Kızlar erkeklerin içine boşalmasından hoşlanırlar mı?

Kızlar erkeklerin içine boşalmasından hoşlanırlar mı ya da daha mı çok zevk alırlar?Kızlar sizden samimi cevaplarınızı bekliyoruz. Sadece kızlar:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• içine boşaldığını farketmezsin. fakat geri çekileceği zaman kadın tam en can alıcı noktasına gelmişken erkek kendini tutmaya çalışıyor. tepkisiz kalıp boşalmamaya uğraşıyor. bazen işte orda bütün zevkim kaçıyor. nedenini bildiğim halde tepkisizlik ister istemez insanı kötü etkiliyor. ama içine boşalacağı zaman böyle kendini kasmasına gerek olmadığı için tepkisiz kalmıyor, hatta bazen aynı anda orgazma ulaşıyorsunuz... bir de tespitim yanlışsa söyleyin. boşaldıktan sonra bir müddet dokunmamı istemiyor. çok tuhaf bir hassasiyet oluyormuş. ama o an içinizdeyse buna engel olamıyor :)))) o tuhaf his de daha uzun sürüyor. hatta bazen ondan önce de orgazm olsam da orgazma ulaşmamış gibi yapıp devam ederim :)

• kadının içindeyken erkek tam boşalacakken kendini çekince haliyle dışarı boşalıyor ve bence hemerkek hemde kadın için zevk yarıda kalıyor.tespitin doğru mu bilemem ama ben boşaldıktan sonra kadınımın dokunmasını çok seviyorum hatta boşalmış haldeyken oral seks yapıp diriliğini korumasını sağlaması daha güzel oluyor.bende en güzeli kadının içine boşalmak her iki taraf içinde.

• Öncekileri Göster
    • aynısını yapıyorum ama bende oluyor :(

• kadınlığının içini iyice yıkıyormusun canım peki sıcak suyla?

Kızlar Ne Diyor 6

• daha yaşamadım onu...

• daha önce bir iki kız arkadaşımdan aldığım cevap zevki arttırdığı yönündeydi.

• Öncekileri Göster
    • Zeki kadınlara bayılıyorum valla..! +100000000

• :))

• bakire kızlar bu soruya cevap veremezler benim gibi :>

• evet..ama istedimde yapmadı..

• neden yapmadı?

• Öncekileri Göster
    • neyse konuyu kapatalım istersen

• tabikide.umarım en kısa zamanda herşey yoluna girer.

• henüz yaşamadım..

• hiç yaşamayı düşündünüzmü?

• Öncekileri Göster
    • düşünce tarzınızdan dolayı.

• hm tskler..

• özel bir şey hissetmiorum, fakat sonuçta erkek geriye çekilme kaygısı taşımazken daha rahat davrandığı için zevk onun için artıyor olabilir.

• evet bende sizin gibi düşünüyorum en azından bende öyle:)

• süper oluyor ılık ılık bişiler geliyor erkek arkadaşım dudaklarıma yapışmış şekildee tarifi yok o mutlulugun :)

• değilmi ılık ılık içine boşalınca çok zevkli oluyordur eminimki.benim içinde öyle .iyice kasıyorum kendimi son damlasına kadar içine bırakmak için.bir de sıkca kalçalarından kavramak süper bir duygu:)

Erkekler Ne Diyor 9

• daha yaşamadım :P

• itfaiye hortumu ya bu sıcak bir havada serinletiyor :)

• evet hoşlanırnı gidiyor. Hele hamilelik olayı olmasa kadın kesin içine ister.

• Benim aldığım "içime ılık ılık akan tatlı bir şey" cevabıydı.. Zevkli olduğunu da söylüyorlar.Fakat ikimiz aynı anda boşaldığımızda onun orgazmı daha uzun sürüyor.

• Yaptığımızda hiç bi şey hissetmediğini söyleyenler oldu,bende merak ettim dogrusu...

• Bence kadın erkeğin boşaldığnı anlamaz yüz ifadesinden anlar.. Kadın erkekle birlikte orgazm olmazsa eğer içine boşolmakla zevk manyağı olacağını düşünümüyorum.

• =D Ya cinsellik ne hissediyorsunuz diye sorulacak bir konu degilki her kadın ayrıdır,bir iki kız arkadasının verdiği cevaptan yola cıkarak hoşlanıyolar cok zevk alıyolar diyemezsin,kadınların ve erkeklerin hissettiği şeyler farklıdır. Bir kadın sana cok hoslanıyorum içime boşal derken bile bunu zevk aldıgından degil sana zevk vermek istediginden söyleyebilir

• Neden olmasın?

• hissetmiyolar ki sadece yüz şeklinden anlarlar bunu rahatlamayı gördüklerinde :)

Yükleniyor...