Erkekler neden dışarıda sokakta vs. yürürken şeylerini kaşırlar?

Gizli Üye
Yani niye kaşırlar bir türlü çözemedim. Sıkışıyor mu, ne oluyor o kadar? Bir de bazıları bacak açar, hafif eğilir kaşırlar! he he Ay allahım :D.

Bazılarının umrunda olmaz bazıları ise tam kaşırken yakalanırlar. Ama çok komik oluyorsunuz haberiniz olsun kaşıyanlara sesleniyorum :)
Güncellemeler
+1 yıl
Yani niye kaşırlar bir türlü çözemedim. Sıkışıyor mu, ne oluyor o kadar? Bir de bazıları bacak açar, hafif eğilir kaşırlar! he he Ay allahım :D.

Bazılarının umrunda olmaz bazıları ise tam kaşırken yakalanırlar. Ama çok komik oluyorsunuz haberiniz olsun kaşıyanlara sesleniyorum :)
Güncellemeler
+1 yıl
tekrar soruyorum hadi bakalım :)?
Erkekler neden dışarıda sokakta vs. yürürken şeylerini kaşırlar?