Eşiniz Sarı Tutku gibi oynar mıydınız?

ankaralı olupta sarı tutkuyu bilmeyen yoktur heralde bilmeyende aratıp öğrenebilir. Peki ne düşünüyosunuz evde karınız pavyona gıtmeden size böyle bi gece yasatsın istermiydiniz? kızlar sızde esınıze böyle oynarmıydınız?

Güncellemeler:

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ankara'ya geldigimde cocukluk arkadasimla 2 gece pavyonlara takildik. Ama gordugum akli basinda, duzenli bir hayati olan, gelecek ile ilgili planlari olan bir insana gore hayat yok oralarda. Sari tutkunun afisini is/ev arasi gidip gelirken diskapida bir pavyonda goruyorum. Nasil oynar bilmiyorum. Esim/sevgilimin eglenceli olmasini isterim. Fakat asil istedigim saatlerce sohbett edebilmeliyim, icten kahkahalar atmaliyim. Birlikte mutfaga girip birimiz salata yaparken digerimiz yemekle ugrasmali.benim isteklerim acikcasi cokda masumane seyler. Dans olayi da bonusu olur elbet.

• videoyu yeni izledim. razalet bence. bir arkadaşım pavyon tutkuundan dolayı trilyonlar yedi. şimdi de bir pavyon sarkıcısıyla birlikte kalan parasını yediriyor.

Erkekler Ne Diyor 14

• hoşlaşmadım amele işi

• çok da saçmaymış ya, bildiğin sado-mazo angara version

• Puaaahaha bu mu ankaranın en meşhur eğlence ortamı kıroların eğlence anlayışına bak

• İsterdim sabaha kadar tahrik edilmek..

• 19 yıl ankarada yaşadım ama bilemiyorum valla

• hıı bunun adı mıymış :)

• e nasıl?

• rezillik tabi nasıl olacak

• sabaha kadar oynatırdım

• kötüymüş bu muhabbet...

• ankaralıyız diye sarı tutku mu bizim fantezimiz ya da ulaşılmazımız?

• sen omusun yoksa sen nerden tanıyosun tutkuyu

• tanımayan mı var

• erkeğin tanıması normalde ...

• Tamamen aptallık. Böyle mekanlara giden insanları da zavallı olarak nitelendiriyorum.

• Bilmiyoruz sayın Anonim

• senmisin yoksa sarı tutku

• link atabilirmisin ben bişey bulamadım

• Ben Ankara'dayım ve hiç duymadım.Senin duyman da garip bence.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu ne abi oldu halay çekelim bi de . Zevk anlayışına bak karşılıklı misket oynamak ! :D

• iğrenç

• bunlar yüzünden başka şehre göçücem be :'(

• Aynı düşüncedeyim...

Yükleniyor...