• Sor
  • Bence

Kendinizden kaç yaş küçük biriyle seks yaparsınız?

Şu an kaç yaşındasınız ve kaç yaşında biriyle seks yaşarsınız?xz

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Yaşa bakmam pek, ama işin doğası gereği de kendime yakın yaştaki kadınlardan hoşlanıyorum. Olgun hanımlarsa bir meraktan öteye geçmez. Bazıları çok bakımlı güzel, bakmadan edemiyor insan :) Onda da sınır var elbette :) Jim carrey in videosundaki kadar düşmedik daha şükürler olsun :) kadınların bir dönemi vardır, lise çağlarında olgun erkeklerden çok hoşlanıyorlarmış. nasıl bir hormon salgılıyorlarsa artık anlamam ((= link

• ahah :)) hiç gülceğım yoktu

• gülmekten karnıma ağrılar girdi sağol bu link verdiğin için mükemmeldi

Erkekler Ne Diyor 23

• yasal sınır 18 sanırım. bu sınırın altına inmemeye calisarak yapiyorum

• şuan 30 yaşındayım geçen sene 19 yaşında bi kızla oldum yani 10 yaş iki sene öncede 38 yaşında bi kadınla yani 11 yaş

• 29 yaşındayım, 2 yıl önce 18 yaşında bir kızla seks yaptım, ben o zaman 27 yaşındaydım, 9 yaş fark.. : )

• 21 yasındaym 18 - 35 xD

• +18 +35

• 23 yaşındayım 17-45 arası kişilerle seks yaparım... 17 yaşındakilerin tecrübesizliklerine 45 yaşındakilerin tecrübesine bayılıyorum...

• benimle aynı yaşta olmasına dikkat ederim daha küçükse bir zevk alamam kısacası benimle aynı yada bende büyük olması lazım

• 18 yaşındayım 16-40 arası...

• karşıdaki insan sevsin yeterki yaş önemlideğil öenmli ama sevgi daha önemli seksden 21 ile 30 a kadr sınır var

• 26 yaşındayım,bu zamana kadar hep benden ufaklarla ilişkim oldu, şimdi ise 30-35 yaş arası bayanlarla ilişkim oluyor.tabi bakımlı olacak.

• şu ana kadar ki en küçüğü 18 yaş 10 günlüktü. garantili çalışmak lazım =)

• benden büyük biriyle ilişki yaşayamam 25 yaşındayım 19 -25 yaş arası uygundur

• küçügüme yapmam ama benden büyükle olabilir maksimum yaşı 45 olmak şartıyla (teori olarak söylüyorum sadece olabilir normalde evlilik dışı düşünmüyorum)

• bunu senden duymak şaşırtıcı.demek evlilik dışı düşünmüyorsun.güzel ve 25 yaşında bir bayan seni istedi.yani hayırmı diyeceksin?

• istedi ve hayır dedim güzel olmadıgından yada benimde istemedigimden degil dürüst mü olayım çok gibi istedim ama isteklerden daha önemli degerli şeyler oldugunu biliyor ve düşünüyorum zinaya karşıyım

• burcu hanım bu bahsettiginizi yaşamak çok kolay hele ki güzel bakımlı biriyle ama ben hep zoru severim ulaşamadıgımı erişemedigimi erişmek için ölümüne çabaladıgımı ve eriştigimde anca %5 elegeçirebildigimi severim ancak ona deger verir sever ve saygı duyar bir ömür kölesi olrum bahsettiginede gelince diyorum ya nmormal bir insan olaranm bende istiyorum ama zor olan istegine hakim olmaz savundugun degere bağlı kalmak

• bu tamamen karşı cinsin tecrubesinbe bağlı ten uyduktan hiçbir problem olmaz tabikide önce 18ini geçmesi lazım bireylerin yani öyle yaş problemi arada ne kadar olursa olsun problem olmayacağını söylemek isterim yeterki arada bi çekicilik oluşssun

• kendimden küçüklerle hiç işim olmadı :) olmasıda anlamsız olur aklı olan erkek kendinden büyüklerle birlikte olur ;)

• yaş önemli değildir fiziki yeterlilik ve olgunluk önemlidir bence gerekirse 30 yaşındaki bi insan bile yapılmaz olgun olmadıktan sonra ... tabi sırf fiziği olgun diye de 15 yaşında biriyle seks yapmak da doğru değildir

• bence şu var yaştan öte... hani kafa uyuşması... sonucta seks bedenle değil beyinle yapılan bişey... yaşım 24

• 35 yaşındayım. 23 - 40 arası sanırım..

• yaş farkı değil ama 20 yaşını aşmış herkes benim için uygun zaten öylede oluyor genelde...:D

• +18 sex+22 sevgili

• 20 yaşındayım ve 18-35 arası ilişki yaşayabilirim...

• Bu zamana kadar hep kendimden en az 2-3 yaş büyük kişilerle oldum. Kendimden 2 yaş büyük bir bayanla evlendim ve boşandım. Hayatımda ilk defa kendimden 7 yaş küçük biriyle birlikteyim ve mutluyum, huzurluyum. Hem duygusal anlamda, hem seks konusunda hem de anlaşma konusunda özellikle bayanın küçük olması bir çok sorunu engelliyor. O keskin dişlerini çıkarmış bayanlardan ziyade uslu, tatlı ve anlaşması daha kolay bayanlar oluyor :)

• 24 yaşındayım altıda üstüde olabilir. Bakımlı olduğu sürece bir sorun yokAma öyle kız olsun nasıl olursa olsun diyenlerden değilim. Bakımlı ve güzel olacakPeki ya sen ?

Kızlar Ne Diyor 7

• SEn kaç yasındasın kaç yasında biriyle yasamak isterdin seksi

• ya şu an ben çıtırım zaten benden küçük istemiyorum şansada hep çoluk çocuk geliyobilmiyorum 30 sonra fikrim değişebilir çıtırsever olabilirim

• 19 yaşındayım 25 yaşında biriyle birlikte olmştum 17 yaşıdayken ama olgunum yaşıma göre

• benden küçükle değil de, büyükle olur ancak ... o da sevgilim olur :D:d

• seversem yaş umrumda bile değil ama galiba kendimden küçük isterdm..çünki erkekler 30 u geçince kendilerini salıyorlar.adam gbi bi tip ortaya çıkıyor.20 25 arası gençlik çok bakımlı.

• cıtırlara meraklısın benim gibi

• ileri yaştada erkekler bakımlı ve diri olabiliyor...:))))

• nedim ben öyle hiç görmedm.23 yaşlarnda bi genç acayp tatlı gynyor.saçlar şekil oluyor..30 gecınce göbeklenıyolar genelde.

• eskilerden biri benden 5 yaş küçüktü .şimdi benimki ile aramızda 4 yaş var, geçinip gidiyoruz işte:)

• sevgılım benden 1 yas buyuk..,daha once benden 5 6 yas buyuk bırıyle ve 1 2 yasta küçük biriyle sevgılı olmustum.

Yükleniyor...