Erkekler mi daha isteklidir, yoksa kızlar mı?

Herkesin bildiği gibi erkekler çok belli eder ya da kızlardan çok ister. Bu soruya kesin bir yanıt bulamıyorum ama kızlar genelde istemiyor galiba, yanlış miyim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben kendı adıma söylüyorum cok fazla istekliyim ama söylemeye çekiniyorum

• erkekler nden çekinmiyo ki :o

Kızlar Ne Diyor 8

• cok fazla istek var ama söyleyemıyorum

• yanlışsın. belki de ondan fazla istiyorumdur ve bunu da rahatlıkla söylerim ya da gösteririm.

• eşittttttttttttt

• Herkesin libidosuna göre değişir bu kimi kadın isteksız olabılır ,kimi erkekteama erkek cınsellığı rahat yasadığından her şekılde bu istegını gösterır.Bir kere sevısır döner uykusuna :))kadın toplum baskısından ben isterım dıyemez .bir sefer sevişen ve uyuyan erkeğeyataktan bır tekmeyle uçurmak isteyebılır :))

• Kızlar galiba.

• her ikisi de bence. ama kadının daha pasif olması şartlandırılmış ülkemizde. yada yeni evlenen birisini düşünün kadın istekliyse adama şöyle düşünüyor: demek ki bu kız benden önce bişeyler yaşamış! kadının istekli olmasını kötüye yoran bi toplumda yaşarken, ruslara düşkün olup da elindeki cevherin farkına varamayan Ey Türk Erkekleri sizlere söylüyorum. kıymet bilin azıcık :D:D

• her ikisi de.

• bence bayanlar.. ister.. ama sunu da söylemek istiyorum ki kendini bilmeyen insanlar orada burada salakça hareketler yaptıkça bayanları soğutuyorlar.. ve mide bulandırıyorlar...

• doğrudur.. bişey diyemicem =)

• katılıyorum... Ama kudurunca gözü bişey görmüyo erkeğin! Ondan

Erkekler Ne Diyor 9

• bnce erkklerdir ilk cinsel deneyimini yasadıgım kızın kızlığı gitmişti bazen günde 4.5 sefer yapmak istiyodum ama kız arkadasım en fazla günde 1 kere veriyodu

• kızlar ilk başta istemezler erkekler daha isteklidirler.sekse başlayınca kadınlar erkeklerden daha fazla zevk alırlar

• Kişiye göre değişir.

• Bence erkekler gibi gözüksede kızlar daha çok ister.. Ben ne azgın kızlar gördüm..

• Cinsel içgüdü ve zevk iki cins için de doğal ve eşit. Fakat toplum kadınlara cinselliği tabu etmiş, kadını bastırmak için türlü türlü şeyler icat etmiş, bir zara dünyalar yüklemiş.. Şimdi sen nasıl bu kadından isteğini dışa vurmasını bekleyebilirsin. Ve erkek başı boş bırakılmış, ne kadın ruhundan anlar ne kadın bedeninden anlar olmuş. Öpüşmeyi ön sevişme, 3 dakikada boşalmayı cinsel sanmış.İki cins de eşit ister, çünkü madalyonun iyi yüzünü birbirine bağlayan güçtür bu; ama önce toplumun bunun bilincine varması gerek ki doğal hisleri bastırıp zarar görmeyelim.

• Tabularını yıkabilmiş bir kadın ve bir erkek karşılaştırmasında kadın maçı 2-1 önde götürür.. Tam yumurtlama günü bir kadına korumasız yaklaşırsanız, hamile kalma korkusunun umurunda olmadığını görürsünüz..

• İlişki esnasında kızlar erkeklerden daha fazla zevk alıyorlar denilsede bence isteklilik daha farklı bi şey erkekleri geçebileceklerini sanmıyorum :D

• dedem babama demişki: erkek bir isterse kadın yedi ister :))büyüklerimizin bir bildiği vardır elbet.

• konuya biyolojik olarak baktığımızda da öyle... sonuçta, beynin uyarı merkezine uyarı taşıyan sinirlerden bayanlarda çok daha fazla var ve etkin çalışmaktalar.

• kızların istemesine engel olan tabular :) yoksa onlar da aynı oranda cınelliği düşünüyor

• yoo aynen oyle :) tabulari olmayan yerlere acilirsan anlarsin ne demek istedigimi, haa tr ye turist gelenleri hesaba katma

• pek sanmıyorum

Yükleniyor...