Kızlar erkeklerin içine boşalmasından hoşlanırlar mı?

Kızlar erkeklerin içine boşalmasından hoşlanırlar mı ya da daha mı çok zevk alırlar?

Kızlar sizden samimi cevaplarınızı bekliyoruz. Sadece kızlar:)

En İyi Kız Görüşü

• içine boşaldığını farketmezsin. fakat geri çekileceği zaman kadın tam en can alıcı noktasına gelmişken erkek kendini tutmaya çalışıyor. tepkisiz kalıp boşalmamaya uğraşıyor. bazen işte orda bütün zevkim kaçıyor. nedenini bildiğim halde tepkisizlik ister istemez insanı kötü etkiliyor.

ama içine boşalacağı zaman böyle kendini kasmasına gerek olmadığı için tepkisiz kalmıyor, hatta bazen aynı anda orgazma ulaşıyorsunuz...

bir de tespitim yanlışsa söyleyin. boşaldıktan sonra bir müddet dokunmamı istemiyor. çok tuhaf bir hassasiyet oluyormuş. ama o an içinizdeyse buna engel olamıyor :)))) o tuhaf his de daha uzun sürüyor. hatta bazen ondan önce de orgazm olsam da orgazma ulaşmamış gibi yapıp devam ederim :)

• kadının içindeyken erkek tam boşalacakken kendini çekince haliyle dışarı boşalıyor ve bence hemerkek hemde kadın için zevk yarıda kalıyor.tespitin doğru mu bilemem ama ben boşaldıktan sonra kadınımın dokunmasını çok seviyorum hatta boşalmış haldeyken oral seks yapıp diriliğini korumasını sağlaması daha güzel oluyor.bende en güzeli kadının içine boşalmak her iki taraf içinde.

• Öncekileri Göster
    • aynısını yapıyorum ama bende oluyor :(

• kadınlığının içini iyice yıkıyormusun canım peki sıcak suyla?