Küçük meme büyük meme ..

büyük memenin tahrik gücü küçük memeden ne kadar fazla ? çok demeyin nolurr

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• gene söylüyorum önemli olan uclarının nereye baktıgıdır

• aa ne tesadüf bende yine söylüyorum uçları sana bakıyor :)

• gene sen :) o zaman sorun yok çok güzel ;)

Erkekler Ne Diyor 45

• büyük göğüs candır..

• İlgisi bile yok.

• ne büyük ne de küçük. lömbür lömbür olmasın yeter

• ben büyük seviyorum ve kişisel zevklere göre değişir diye düşünüyorum.

• büyük meme sevmem.memenin hasosu küçük olur.limon kadar.

• orta boy ideal.. çok büyüğe de gerek yok...

• orta boy nasıl olur ki ?

• 75 76 cm göğüs ölçüsü ile 85 cm arası iyi

• tamam :)

• Kişiye göre değişir bu durum . Erkeğin beğenisine bağlı. Yine de bence orta ölçü her zaman iyidir.

• seni seven her halinle sevsin yeterki doğal ol

• erkeklerde penis, bayanlarda göğüs. bir de çoğu bayan erkeklere kızar: yaa nedir sizin bu büyük küçük penis takıntınız diee.. aynısın ben ben de bayanlara söylüyorum. önemli olan kendinizle barışık olmanızdır..

• Büyük olsun, azameti dillere destan olsun

• büyük meme partnere avantaj dışarıya dezavantajdır. küçük meme partnere dezavantaj dışarıya yine dezavantajdır... hatta bir kaç grup erkek arasında son derece iğrenç espirilerle alay konusu olmakla beraber son derece sıkıntılı bir durumdur

• ben iri ve sarkmamış memeyi daha çok severim. Önemi şu,ilişki sırasında hızlandığın zaman onlarında hareketlenmesi daha bi zevk veriyor.

• hiç bir önemi yok önemli olan işlevi :)

• o senin sex tarzına bağlıdır fzla takma kafaya boşver

• 85'in altı üzer...

• hayır bence küçükler daha çekici :)

• Göğüs büyüklüğü de aynı penis büyüklüğü gibi çok sık tartışılan bir sorun..Ben avucumun içini dolduracak kadar severim çok büyük olanlar ileriki yaşlarda sarkacak..Kişiden kişiye değişir beğenilen göğüs ölçüsü..Bir arkadaşım var resmen inek memesi kadar olanları seviyor.. Göreceli...

• ben iri göğüsten hiç haz almam birde dik olmaları lazım sütyenin sıkı olsun :)

• bu silikonlu takkeler çıktı ya iri ve sarkık memeler hayat buldu bu yüzden küçük ve dik olması daha iyi bence en azından sonunda bi hayal kırıklığı yok : )

• seninkiler küçük herhalde:)

• nerelisin :) evet maalesef

• adıyaman.boşver takma kafaya:)

• büyük memeler sarkık oluyo genelde kıyafetle düzgün duruyomuuş gibi gösteriyolar soyundumu sarktığını bildiğim için küçük ve diri olması daha güzel koca meme iğrenç

• göreceli bir kavram ancak görsellikte büyük üstün olsada emin ol ilişkide küçük memenin tahrik gücü daha fazla ağızdan ve avuçtan taşmayacak...

• o cazibeyi verecek yaratacak kadın ruhuna bağlıdır.

• ben iri ve sarkık memeyi severimhiç murat 124 ile chevrolet bir olurmu ?tabii zevkler ve renkler tartışımaz

• bence küçük daha fazla

• benim için küçük tercihim olur zevk meselesidir buda kişiye göre degişir

• Küçük daha güzel

• Elimi dolduruyorsa kadinda seks te iyise hic bir sorun olmaz vajinasinin dar olmasini tercih ederim

• memelerin her türü iyidir ayrıca ucu ve hafif kenarı koyu olanlar da iyi

• Erkek kadını güzel buluyorsa boyutu hiç önemli değil. Yani eğer dümdüz değilse :)

• düz diil benim avcum doluyor ama erkeğin dolar mı bilmiyorum :s

• Oooo daha ne olsun... Önemli olan erkeğin kadını çekici bulması.

• değil ya alakası yok. şekli güzelse küçük de olur büyük de.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 2

• gögüslerim küçükdü doğum sonra çoçuk emzirme,çoçuktan sonra eşi derken 75 den 90 a çıktım:))))

• bizimkinin de büyüdü doğrudur :)

• 85 numara bembeyaz ten dik uçları olan sarkık olmayan, arasında biraz boşluğu mesafesi olan göğüs nasıldır?

Yükleniyor...