Kilolu balıketli tombul kızlar çok tahrik edici geliyor

arkadaşlar sizede oluyormu etine dolgunbayanların bazıları çok seksi oluyor ve çok tahrik edici kalçalara sahip oluyorlar aynı düşünceler sizdede varmı

Güncellemeler:
tombul kızlar nerdesiniz milet coştu :)))
ben normel misim diger arkaaşlarda benimle aynı düşüncedeymiş kızlara duyurulur bosuna diet falan yapmayın etine dolgun seviyoruz aklınızda bulunsun kızlar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bendede var kalçaları ve göğüsleri güzel geliyor sarkık değilse sarkık olanlar iğrenç

göbekleri de olmasa mükemmeller balık etliler

Kızlar Ne Diyor 7

• 1.73 boy 60 kilo nasılım ben ahah:D:D

• heeee bende neden gizliyorsun kendini

• anlamadım:D

• neclaaaaaa süprizzzz

• Öncekileri Göster
  • belim ince ama basenler felaket benim özellikle gögüslerim cok dikkat cekiyor he birde beyaz tenliyim

• ayıp bu senin yaptıgın

• hayır :))

• bende 25 tanışalımmı

• Öncekileri Göster
  • Bende balıketliyim ve erkeklere çekici geldiğimden eminim.Sexy olmak illa incecik çıtır olmak anlamına gelmez.Benim gözlerim çok etkileyici bakar mesela göğüslerim ve gözlerim çok dikkat çekiyor.Bu yüzden istediğim erkekleri tavlayabiliyorum rahatlıkla :)

• iğrenç senin neren balıketli bildiğin şişkosun normal ölçü 90 60 90 zaten göbeğin fazla diye balıketli mi sanıyon kendini

• bence harika olcülerin var

• Gerginlikle alakası yok. Karşımda şizofreni varmış gibi hissettiriyorsunuz. 92-68-90 ama boyum küçük o yüzden minyon duruyorum

• Öncekileri Göster
  • bi kız olarak biraz fazla uzunm hatta iriyim galba :D 1.80 boyum var ve 75 kiloyum azcık zayıflasak süper olcak :D bel ince ama kalcalar mübarek :D

• sölemem büyük :D

• hey maşallah, kalça ölçün nedir?

• yeah baby :)))

• Öncekileri Göster
  • boyum 1.65 60 kıloyum, maalesef basenlerım fazla 110 belım ınce 70 goguslerımde kucuk ben kendımı pek begenmıyorm ama sızlere gore ıyı galıba

• olsun olsun :) ben din dil ırk mezhep ayrımı yapmam

• hayır izmirli degılım

• izmirlimisin...

• Öncekileri Göster
  • beni görsen yerin de duramazsın ayol :))))

• biri beni durdursun... :D

• tariflesene kendini biraz?

• durmak isteyen kim :)))

• 1.59 boy - 55 kilo nasıl sizce?

• iyi ne diyelim, allah sahibine bağışlasın ;)

• varmış ya eskıden :D benim gıbı nasıl kızın vucudu gobek falan varmıydı ?

• senin gibi sevgiilim olsun 1000,0000000 baloncuk borcum olsun

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 13

• evet delirtiyorlar.

• +1

• ben ciddi düşünürsem zayıf kızlarla ciddi düşünürüm.balık etli kızlarla arkadaş veya günübirlik :D

• ben atletik olanından alayım mumkunse

• kanka sana sonuna kadar katılıyorum.sakın kendinde bir sorun görme.bende senin gibi düşünüyorum.

• of courseeeeeeee...

• heleki sütyen yerine paraşüt takarlarsaaa böğğğğğğ .(

• Tombul iyi olur ama yazın pek iyi olmaz koku yapar :)

• yonus pulis dogru söylüyor galiba

• ben sevmem pek

• Kız dediğin elini attınmı birşeyler gelecek değilmi...

Biz erkekler biraz toplu kızları çook severiz...

• Balık etli kızlar farklı kilolu kızlar farklı..Bence balık etli olanlar oldukça tahrik edici olabiliyor.

• bence hiçbiri ;) bunlar balık etli değil XXL benim kastettiğim Phoenix Marry tarzı yani

• ve tanrı kadını yarattı diyesim geliyor o hatunu görünce degişik birsey hard cok hard :))

• kız dediğin kuru olmayacak.balık etli olabilir.ama bence balık etlide olmamalı.yani 170boyun 50kilo evlenecek bir gelin adayı için çok uygun.çünkü balık etli kızlar evlendiklerinde çöküyor vücutları.tiksinç.onların evlendikten sonraki hallerini hayal edersen soğursun :DD

• o saatden sonra behlül kaçar tibete dogru :))

• :D bir de kilo alınca göğüsleri sarkıyor.mayo veya bikinide o sarkık göğüsler o kadar belli oluyorki :D suratımın ifadesi korku,acı,gülümseme arası bişey kalıyor

• benim kız arkadasım vardı 1,58 annesini görünce kızdan vazgecesim geldi ne demişler anasına bak kızını aldiye birde bizim hatun tek cocuktu yok dedim yarın anası gibi birsey olurmu tama bodur tavuk daima piliç kalır ama birde kilo almasalr daha iyi olcaklar

• Öncekileri Göster
  • kalçalar konusunda sana katılıyorum, seksi bir kalçayı yemek kadar tahrik edici birşey yok bence ;)

• edit : ashley logan - ali milan - alexis texas sence hangisi

Yükleniyor...