Çok pişmanım bir yanlış yaptım diye kaşar mı olçam yani Allahım beni affet diycek yüzüm yok yol gösterin ne yapçm :(ilerde eşime ne diycem?

Gizli Üye
Daha 18 yasındaydım kişilik olarak çok salak biriyim insnalara hemen inanıyorum lise sondayken bir çıktığım oldu çok masum.akılı ağır başlı biirne benziodu ama davrnaislari değişti sinemaya gtik ilk olarak öptü beni sonra göğüslerime elledi.arkdsima anlattm kendisi tam bir kaşar normal şeyler dedi.bi ay olmadan amcamın evi var dışarda rahat takılamıyoruz dedi yok filan dedi. Bikaç gün ikna etmeye çalıştı bnde kandım salak gibi eve gittim şerefsiz köpek soydu beni önce öpüştük benim bakire olduğumu ve daha önce bu tür şeyler yaşamadığımı söyledim arkadan yapmaya çalıştı kendimi sktgmdan hiçbisey yapamadı sadece seviştik öyle söylim ve ben o günden sonra çok pişman oldum.gerckten beni aldatığını öğrendim üç senelik sevgilisi varmış bunu öğrenmemle daha pişma. Oldum kendimi orüspular gibi hisediyorum salak gibi ona inandım ayllardır tobe bile edemedim utançmdan piskolojim yerle bir oldu 20 yaşıma gircem ondan sonra kmseyle çıkamadım güvenemedim ireniyorum kendimden sadce biriyle böle bişey yaşadım Allaha derin bir inancım var ama daha saftım şeytan aklıma girdi doğruyu düşünemedim çok ama çok pişmanım unutamıyorum o yaşadıklwrimi bide askerdeyken arkdskarına bu kız kaşar diee numaramı dağıtıodu kim arıosaa küfürü basıp kapatıyodum bu beni ne sanio bugün yine biri aradı artık çıkdirdim yaptıkları yetmiyomuş gibi millete ben ni kaşar gibi tanıtıyor yaşadıkkarım pişmanım bir yanlış yaptm die namussuz mu oldum.ksar mı oldum yoldan mı çıkıyım hala kızım bakırım bu yaşadıklarımı nasıl unutcam ne yapçm bilmyrm :(
Güncellemeler
+1 yıl
Siz olsaydjniz benim gibi biriyle evlenir miydiniz sizce ilerde ciddi bir slikim oldugundan ona bu yasadiklarimi anlatmalimym onaa
Çok pişmanım bir yanlış yaptım diye kaşar mı olçam yani Allahım beni affet diycek yüzüm yok yol gösterin ne yapçm :(ilerde eşime ne diycem?