• Sor
  • Bence

Oral seksi çok iyi yapan bayan erkeğinin hoşuna gider mi?

oral sex tabiki cinsellikte kıstas değil ama bunu çok iyi yapan bir kadın erkeğini kendine daha da bağlar mı? erkek bir sonraki sevişmeyi büyük bir... Daha Fazla

En İyi Görüş

• evdiğim kıza oral yaptıramam eğer öyle işi biliyorsa işim olmaz

• sevdiğine yaptıramıyorsun ozaman sevdiğin kızı aldatacakmısın evlendiğinde oral yaptırmak için :):):)

• sevdiğin kızı çatır çatır s*k.. sonra oral yaptıramam de :D

Erkekler Ne Diyor 26

• tabiki

• arka arkaya yaparsan olur

• Çok sertt :D Tabi gider.

• bak kızım .bu ülkede bunu çok iyi yapıpta erkeğini kendine köpek yapmıycak kadın olduğunu hiç sanmam

• Niye hosuna gitsin p*rnomu cekiyruz sanki Acemi olması daha çekici bence.

• gitmez mi yaw

• tek irlandalı benim
      çakma herif

• bana bunu yapan kızı bulun :D

• Bence harika bir duygu... anlatılmaz tarif edilemez ancak yaşanır ...

• ya gerçekten bukadar bağlayıcı ve bu kadar haz veren bir şey mi?

• empati kur .sizn içinde aynı

• kesinlikle ewtttt

• erkek kendinden gecer hepsi bu :)

• Kesinlikle çok büyük bir etken...

• kesinlikle çok etkilidir..daha çok seninle olmak ister..başkasına bakmak içinde gelmez

• abarttın sanırım biraz

• kendi adıma konuştum ben..:)ama gerçekten bu böyle baglayıcıdır.

• ya demnde bırı erkegı nasıl baglarım demıs gızllı olarak , cevaplar oral yap, sımdı de bu soru :D:D:D sız ıkınız aynı olablrmsınızn? GELELIM CEVAP kısmına tabıkı baglar ben vagınalden cok severm oralı neden mı? oralda sınır uclarna daha cok baskı yapıyorsun daha ıyı anlıyosun ama sex bos bır kavanoz gıbı gıdıp gelme , ınlemelerde olmasa sex elızabete yakın bır sey:) ama baglıcam da baglıcam kndıdıosan bıde anal dene

• aynı kişi değiliz

• Kesınlıkle bekler cınsellıgın en onemlı parcasıdır.

• sevdiğim kişinin böyle bişey yapmasını asla istemem yaptırmamda ...

• valla benikini görünce yapışıp kalıyorlar hepside çoki yapıyor biraz organa da bağlı tabi gel beni em demesi lazım

• oral sex olsun ben vajinaya girmem bile. o derece. onun ayrı bi zevki var. bi ara kaptırdım kendimi enseinden tuttugum gibi yapıstıdım. 15 sanıye falan bırakmadım. gırtlagından curk curt sesleri geldi tabıkı bu ses ben bosaldıktan sonra onun yutkunma sesleriydi. hosuna gitti heralde oda bidaha bırakamadı. artık dibine kadar alıyo kendisi:D:D:D

• ahahahaha sı*tım gülmektenn galiba :D

• tabiki extra bir etkisi olur. ama en çok peş peşe yapabilmesine etkisi olur senin açından :D

• hergün kur fasulye pilav yenmez

• oral sex'i iyi yapan kız arkadaşım var...her buluşmamızda muhteşem bi oral yapıyor bi damlasını akıtmıyor...hepsini yutuyor

• Üniversite mezunu kadınlar lise mezunlarına kıyasla oral sex yapmayı ve yaptırmayı daha çok seviyormuş. Boşuna demiyoruz "Eğitim şart" diye.

• herşey tecrübeyle olur..karşındaki erkeğin gözünde yaratacağın imajı kenara koyabiliyosan evet karşındakinin hoşuna giderççç

• ne imajı yaratıcakmış arkadas . bu geri kafalı zihniyetten kurtulun artık herkez p*rno izliyor .ayrıca bunu yapan illa o*mu oluyor yani bu ne saçma zihniyet

• o zaman sen oral seksi çok iyi biriyle evlen kardeş.ben sana düşünceni sormadım umrumdada değil açıkcası.benim cevabım soruyu soran kişiye sana değil.

• heykelini diker valla ortalama bir adam.

• şüphelenirim bu kız nasıl bu kadar iyi biliyor diye

• gitmemi?

Kızlar Ne Diyor 1

• oral sex erkeklerın zevk alacığa ihtimal 100%10 yada 20 ama kızların zarıyla oynanadığı ıcın bızım zevk alıcığımız oran 100%100 erkeklerı kendıne bağlarm ısın evt ama şöyle o sıze yaptıyında karşılığında sızden karsılık bekler eyr sızde oma yaparsanz evt tutkulu bır sez yaşamı olur

• evet dimi ama orgazm oluyosan orgazm etmesini de bieceksin - tatmin oluyosan tatminkar olacaksın ilişkinin bi parçası bu hep bana olmaz yani ozaman masaja git 50 - 100 tl arası bişey kardeşim :D

Yükleniyor...