Erkeklerin en cok sevdigi pozisyon hangisidir?

Erkekler en cok hangi pozisyondan zevk aliyor ve tahrik oluyor?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kadın en çok hangi pozisyonu seviyorsa o benim için en iyidir.Kadının zevk alması çok önemli çünkü.

• hep kadınlar bızı dusunen yok mk

Erkekler Ne Diyor 24

• Ben şahsen bacakları omuzuma alıp sert bir şekilde içeri girip çıkmayı çok tahrik edici buluyorum.Hem bu pozisyonda öpüşüp gögüsleride ellemek ve öpmek mümkün oluyor.Ayrıca tam bir giriş sağlıyor.

• bacak omuza sonra kısmı 75 derecelik acı ayakta ve yatakta sırt üstü yapısmıs vaziyetteagız dudakta eller memişlerde full sarılmıs ha bayılıyorum

• ztod la doggy ;)

• bacak umuza

• 69 :)

• hepsi birbirinden güzel

• kucağına almak kadının üstteolması

• el ense yaparak kundeye getırmek sonrada curp dıye ıcıne gırmek, peki bayanların en sevdıgı pozısyon hangısı?

• Ayaklar omuzda ve sertce sokmak yatak dağılacak o derece..

• Kişiden kişiye değişir.! Öyle fantaziler var ki,insanın aklı almıyor.!

• 62 den tavşan bebeğim sen yat ben seni pozisyondan pozisyona sokarım

• ayakta 69 yapmak

• kaleciyle karşı karşıyayken aşırtma bi şut çekilip topun üst direği okşarayarak ağlarla kucaklaşması... oyhşşş işte ben orada bitiyorum en sevdiğim..

• jockey ve doggy başkasını tanımam.

• Kesinlikle misyoner.

• ben koltukta otururken, partnerimin sırtı bana dönük kucağıma oturup üzerinde zıpladığı pozisyon

• ben altta kalıp partnerimin üzerimde gidip gelmesinden hoşlanırım:)

• doggy güzel

• Her Erkeğe Göre Değişir. Ama Araştırmalara Göre Çoğu Erkek Doggy Stilini Çok Sever'miş'

• misyoner ve jokey

• benceönemli olan karşındaki bayanın zevk aldığı pozisyon :) ben oral sex yapmasını ve yapılmasını çok severim ayrıca ön sevişme :):)

• hepsi:)

• doggy styla :D

• farketmez yeterki karsilikli istek olsun

Kızlar Ne Diyor 3

• sırtüstü yatıp erkeğimi bacak arama alıp ayaklarımla onu kendime hızlıca çekmek ve onun her köküne kadar bana yasladığında yüzünde bi anda değişen mutluluk ifadesi tarifsiz bi zevk bence :))

• ayakta kuçağında hoplayarak yaparken

• benimki biraz güçlü olduğunda farklı pozisyonlar deneyebiliyoruz :)

• kız bacak bacak üstüne atıp yan yatacak. vajina kısmı sıkışık olacak. erkekte arkadan vajinaya
      bu süper.

• sevgilim bilinen her pozisyonu deniyor. benim için hepsi zevkli

• ama en zevklisi hangisi ,hangisi seni çıldırtıyor

Yükleniyor...