorular sorarken profilini gizlemesi. bu sevişmezken biraz galiba.

• bir anda durması salak salak soru sorması

• pis koku genital bölgelerden gelen koku beni aniden soğutur hatundan

• Ağız kokusu. ter diyemem zaten hayvan gibi terliyoruz :)))

• bence ne bılıyormusun kadın temız olucak erkekte dırek sert harekeler yapmıcak ve pecete kesınlıkle olucak ... helekı erkegın spermı peceteye bırıkıncı koku dehset oluyormus kızlar ıcın ..

• e icen de var onu

• ossurmak bence

• kiz seni eyildi oral yapiyo hadi tutaman din orusrdun nolacak

• Ben Olsam Yarıda Keser Çeker Giderim :D

• ben hiç denemedim

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 6

• bıyık ıyy sinir olurum..

• hanzo-kaba hareketler icerisnde bulunması, duygusuz davranmasıkahroluurm :(

• telefonun calması :)

• Tam üstünde bide telefonu açarmış=)) " Aloo Fatih abii ! Borisya Dortmund yattı abi diğer kuponu bekliyorummm "

• :D

• kendisi boşaldıktan sonra sessizlik olması öpüşmeyi kesmesi

• hassas davranılmasını sevmiyorum :S en ufak bi inlememde acıdımı falan diyo dövesim geliyo gerizekalı susta işine bak acıdımı yok ağrıdımı rahatmısın sırtına yastık veriyimi belin boşlukta sanki sananeeeeee ben iyiyim rahatım bierim acımıyo ağrımıyo yap şunu artık yani kına getirio ...offf

• ::D çokuyuz edici bi durum ..bırak acısın kanasın kopsun aaa :D

• Öncekileri Göster
    • tamam daha çok deng gelecem yorumlarına +1

• demek büyükçekmecedesin bende silivri artık daha çok deng gelirim cevaplarına

• erkegin erken boşalması.

• erkekten erkege degısır o benım gıbı adamda sorun olmuyor da dıgerlerını bılmıyorum
      ,

• bir erkekten intikam almanın en samimi yolu:))hadi ordan erken boşalan dicen iki hafta kendine gelemez:))

• istanbulbenimadım ın cevabı çok iyiydi yannız :D

Yükleniyor...