Anal ilişki hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Anal ilişkiye karşıysanız dinimizce caiz olmadığı için mi, hijyen kurallarına aykırı olduğu düşüncenizden mi, yoksa acı vereceğini düşündüğünüz için... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Soru hep aynı soru. "Dinimizce yasak" olduğu için dediğimizde zaten bütün sebepler içine girer. eğer bir müslümansak , dinimizce yasak olan birşey , laf olsun diye yasaklanmamıştır. bir sebebi vardır. bunlar?

a) Anüs ve rektal kanal , "CİNSEL İLİŞKİ İÇİN DEĞİLDİR". Dolayısıyla , tasarımı bu yönde değildir. Örnek vermek gerekirse , makatta bulunan kaslar (sfinkter) sahip oldukları yapı sayesinde , içerdeki bir maddeyi dışarı çıkarmak amaçlıdırlar. Tasarımları böyledir. Dolayısıyla , dışarıdan giren herhangi bir cisme direkt olarak tepki verirler. Gün geçtikçe , anal ilişki sonucu bu kaslar verdikleri tepkiden dolayı deforme olurlar. ve kadınlarda "Gaz kaçırma , gazını tutamama ve daha ileri durumlarda dışkısını dahi tutamama" gibi sonuçlara yol açarlar.

b) Anüs ve rektal kanal , bir bakteri cennetidir. İçeride o kadar çok bakteri vardır ki , oraya cinsel ilişki için girmek , türlü türlü hastalığa davetiye çıkartmaktır. Hem siz , karşınızdaki bayanın rektumuna dışarıdan yabancı bir bakteri sokabilir , hemde o sizin penisinize son derece zararlı bakteriler sokabilir. Enfeksiyon olasılığı çok yüksektir.

c) Rektal kanal kurudur. Cinsel ilişki sırasında , - eğer ille yapılacaksa - çok iyi kayganlaştırılmalıdır aksi takdirde yine kadının rektal duvarında çatlaklar , kanamalar , hemoroidal rahatsızlıklar gelişir.

Özetle : bence şansınızı fazla zorlamayın.

• baba ne yaptın, bu kadar ilmi cevap bana çok, zaten bunları az çok biliyorum, dedim ya sadece merak..