Bir erkek neden kıllı vajina ister?

arkadaşlar öncelikle ayrıntılı içerik için özür diliyorum hepinizden... erkek arkadaşım ne zaman buluşsak bunu söylüyo. kıl olsa biraz nolur diyo. neden istiyo anlamıyorum. bi arkadaşım çok p*rno izliyodur seninki ondan etkilenmiştir kesin dedi...:/ AYRICA DAHA ÖNEMLİSİ: kılı nasıl bırakıcam sadece üst kısmında olcak dimi dudaklarında olmıcak? şekil falan veriyolarmış... nasıl güzel olur? hiç bilmiyorum yardımcı olur musunuz lütfen...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Burada bazı modeller var: link

• oha kuaföre gitsek istek üzerine şekil verirlermi acaba :)

• en guzelı ADOLF HITLER bıyıgı gıbı olan :)

• İstenirse şekil verirler sanırım ama tıraş makinesiyle olur anca. :P

Erkekler Ne Diyor 50

• Ya bırakın ya midem döndü japon işi gibi balta girmemiş ormanda gezmem ben ...

• terleme yapar beyler

• herkezin fantazisi ayrı bende temiz seviyorum.

• arada iyi oluyor. ama her zaman kıllı çekilmez

• ince bir şerit halinde bırak. ;) özendiğin belli olsun.zaten mür boyu öyle istemez. bir kez istemiş çok görme adama.ben erkek arkadaşını merak ettim.vajina bulmuş pozisyon fantazisi yerine kıla takılmış.

• saçmalama tam bi iğrenç durum o egosunu tatmin ediyor

• kıllı istemem..kim dediyse yalan söylemiş sana

• 3 e vur bence şekil verme derdi olmaz rahat olur senin için

• alabulus yaptır daha cix durur

• senin sevgilin biraz enteresan bence bi daha düşün derim ilerde çok daha iğrenç şeyler isteyebilir

• Pek bi tu kaka edilmiş bu istek nedense, anal ilişki konuları bile bu kadar "iğrenç" tepkisiyle karşılanmıyor

• bulupta kıllısını istemek bu olsa gerek :D

• ahahahahah :D

• Bence önleri 3 numaraya vur arkaları uzun bırak joleylee dıkersın

• :))))))))))))) çok güldüm çok

• vajina bulmuş kıllısını istiyor bak sen hadsize :D

• Üst tarafta üçgen şeklinde keskin hatları olan bir model ver.Erkekler çok sever böyle şeyleri.Ayrıca sevgilin seni çok çekici bulur.

• jöle yada biriyantin yardımıyla ilk başta ortadan ikiye ayırıyorsun kıllarını... baktın bi poha benzemedi.. moikan yap.. rengarek boya kıllanır.. adamın gözü kamaşsın ghjksdfghdfjkghdjklgh

• şahsen ben istemem terci meselesi (fantezi)

• fantezi yapıcam dıye kıl uzatılırmı arkadas zaten bı yerden sonra hem haram hem sağlık acısıdnada mantar vs yapar yanı böyle durumlardan sıyrılın sakının

• kuaföre git şöyle yanlardan biraz topal de o yapar gereğini şekil verir hatta ör bide istersen ;) hooop şimdi bi uayarı gelir bana ama bakım sordu söyledım ;)

• zevk ve fantezi meslesi benceee

• iğrençlik başka birşey değil kesinlkle sevmem

• ıyyyy bende nefret ederim kıllı vajinadan, temiz kılsız olan vajinayı yalamak varken kıllı ıyy :))))

• Kötü bir oral deneyimi

• apaçi tıraşi yap panpa ;) yakışir

• ahahuasdhsudosafhsdfghf

• alakası yok o eskidendi eskiden modaymış :))

• erkek arkadaşına sor bence o nasıl istiyormuş

• iğrençççççççç :D

• Ben istemem .Oral seks yaparken çok kokuyor.

• ben tüylü sevmem. kaymak gibi pürüzsüz olması varken. mis gibi tertemiz sevmek varken tüylü ne yapayım. hem koku da yapar tüylü olması nedeniyle.

• ben de tüylü seviyorum. o yüzden sana yardımcı olayım :)bir kağıt al kalp şeklinde ya da nasıl şekil istersen kes vajinanın tüylü olan yerine koy.kağıdın dışında kalan tüyleri makinayla ya jiletle al al sana şekil işte. :)

• ben istemiyorum şahsen

• Arkadaşın ergen mi ?

• Kızlar Ayak Fetişi Hakkında Ne Düşünüyosunuz Sevgiliniz Ayağını Yalasa Hoşunuza gidermi Ayak Kölesi Olucak Sizden çoraplarınızı İsticek Uyurken Ayağınızı Tutacak Hergün Öpecek Kölelik Yapacak İzin mi Bırakısrsınz Yoksa onu Bozarmısınız

• At kuyruğu bırak. Onu birde or tamamdır.

• böyle bir soru olamaz, senden bunu isteyen erkek arkadaşına yuh çekeceğine bunu burada bizimle paylaşıyorsun...

• Kişiye göre değişir senin arkadaşının fantaziside kıllı oluyormuş sede istiyorsan ki senin kendi organından etkilenmemn sözkonusu olmadığına göre önemli olan erkek arkadaşının nasıl etkilendiğidir kıllı istiyorsa sende kesmiyeceksin sadece kenarlarını düzelt .

• o sadece laftadır yahu "ham buldun da kıllısını istiyorsun"

• Senın yas kac bu arada ? Bazı insanlar cıktıgıyla bişe yasıyamıyor bazıları kıyamıyor.Sen onun icin mahrem yerını traş bile edıosun o nasıl isterse.Çocuk nasıl aşık ettiyse kendını :D nasıl sevdirdiyse :)

• 23 yaşım.olan oldu artık bunca şeyden sonra traşa mı itiraz edicem...

• Öncekileri Göster
    • bırakma o kadar ayrıntıya gırmeyek :D orasına karısmam .Karar senin kardeşşşşşşşş :) Ramiz dayı

• yanlıs anlama köpegi olma manasıda. O karar veriyor senın mahrem yerının traşına bile sende kabul edıyosun .Ve hersey olmus traşa mı itiraz edeyım lafı cok sacma :)

• yahu yahu

• Kıllı vajina isteyen erkek kesin fetiştir. Erkek arkadaşınız kıllı vajinaları seviyor olabilir bu onun birtür cinsellikte haz duygusu gibi birşey. Olduğu gibi kıllı bırakın tabi bu sizin kararınız vajina kapakları falan şekil önemli değil bu tür durumlarda kıllı bırakın yeterli olur.Not: Genelde kılsız tercih edilir, kıllı kokuya sebep olabilir.

• o erkek arkadaşınmın fantazisidir o kıl aslında pek heves edilecek bişey degil bi süre sonra gerçekten insanın içinde hazı alıyor temiz olmak genelde daha iyidir ille şekil yapcam sakal bırakcam orda diyorsan dudakların temiz olsun sadece üst tarafta ince bi çizgi yada üçgen şeklinde bırak :) ama olmaması hem saglık tem temizlik açısından iyidir :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 11

• p*rnoyla falan alakalı değil. zevk meselesi. herkes aynı şeyden hoşlanmak zorunda değil. zevkler-renkler meselesi.

• madem seviyo sal gitsin olmadı illa şekil diyorsan alaburs kesersin

• tek kelimeyle iğrençsiniz yazık size

• ya iğrençsin ben evliyim daha eşim benden bunu istemedi tek kelimeyle utanıyorum böyle insanlarla aynı atmosferde olmaktan yazık yahu yazık ne edep var ne haya

• bende

• Öncekileri Göster
    • soran da haklı kendince :D isme bak soran :D

• erkeklerin çoğu temiz ister ya.haklısınız hanıemfendi.

• bakıyorumda sapıklıkta liderliği uzak ara önde götüyoruz playof falanda oynansa fark etmez şampiyonluk kesin cepte gözküyor)

• neden yadırgıyorsunuz ki? kızların bazıları da tüylü penisten hoşlanıyor. tercih meselesi. hatta bazı kaynaklarda erkek üst kısmını kökünü kazımadan sadece üstlerinden alması gerektiği yazıyor.

• kıllı vajina istiyen bi erkek ilk defa senden duydum. o adam pisliğin tekidir o zaman. aklıma başka bişey gelmiyo.

• katılıyorum

• evet walla ağdalısı guzel olur dimi :)

• haklısın.en güzeli kaymak gibi olması ya:)

• Elalemin derdine bak ya. yok kıllı istiyomuş da bilmem ne.

• töbe töbe çarpılacaz daşa döncez alimallah :))

• kimi tüylü sever bacım:)

• oha :) baktım da benden başka böyle bi şeyin olabileceğine ihtimal veren tek kişi sensin. şaşırdım valla. insanlar başkalarının isteklerine karşı ne kadar da önyargılı. pislikler, hayvanlar havada uçuşuyo :)
      +1

• ewet agalar bana daha gerçekçi gelio diğeri çocuk vajinası gibi hç çekci dğl :)

• .))

• tercih meselesi p*rnoyla fılan ılgısı olamdıgını dusunuyorum normal bir durum . nasıl istedıgını erkek arkadasına sor en doğru cevabı o verecektır .

• olur ya. neden o kadar tepki veriyosunuz. herkes temiz vajina sevecek diye bi kural var da haberimiz mi yok

Yükleniyor...