Bayanlar internette partner arıyorlar mı?

Bayan arkadaşlar internette partner arıyormusunuz?hangi sitelerde genelde gerçek anlamda güvenilir kişiler bulunuyor? yada internette partner aramıyorsanız nedenlerini yazarsanız sevinrim :)

Güncellemeler:
Hangi siteleri genelde tercih ediyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• internete partner aramak bir yana koca bile arıyorlar hahaha :)güldüğüme bakma cidiym tecrubelerim var bu konuda

Kızlar Ne Diyor 4

• aramıyorum...ama aramak nasıl oluyor onuda bilmiyorum...

• Gerçek anlamda güvenilir kişiler sen biliyormusun hangi sitelerde var.Bizimle paylaş sen bulabildiysen

• Sen burayı arkadaşlık partner bulma sitesimi sandın KS ekibi size sesleniyorun "start54" adlı nicki uyarınız

• gizlilige onem veriyorsan guvenilirsen mesaj at

• Ben güvenilirim :)

• Öncekileri Göster
  • Bayanların internette erkek aramasına ne gerek var.Çok çirkin olsan bile senı seven bı erkek vardır.kızların dogasında yapısında bu var :)

• hmm çirkinlikle partner olma durumunu anlamadım ama :)

• nıye arıycam ya benım sozlum var zate evlenecem.

• cok zoruma gıttı.burada benı herkes bılı nasıl bırı oldugumu.ovunmek kadar kotu bırsey yoktur.cok gucendım.bırdaha cevaplarımda nısanlı oldugumu belırtmıycem.bı daha cevap vermem bu tur sorulara sızde benı gormezsınız.cunbku cok kalbım kırıldı.cok agır gormemıs kelımesı.bunu hazmedemem.

• yok ya soruya cevap vermek amaclı soyledım.ozur dılerım kotu bı nıyetım yoktuçgormemıs degılım.bu laf bıraz agır oldu.

• iyiki bi sözlün var 50 defa söledin görmemiş

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 1

• ya dostum çoğu bayan nickinde erkekler var yaa burda kendilerini tatmin ediyor görmeden inanma:D ben senin yerinde olsam gider yolda giden bi kıza teklif ederdim olur biter nette konuşuyorsun ama bi bakmışsın erkek çıkmış:D

• :)

Yükleniyor...