Nişanlım için yeterli değilim sanırım?

Gizli Üye
Buradaki yazıları okudum benim durumuma benzedikleri için ben de cesaret aldım paylaşmak adına.

Biraz özele gireceğim ama birilerine danışmam lazım. Nişanlımla ilk kez 2 ay önce birlikte olduk ve daha önce bir deneyimim yoktu. İlk seferinde tam olarak birşey olmadı istememize rağmen. Cevap olarak beni incitmekten korktuğunu söyledi. Daha sonra bunu yeni yaşayan bir çift gibi değildik, arada hep kendini tuttuğunu, sıktığını falan söyleyip duruyordu.

Eee yani bunu yapmana gerek yok diyorum, canını yakarım korkuyorum diyor:(bu iki ayda sadece iki kere birlikte olduk, diğerlerinde sadece öpüştük, dokunduk falan ama bir sorun olmamasına rağmen, ya oralla devam etmeyi tercih ediyor ya da öylece bir anda kesiyor, ileri gitmiyor ya da benden yapamayacağım şeyler istiyor.

Israr edince ister istemez ben mesafe koyuyorum, sonra lafa gelince de ben ısrar ederim yapmak zorunda değilsin diyor ama sanki ben mesafe koyayım diye ısrar ediyormuş gibi geliyor. Beni beğenmiyor mu diyeceğim ama tam tersi şeyler çok fazla söylüyor, sözlü olarak beğenisini ifade ediyor :(

Bir iki çaktırmaya çalıştım ama ondan bu konuda bir hareket görmeyince birşey diyemedim. Herşey benim için çok yeni çünkü :( Ne yapacağımı bilmiyorum. Yani önceden önemli değildi ama şimdi farkettim cinsellik önemliymiş bir çift için ve kendimi çok değersiz görmeye başladım :(

Sorun bende mi anlamıyorum?
Nişanlım için yeterli değilim sanırım?