Seksin evlenmeden önce yapılması mı doğru, evlendikten sonra mı?

Evlendıkten sonra eger vucudunuzda ona karşı bir ten uyumu olmazsa ne yaparsınız? Bu yüzden evlenmeden bişeylerın yaşanması dogru degıl mı? Bu yuzden ayrılık çok oluyor, ayrılan çiftlerde azımsanmayacak bır sayıda

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence evlenmeden seks yapılmalı..evliliğin temeli seksdir..aynı yatağa yatıp ömrünün kalanını o kişiyle sevişerek geçireceksin...ee napdın sen nikahı yapdın düğün geçdi..gerdek...tamam ilk ya bişey anlamadın..bir kaç ay sonra anladınki o senin beraber olmak istediğin kişi değil..ruhunu sevdin tamam ama beden niye çekici gelmiyor sana..düşünmeye başlarsın bir ömür nasıl geçecek böyle..ve aldatmalar başlar...kaçınılmaz sondur bu...

• aynen katılıyorum aldatmanın sebeplerınden bırı

Kızlar Ne Diyor 8

• evlenmeden önce yaşanmalısonra evlilikten sonra hadi baştan başlayalım diyemezsin

• evlenmeden önce ten uyumunu deneyip evlenilmeli

• Bence bunun doğrusu yanlışı yok. Kişi ne zaman uygun görürse, kendini ne zaman hazır hissederse o zaman, doğru kişi olduğunu düşündüğü biriyle yapmalı. Ama ben evlenmeden önce cinsel ilişkiye girilmesini yanlış bulmuyorum. Ten uyumuna gelince, ben buna pek inanmıyorum.İnsan istedikten sonra o uyumu yakalayabileceğini düşünüyorum..

• "Bence bunun doğrusu yanlışı yok."
      Kesinlikle

• zaman sana çok şey ögretecek

• kusura bakma sana yazmadım

• nasıl bir soru sormussun yaa millet birbirine girmiş ha hayy :D

• erkekler kızları kandırma meraklısı oldugu için bu kadar tantana neyse ben sustum artık kim kandırılma meraklısıysa bu tip erkekler tarafından buyursun kandırılsın

• Öncekileri Göster
    • sen dogrulardan bahsederken benim söyledigimi boş niye nitelendirerek kendini inakar ettin ve ne kadar boş oldugunu gösterdin ha yaşa gelince akıl ne zamandır yaşta bitiyor ya bırak senin zihniyetin belli beni boş buldugun konular sana batıyor tek derdin bu ha uslubum serttir bu dogru ama konuların dogrularına boş diyemezsin çevremdeki insanların uzaklaşacagını nerden çıkardın ben benim fikrime katılanlarla arkadaş degilim kendi fikribi söyleyen ama mutlak dogruyu bilenlerle arkadaşım The end

• bak bu konu fazla uzadı bence sen kendi bildigin gibi yaşamaya geri kalan herşeyi dogru yada yalnış hiçe saymaya devam et bu anlamsız gereksiz tartışma ne senin zihniyetini nede benim zihniyetimi degiştirmez benim senin dogruna seninde benim dogruma saygın yok artık konuşmaya gerek yok

• bence önce yapılmalı...

• ten uyumu yok diye seni terk edecek olan şerefsiz bırak terk etsin demekki gerçekten sevmiyor ten uyumu diye bişide yok evlendikten sonra yapılması uygun

• Katılıyorum+

• herkeze göre degisiyor sahsen ben evlenmeden önce istemiyorum öylede kalacak..ama insandan insana degisiyor bu .. karisamam herkez istedigi gibi yapsin istedigi gibi davransin ..

• pekı evlendıgınde sorun yaşayacagını düşünmüyormusun ya o ınsanla olmazsa

• Öncekileri Göster
    • katiliyorum sana.. (!)

• teşekkür ederim katılmana bana:) '''evlılıkte ayrılma nedenlerınden bırı cinsel uyumsuzluk araştırabılırsin'' diyen arkadaş çok merak ediyorum evlendiginde teninin uyuştugunu düşündügün kişinin dah önce defalarca başkasıyla senden önce tabi birlikte olmuş olması evlenme safasında baklım önemli olcak mı emin ol her erkek gibi bakire ararsınız sizin ten uyumunuz evlilik dışı dal vere milleti kaflama işi evlenirken bahsettigim tipte fakat teninin uyuyştugunu düşündügünle evlen lafım yok

• taraflar ne zaman uygun görüyorsa o zaman...

• evet en güzel cevap bu iste !

Erkekler Ne Diyor 9

• Ten uyumu olmazsa uydurulur. Sonuçta tıp çok ilerledi. Zaaten cinsellikten zevk almayan insanın hastalıklı / patalojik bir durumu vardır. Geçmişinde bir travma neyim duruyordur. Psikiyatrlar 7/24 hizmet veriyor... Ha ten uyumu yok diyip bırakmak kolay yolu.

• Haklısın haksızsın :) Aşık olan bence aza çoğa tamah etmesini bilir. Eskiden millet görücü usülü evleniyordu, var mıydı böyle şeyler. Çok enderdi. Şimdi de gözünün üstünde kaşın var diye kadın oğlanı, oğlan kadını terkediyor. O sekste ten uyumu mazeret, yani zırıltı. Yok benim vajinam sağa kavisli erkeğimin penisi sola kavisli yapamıyoruz hikaye :) Sen de anahtarı ters tak, yüzyüze yapma da doggy yap :) Safsata bunlar, hep mazeret hep mazeret :)

• Birşeyler paylaşabilirsin meselaa tam ilişki olmadan sevişme yani ön sevişmesi gibi olabilir

• Ortak bir görüşün savunucularıysa güvenleri tam sa evlenmeden önece yapılabilir.

• şöle bi yorum yaapyım tabi evlilik öncesi belli oranda çiftler birbirlerini tanımak zorundalar vucdunu tanıcaklar.sonuçta bi tensel yakınlaşma olacak he illa bu sexmi buna çiftler kendi arzusunyla karar verir

• ... Güven varsa, evlilik öncesi yakınlaşma iyidir.

• evlenmeden seks yapılmalı diyenler çogunlukta sonumuz zaten belli ten uyumu o bu herşey hikaye bu konuda yorumda yapmayacam tek diyecegim işimize geldigimiz zaman müslümanken allahı tanırken allahın yasak ettigi ve affı olmayan evlilik dışı cinsellikleri mutlu evliliklerin şartıdır ten uyumu diye çigneyen okadar insan var ki siz allahtan daha mı üstünsünüz bunu akıl ettiginize göre bunu bu hala getirende sizler bizleriz ten uyumu saçmalıgını düşüncelerini biri taviz verdigimi sürü gibi yayılan birşey bu kimsenin tercihini eleştirmiyorum tercihlerinizi mükemmellik ve dogruluk diye yaymayın tek dogru zinanın evlilik dışı ilişkinin yasaklandıgı okadarEMİNİM ELEŞTİRENLER OLACAK AMA ANLAMAK İSTEYEN DEDİGİMİ NET ANLAR

• burda herkes kendı düşüncesini dile getırıyor herkesın kendı aklı kendı zekası var eger bır görüşün varsa söylersın bence bu konuların üzerınde fazla duruyorsan muslumanlıktakı ezbercılık uzerınde durman lazım turkıyede okudugu duanın ne anlama geldıgını bılmıyen buyuk bır ınsan toplulugu var zınanın tanımını sen kendıne göre yorumlarsın başkası kendıne göre yorumlar turkıyede 7 çocuk yapınca cennete gıdecegıne ınanan ve bunun kuranda yazdıgını iddıa eden ınsanlar var dını kalıplarda sıkıştırma

• evlenmeden once olmali ki sonrasinda bir omur bosa gitmesin

• erkekler gezip tozdukları kızlara yapılmalı de fakat evlencekleri kızlara yapılmamalı der

Yükleniyor...