Sevişmek isteyen erkek karşısında nasıl hareket etmek lazım?

Arkadaşlar benim sorum liseden bi arkadaşımla ilgili telden mesajlaşırken bana ilgi duyduğunu beni istediğini söyledi.sevgili olmak istemediğini sadece bişeyler yaşayabilceğimizi söyledi . Çocuk çok piç denilebilcek tiplerden yani istese onunla birlikte olacak çok kız var. Ben bakireyim bunu ona söyledim oda sadece sevişebilceğimizi söyledi . İnsan tam anlamyla seks yapamayacağı biriyle neden sevişmek isterki? Napmam lazım yardım edin..


0|0
15|27

En İyi Erkek Görüşü

  • liseli veletlere bak yahu. biz lisedeyken camdan bakamazdık. konuya değinirsek ve adının "ayşe" olduğunu varsayarsak, şöyle bir söylenti çıkacaktır. "ayşe bana verdi."

    Daha gençsin, yarın öbürgün evlneceğin adama, sevdiğin adama ne diyeceksin? ben "bir çocuk var, ona verdim" mi diyeceksin? veya vermedim ama "seviştik" mi diyeceksin? yazık gençliğine, öyle p**evenklerden uzak durman gerekiyor. daha gençsin, kadınlığının ve karakterinin kıymetini bil. karaktersiz, seks yapmak için seks yapan bir kadın olma. ömür boyu pişman olursun. sevişirsen, devamı da gelir. bunu sakın unutma. bye

    0|0