• Sor
  • Bence

Yoldaki seksi hayvanatlar:)

kızlar yolda çiftleşen hayvanları gördüğünüzde içinizden ne geçiyor acaba :)

En İyi Görüş

• Zoofili misin nesin ? Şu ana kadar sitede okuduğum en İĞRENÇ ve en SAPIKÇA sorudur bu. Bu saçma soruya da bir adam çıkıp sapık mısın dememiş. Bir tarafta kadının biri topik açar anal ilişki diye ne lanetlenmdiği kalır ne o. puluğu burada herif hayvanların seks hayatına sarmış NEDENSE! nası bi hissiyatı varsa! hangi gözle bakıyorsa ! biri de nasıl bir sapıksın sen dememiş. Köylerde hayvanlarla ilişkiye giren zihniyetler işte bu zihniyetler. Nerede milletin namus bekçiliğini yapanlar? Kadına kıza olunca namus namus hayvana olunca ses yok! Sinirlerimi tepeme çıkarttın akşam akşaam...

• offf bi git yaa sen cok mantıklısın

• Öncekileri Göster
    • Allaha şükür sizin gibi sosyopatlardan uzak hayvanlarım. Yakınında bulsan edersin potansiyelin var zoofili sapık...

• off ne uzattın yaa vidi vidi senin hayvanlarımada yazık valla

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 8

• insan bunlar abi azacak değiller ya

• bu soruyu çok düşündünmü. kızlar yolda öpüşenleri görünce ne yapıyorsunuz- kızlar kel erkek görünce ne yapıyorsunuz- kızlar şişko erkek görünce ne yapıyorsunuz- kızlar kotlu erkek görünce ne yapıyorsunuz- kızlar mini giyen görünce ne yapıyorsunuz.

• geçen gün 2 kedi karşıma geçti başladılar çiftleşmeye ama erkek hiç kıpırdamıyo üstünde öyle bekliyordu bende dedim erkek heralde bakirdi heycandan öldü kaldı dişinin üstünde dedim sonunda bilmiyorum ne oldu

• sen görünce içinden ne geçiyor doğrusu merak ettim.. mart ayında hayvanlar üreme ihtiyacını görüyor. onlar öyle senin benim gibi zevkine de yapmıyor bu işi. keza zevkine yapsalardı mart ayı ile yetinmezlerdi. bu kadar da fetis olmayın yaa.. siz o hayvanları izleyince onlar da rahatsız oluyor farkında değil misiniz?

• hayvanlar dışında genelde böcekleri görüyorum kuşları falan.

• yengeç görmüştüm bende evet :)

• Üniversitenin kırtasiyesinin paspasının üstünde 2 köpek gördüm oral seks yapıyordu gece saatlerinde. Çok ciddiyim. :)

• hahhh bi o kalmıstı :)

• bunu bnde hep merak etmişimdr :)) bakalım ögrenelim

• :))

Yükleniyor...