Küçük meme büyük meme ..

büyük memenin tahrik gücü küçük memeden ne kadar fazla ? çok demeyin nolurr

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• gene söylüyorum önemli olan uclarının nereye baktıgıdır

• gene sen :) o zaman sorun yok çok güzel ;)

• aa ne tesadüf bende yine söylüyorum uçları sana bakıyor :)

Erkekler Ne Diyor 45

• ben iri ve sarkık memeyi severimhiç murat 124 ile chevrolet bir olurmu ?tabii zevkler ve renkler tartışımaz

• bence küçük daha fazla

• bence avcumun içine sığsın yeter büyükten hoşlanmyrm .d

• kız arkadaşımın göğüsleri beni tahrik etmek için yeterli..ondan yola çıkarak söylüyorum.. kesinlikle ama kesinlikle büyük memenin tahrik gücü fazladır.

• benim için küçük tercihim olur zevk meselesidir buda kişiye göre degişir

• ağzımın içini doldursun yeter

• hiç bir önemi yok önemli olan işlevi :)

• Göğüs büyüklüğü de aynı penis büyüklüğü gibi çok sık tartışılan bir sorun..Ben avucumun içini dolduracak kadar severim çok büyük olanlar ileriki yaşlarda sarkacak..Kişiden kişiye değişir beğenilen göğüs ölçüsü..Bir arkadaşım var resmen inek memesi kadar olanları seviyor.. Göreceli...

• büyük meme partnere avantaj dışarıya dezavantajdır. küçük meme partnere dezavantaj dışarıya yine dezavantajdır... hatta bir kaç grup erkek arasında son derece iğrenç espirilerle alay konusu olmakla beraber son derece sıkıntılı bir durumdur

• büyük memeyi emersin başını gömer uyursun .sıkarsın oynarsın üzerine yatarsın.yemeğini yaparsın süt verir vitamin deposudur.

• göreceli bir kavram ancak görsellikte büyük üstün olsada emin ol ilişkide küçük memenin tahrik gücü daha fazla ağızdan ve avuçtan taşmayacak...

• ben iri göğüsten hiç haz almam birde dik olmaları lazım sütyenin sıkı olsun :)

• ben büyük seviyorum ve kişisel zevklere göre değişir diye düşünüyorum.

• hayır bence ebatından çok şekli önemli büyuk kçük fark etmez dik duruşu iyi bir tahrik gücüdür

• Malesef çok fazla.Lakin güzel bir kalçaya sahipsen , bunu örtebilirsin bana göre.

• ben iri ve sarkmamış memeyi daha çok severim. Önemi şu,ilişki sırasında hızlandığın zaman onlarında hareketlenmesi daha bi zevk veriyor.

• Küçük daha güzel

• seni seven her halinle sevsin yeterki doğal ol

• ben niyeyse genç yaşta 85-90 memeyi çok itici buluyorum.genç kız dediğinin göğüs 75-80 olur.sıkı olur :D elimi doldursun yeter .70 beden göğüs te göğüs yoktur demek. :)

• Elimi dolduruyorsa kadinda seks te iyise hic bir sorun olmaz vajinasinin dar olmasini tercih ederim

• büyük göğüs candır..

• büyük meme sevmem.memenin hasosu küçük olur.limon kadar.

• Kişiye göre değişir bu durum . Erkeğin beğenisine bağlı. Yine de bence orta ölçü her zaman iyidir.

• Büyük olsun, azameti dillere destan olsun

• erkeklerde penis, bayanlarda göğüs. bir de çoğu bayan erkeklere kızar: yaa nedir sizin bu büyük küçük penis takıntınız diee.. aynısın ben ben de bayanlara söylüyorum. önemli olan kendinizle barışık olmanızdır..

• memelerin her türü iyidir ayrıca ucu ve hafif kenarı koyu olanlar da iyi

• 85'in altı üzer...

• buyukluk kucukluk degil onemli olan onları kimin tasıdıdır bence ha bide tabiki tercih meselesi

• çok fazla dağlar kadar farkı var seninkide soru mu yani

• bu silikonlu takkeler çıktı ya iri ve sarkık memeler hayat buldu bu yüzden küçük ve dik olması daha iyi bence en azından sonunda bi hayal kırıklığı yok : )

• seninkiler küçük herhalde:)

• büyük memeler sarkık oluyo genelde kıyafetle düzgün duruyomuuş gibi gösteriyolar soyundumu sarktığını bildiğim için küçük ve diri olması daha güzel koca meme iğrenç

• adıyaman.boşver takma kafaya:)

• nerelisin :) evet maalesef

• kadına göre değişir

• hayır bence küçükler daha çekici :)

• valla şimdi nicelik değil, nitelik önemli diyecem ama saçma olacak:))

• büyük olup da sarkık olacağına küçük olsun dik olsun daha iyi en güzeli dik ve diri memeler

• en güzeli orta boyutta olanı ne çoook küçük ne de çook büyük.orta yol iyidir:))

• orta olanı nasıl ama :)

• ne büyük ne de küçük. lömbür lömbür olmasın yeter

• orta boy ideal.. çok büyüğe de gerek yok...

• tamam :)

• 75 76 cm göğüs ölçüsü ile 85 cm arası iyi

• orta boy nasıl olur ki ?

• Sarkık olmaması büyük ve dolgun olması güzeldir

• o senin sex tarzına bağlıdır fzla takma kafaya boşver

• Erkek kadını güzel buluyorsa boyutu hiç önemli değil. Yani eğer dümdüz değilse :)

• Oooo daha ne olsun... Önemli olan erkeğin kadını çekici bulması.

• düz diil benim avcum doluyor ama erkeğin dolar mı bilmiyorum :s

• valla çok bacım ya yapcak bşey yok :(

• o cazibeyi verecek yaratacak kadın ruhuna bağlıdır.

• İlgisi bile yok.

• değil ya alakası yok. şekli güzelse küçük de olur büyük de.

Kızlar Ne Diyor 2

• 85 numara bembeyaz ten dik uçları olan sarkık olmayan, arasında biraz boşluğu mesafesi olan göğüs nasıldır?

• gögüslerim küçükdü doğum sonra çoçuk emzirme,çoçuktan sonra eşi derken 75 den 90 a çıktım:))))

• bizimkinin de büyüdü doğrudur :)

Yükleniyor...