Kızlar kalın ve uzun penis mi sever yoksa minik penis mi?

kızlar sorum size, çin işi mi seversiniz zenci işimi? Ayrıca size göre partnerinizin penis uzunluğu ve kalınlığı nasıl olmalı?

0|2
15|12

En İyi Kız Görüşü

• yorumlari okuyunca midem bulandi vallaa yok kalin yok sapkali ... hepiniz sapitmissiniz valla...

3|13
    0|6

Kızlar Ne Diyor 14

• hayalperest kız ve erkekler herkez biliyor ki türk erkeklerinin ki 14-15 cmdir.Kimse bundan daha büyük demesin çok nadir belki biraz daha uzun vardır ama oda incedir 10cm olsun ama kalın olsun gerisini salla.

0|11
    1|0
  • çok kalın at penisli olsun 18cmden dahada büyük 22-25cm sünnetli kafası gövdesinden kalın olsun doğal kokusu yoğun olsun :D

1|10
    0|2
  • hiç olmasa da olur

1|7
    1|3
  • 17 cm yeter, ama çok kalin ve ucu kirmizi olsun. Ve kesinlikle islak penisleri severim

1|8
    0|2
  • ölcü veripde marangozamı yaptıracağız ölçüye gerek yok kadın içinde olduğun hissetsin yeterli

0|3
    0|1
  • penisin güzeligi de önemli sipa penisliy se hic o adam cekici gelmez

söyle diri testileri olcak canli diri peniste 16 kibar biraz sapkali olcak kalin deymesen ozaman o kadinin zevkine

0|2
    0|0
  • 25 cm uzun esmer damarlı

1|1
    1|3
  • Buu ayarlayamazsin nerden bilceksin sevgili olmadan once penis seklini? Seviyorsan sevgilinin penisi senin icin en guzelidir

0|3
    0|1
  • Kalın ve uzun olmalı :D şapkalı olsun tabikide bide kullanabiliyorsa eveetttt .d.d

0|4
    0|2
  • okudukça gülüyorum vibratör reklamı gibi :D çoğu erkek bunların, sallamışlar:) normali iyidir herzaman, kalın blmem olabilri ama uzun olmamalı canımı çok yakıyor, acı içinde zevkli olmuyor. ama sanırım başı şakalı iyi oluyormuş bende burdan öğrendim ve çok komik şapkalı :DDD minicik bamya gibide iyi olmaz sanırım.

ama lütfen kalın uzun 25-30 cm gibi saçma sapan şeyler yazıp sonrada erkekleri ellerinde metreyle akılları pipilerinin ebatlarında salaklar haline getirmeyin

0|6
    0|1
  • Minik değil kesinlikle normal boyutlarda ama kalın olmalı .

0|2
    0|0
  • kalın olması cok onemli. ince cok ezik bence... kısacıklardan hic bahsetmiyorum bile.. soguma sebebi direk

1|2
    0|2
  • 12 cm olsun kapkalın olsun kocaman başlı olsun :))

1|7
    0|0
  • Biri var bazen bulusup sex yaptigim onunkine bitiyorum cok uzun degil ama kalin ve inanilmaz sert onu icimde hissetmek beni cildirtiyo

1|9
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• herkes p*rno izliyo sonra ben 20 cm yok diğeri 25 cm olsun diye buna gülünmezde napılır şimdi:))20-25 cm en fazla 200 kişiden 1-2 kişiden çıkar ayrıca kızlar açısından söylüyorum büyük penis zevk vermez acı verir hem kız için hem erkek için zor olur..

0|1
    0|0
  • Burda da bir çük muhabbeti almış gidiyor.

0|2
    0|0
  • her ne kadar boyu ve kalınlığı önemli olsada birde onu kullanabilme yeteneği var :) devran çağlardada var ama kullanamadıktan sonra neye yarar:D:D

0|0
    0|0
  • 29 cm damarlı monster penisim var kızlar memnun

0|1
    0|2
  • bayan yorumlarana bakın ya oldm gulmkten, ŞAPKALI olsun KAPKALIN olsun bunlar amma meraklıymıs mantar baslı penıslere yaw

0|0
    0|0
  • Benim kan penisi damarlı büyük başlı boyutu normal boyutu normal gören bayanlar beğeniyor ama sanırsam kalın ve uzun severler..

0|1
    1|0
  • Uçmuş herkes valla :)

0|0
    0|1
  • kızlara sormuş beyler cevap hakkımız yokmuş :)

0|0
    1|0
  • benimki kalın walla boyu da 17 cm :)

0|0
    0|5
  • tüh be benimki de kalın 15 cm sert ama şapkasız penis başı düzgün. herkesde şapkalı seviyormuş ben mantar gibi diyip sevmiyorlar sanıyodum

0|0
    0|0
  • uzun ve kalın sever her kız

0|0
    0|0
  • seçmecemi bunlar yahu kadınlar aa penisi güzelmiş bunu seceyim diyecek kadar azmadı

1|0
    0|0
    • :D yakında damat adayları televizyonlarda eş arıyorum diye çıkarken penis resimlerinide getirmeli

• ilahi komedya :)

Yükleniyor...