Seks yapmak istiyorum ama kızlığımın bozulmasını istemiyorum

ben 18 yaşındayım içimde acayip seks isteği var ama bakireyim,kızlığımın bozulmasını da istemiyorum fakat yinede düşünmeden duramıyorum,mastürbasyon falanda değil direk seks istiyorum. napmalıyım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yapılabilecek en doğru şey anal sextir bu durumda. fakat anal sex yapılırken hijyene çok dikkat edilmeli. erkek mutlaka prezervatif kullanmalıdır.şu da bilinmesi gereken bir gerçektir ki anal sex normalde acı vermemelidir. şöyle düşünelim, penis neden vajinaya daha kolay giriyor da anüse daha zor giriyor? sebebi şu, kaygan olmaması. genişlik de işin belli bir noktası fakat kaygan olması gerekiyor öncelikle çünkü anüs de genişleyip daralan bir yer.bolca kayganlaştırıcı kullanılırsa sorun çözülür anal sex sırasında fakat vazelin gibi petrol bazlı kayganlaştırıcılar prezervatifin yapısını bozacağından dolayı kullanılmamalı. kullanabileceğiniz en iyi 2 alternatif,1- anal sex için özel olarak üretilen kayganlaştırıcılar (erotik mağazalarda bulabilirsiniz)2- gliserin (eczanelerde bulabilirsiniz)anal sex yapılmadan önce erkeğin dikkat etmesi gereken hijyen koşullarının yanı sıra kadının da dikkat etmesi gereken hijyen koşulları vardır. anüsün etrafının ve penisin gireceği bölgenin temiz olması gerekir. nasıl temizleneceği konusu ise anüs pompasıdır.içine su doldurulur ve anüsten içeri bu su boşaltılır, (sabunlu falan değil bildiğin berrak su, İÇME SUYU OLACAK!) daha sonra ıkınarak veya farkı şekilde su dışarı çıkartılır. işlemin 4-5defa tekrarlanması yeterli.anal sexin pratik yolu bu. fakat kızlık bozulması tamamen bünyesel yani sadece vajinadaki girişi koruyan etlerin kenara çekilirken tahriş olup kan akmasından ibaret ki anal sex yapıp da kızlığım bozulmadı diye gezmenin de anlamı yok. sonuç itibariyle ikisi de ilişki. bu olaya kişisel bakışımdı.

Erkekler Ne Diyor 45

• ben sırayı bozanları döveyimmi ne dersin

• güwendiğin bi erkek arkdasın war mı

• ne yap biliyomusun bence bir an önce evlen ;)

• o bozulmdan vajinal seks yapmanın bir imkanı yok yüzeysel olarak sevişirsin en fazla sürtünme falan veya anal oral başka yol yok.

• yap sonra zarını diktirirsin

• ne anlamı kalıyo zarın o zaman evlendiğinde beyaz gelinliği hakediceğini mi sanıyosun.

• bol bol arkadan çalış o zamn.

• partnerine baglı

• Evlen..Evlenemiyorsan gidip de anal yapma.Beklemek zorundasın..Mastürbasyonla isteğini gidermen lazım..

• teknoloji henüz o kadar gelişmedi bakirelik bozulmadan seks yapacak kadar

• Arkadan yapın ama çok acıyor kız arkadaşım öyle demişti yani :) Kayganlaştırıcı ile acısı dinebilir.

• ben de yapmak istiyorum ama benim zar problemim olmadığı halde yine yapmıyorum neden nedeni ahlak saygı sevgi bu kadar basit dayanmıayack hale geldiysen git oruç tut

• bozmadan sex yapan kişiler var onlardan yardım al hem bozmasınlar seni hemde ateşini alsınlar

• sürtünerek yada oral sex yapabilirsin.

• beni ara bakalım icabına :))

• ya bu seninkı araba kullanmak istiyorum ama arabaya binmek istemiyorum gibi birşey yani:)

• BANA GEL CNM

• Bence bu kararını gözden geçir sonra çok pişman olursun...Kızlığım bozulmasın ama istediğimi yapayım mantığı çok yanlış.Eğer kızlığı önemsemeseydin sıkıntı yok ama ya yardan yada serden :)

• deneysiz hiçbiş düşünülemez :)

• bana mesaj at tanışalım, tam istedigin gibi bi seks ypalım senle..

• yahu ortalık kötü düzgün kız yok mu

• bi caresi var hani uzanıp yatarken sagına yada soluna dönüyosunya o sırada zara yakın ama gecmiycek sekilde yapabilirsin bunun icin bilincli bi erkek bulman gerek bildiğin yoksa özelden yaz ben varım :)

• Ruhun bekaretini kayıp etmiş ama bunu eleştirisel olarak algılma, çok sürmüyecek yapmak istediğin biriyle yapacaksın. Tatmin olarak kendini tatmin etmek istiyorsan vibratör kullan, bekaretini bozmadan sexden aldığın zevkin daha fazlasını alırsın. Kızlar daha iyi bilir ama gördüğüm o.

• naptın durumları bakalım baya olmuş

• iyi aklı başında olan güveneceyin bir arkadaş seç ve yap ama cocuk falan kalmasın

• anal ysap oral yap sürtünerek yap

• sadece oral yapıcaksın o zaman

• Kaybolmayan kızlık ısıtıyoruz :D

• ne tesadüf ya sen istek gönder bana yüzeysel de güzel olur :)

• arkadan yaptır canım arkadan yaparkende bir elinle yada partnerinin eliyl önden zevk bölgenle oynat :)

• arkadan ver :D

• Arkadaşlar 18 yaşında, cinselliği yeni yaşamaya hevesli bir bayanı yanlış yönlendirmeyin lütfen.Kardeşim kendini kontrol altına almaya çalış , farklı uğraşlara yönel.Bir süre sonra geçicektir.Belli dönemlerde olur böyle şeyler.Hayatını mahvetme sakın.Mastürbasyon ile idare etmeye çalış.

• güzel bir anal kaydırıcı jel al, saglam bır partner bul acı duymadan yap ancak ruhen bakırlk kalmaz pişmnlık cabasıdır + ları cann yanmazsa sex duygusnu tatmn edersn, ote yandan harıka sevıserek sexın otesıne gecebılrsın, guzel bır oral sex ve 69 surtunme bazı durmlarda sex yannda hıkayedır, anal dusnuyorsan kaydırıcı acıyı hafıfletr yavas yapan dıkkatlı yapan bırı olursada sorn olmaz ama sık yaparsan da ılerde sornlar cıkar

• ilacın bende

• hem sex yapmak istiyorum diyosun,hemde kızlığım gitmesin diyosun..ya kızlığını feda edeceksin yada sürtünme yoluna başvuracaksın..bunun adına sevişme derler,öyle bir anda silemezler,biz burada neciyiz,neyiz..seversek bir daha severiz :)

• bence ön sevişme, oral seni keser diye düşünüyorum.

• ne istediğini bilmiyorsun

• yapacağın şey şu yani...anal ilişki

• Ver sen de kurtul biz de kurtulalım.

• Sadece sen de değil bu herkeste olan bişey..Herkes senin gibi bunu dile getirmiyor sadece..

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 7

• ewt arkadan denedım ama kokune kadar sokturmadım hemen cığlık attım zaten cok acımıstı çunku ılk deneyımdı

• oha ya düzgün bi kız kalmamış günümüzde anlaşıldı

• düzgün erkek mi var ki kızlardan düzgün olmasını bekliyosunuz, siz her haltı yiyin sonra düzgün kız kalmamış bilmem ne. düzgün kız olsa bile size bakmaz zaten canım boşa üzme kendini.

• güzel cevap :D

• arkadan yapptır ama dıkkat cok acı verıcı

• onuda geçtim önden verdiği zevki veriyor muki

• Öncekileri Göster
    • hayır denemedim ama önden verdiği zevki vermez diye düşünüyorum ya arkadan yap yada önden yapıp zarını diktir tabi zar senin için önemliyse

• Gerçekten mi bilmiyorum ya acımadan çaresi yokmu bunun?

• Simdi bise diycem postalicaklar.

• bende aklıma her geleni söyleyemiyorum :)

• hahaha :)

• Bence anal yap tabi yapabilirsen bende yapmak istiyorum ama acımasından korkuyorum...

• biriyle nikah yap, sex yap, bosan.

• boşanma davalarının neden bu kadar çok olduğu anlaşıldı..seniii seniii.. :)

• kiz cok caresiz kalmis

• La havle ne günlere kaldık..

• Bir kişi de zina dememiş...Zinadır,günahtır..Bunu düşün..Herkes içinde birşeyleri ister ama iradene sahip olacaksın sevgili ergen..yoksa ilerde çokkk pişman olursun...Bu duyulabilir üstelik ..Sen kızlığını vermesen de giden gitmiştir,geri gelmez..Kızlığını vermedin diye temiz sayılmazsın..En önemlisi Allah görüyor..Günah duygusu olmasa ortalık nasıl olurdu bilemiyorum,böyle bile bozuk bir ortam..Sabret evleninceye kadar..sabreden genç Allah'ın gözünde daha kıymetlidir...Ve uyarıcı şeyleri okuma ,izleme...Kendini bilgiyle meşgul et..okullar oku..bir ideal peşinde ol...Bir amacın olsun...30 una gelmiş de ''hala yapamadım'' diyenlerden daha az masumsun..30 una gelmiş kişi en azından beklemiştir...bekle...

Yükleniyor...