Boşalma nasıl olur ?

Erkeklerde boşalma nasıl olur ? Mesela ne konular konuşulursa,nasıl konuşulursa nasıl olur ?

Güncellemeler:
peki zevk suyu nasıl gelir ne tür konuşmalarla

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• telefonda bakleyen arkadaşa deki aç bir p*rno izle sende rahatla bende de...

Erkekler Ne Diyor 20

• görmen lazım :)

• Yoğun tahrik ögesi barındıran konuşmalar ile zevk suyu denilen aslı prostat salgısı olan sıvı gelebilir. Ama boşalma tam anlamı ile sağlanıyorsa bir sıkıntı var demektir.

• konuşmayla değil oynamayla olur :)

• ülke ve dünya sorunları geçim derdi gibi konular boşaltır bizi.

• hahahahahahhhh :D

• Konuşma ile boşalmayız ancak okşayarak boşalırız konuşarak sadece zevk suyu gelebilir mesela seks konuşman cinsel konuşman yeterlidir zevk suyu akıntısı gelir sizin ıslanmanız gibi :)

• cok sacma bi soru olmus merak etmis olabilirsin ancak erkek organı ya vajinaya girerek bosalır yada ellenmesi yani 31 tabir edilen sekilde yani bosalma gerceklesir ole durup dururken bosalan bi erkekte cinsel bi sorun vardır yani ..!

• bunca anlatıdan sonra boşaldın diye düşünüyorum :)

• uzun lafın kısası şu sen nasıl boşalıyorsan erkekte öyle boşalır :)

• hayır

• söyle bakalım şimdi birşeyler katabildimi sana :)

• Öncekileri Göster
  • Zevk suyu kayganlaştırıcı nbi özellik taşır ilişkiye girmeden önce her erkekten salgılanır.Normal bişey yani.Boşalma ise cinsel ilişki sırasında yada kişinin kendisini masturbasyon yoluyla uyarması sonucu meni nin vucuttan dışarı çıkmasıdır.

• dün bi tarafımı okşuyordum aklımda sen vardın dersen gelir :D

• ya ne yapcan erkek problemlerini erkek olmayamı karar verdin ))

• Zevk suyu karşıdankine karsı dokunmadan aşırı azdırıcı konusmalarla gelir.Yada gösterip elletmessen gelir ;)

• Aslında temassız bosalan erkekler var ama bu bir sağlık problemi

• bosl bosol bosol de

• Erkekler ya ilişki esnasında boşalır o aşırı zevkle yada başkası yada kendi eliyle kendini tatmin ederek boşalır.Diğer konusurken birşey yapmadan gelen sıvı zevk suyudur

• Bende diyordum bugün s-lakça bir konu yok hayırdır inş.

• Kız erkekle neler yapmak istedigini anlatsın ateşli bi şekilde yeter :D

• konuşmakla olmaz

• ben birleşmeden boşalamam

• el ele tutuşunca boşalan erkek tanıyorum ben her şekilde olabilir.buradaki yorumları okuyup çeken arkadaşlar tanıyorum

• durduk yerde her erkek boşalmaz ya ya 31 çekerler yada ilişki esnasında boşalırlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...