• Sor
  • Bence

Seks yapmak istiyorum ama kızlığımın bozulmasını istemiyorum

ben 18 yaşındayım içimde acayip seks isteği var ama bakireyim,kızlığımın bozulmasını da istemiyorum fakat yinede düşünmeden duramıyorum,mastürbasyon... Daha Fazla

En İyi Görüş

• yapılabilecek en doğru şey anal sextir bu durumda. fakat anal sex yapılırken hijyene çok dikkat edilmeli. erkek mutlaka prezervatif kullanmalıdır.şu da bilinmesi gereken bir gerçektir ki anal sex normalde acı vermemelidir. şöyle düşünelim, penis neden vajinaya daha kolay giriyor da anüse daha zor giriyor? sebebi şu, kaygan olmaması. genişlik de işin belli bir noktası fakat kaygan olması gerekiyor öncelikle çünkü anüs de genişleyip daralan bir yer.bolca kayganlaştırıcı kullanılırsa sorun çözülür anal sex sırasında fakat vazelin gibi petrol bazlı kayganlaştırıcılar prezervatifin yapısını bozacağından dolayı kullanılmamalı. kullanabileceğiniz en iyi 2 alternatif,1- anal sex için özel olarak üretilen kayganlaştırıcılar (erotik mağazalarda bulabilirsiniz)2- gliserin (eczanelerde bulabilirsiniz)anal sex yapılmadan önce erkeğin dikkat etmesi gereken hijyen koşullarının yanı sıra kadının da dikkat etmesi gereken hijyen koşulları vardır. anüsün etrafının ve penisin gireceği bölgenin temiz olması gerekir. nasıl temizleneceği konusu ise anüs pompasıdır.içine su doldurulur ve anüsten içeri bu su boşaltılır, (sabunlu falan değil bildiğin berrak su, İÇME SUYU OLACAK!) daha sonra ıkınarak veya farkı şekilde su dışarı çıkartılır. işlemin 4-5defa tekrarlanması yeterli.anal sexin pratik yolu bu. fakat kızlık bozulması tamamen bünyesel yani sadece vajinadaki girişi koruyan etlerin kenara çekilirken tahriş olup kan akmasından ibaret ki anal sex yapıp da kızlığım bozulmadı diye gezmenin de anlamı yok. sonuç itibariyle ikisi de ilişki. bu olaya kişisel bakışımdı.

Erkekler Ne Diyor 46

Kızlar Ne Diyor 7

• ewt arkadan denedım ama kokune kadar sokturmadım hemen cığlık attım zaten cok acımıstı çunku ılk deneyımdı

• oha ya düzgün bi kız kalmamış günümüzde anlaşıldı

• düzgün erkek mi var ki kızlardan düzgün olmasını bekliyosunuz, siz her haltı yiyin sonra düzgün kız kalmamış bilmem ne. düzgün kız olsa bile size bakmaz zaten canım boşa üzme kendini.

• güzel cevap :D

• Simdi bise diycem postalicaklar.

• bende aklıma her geleni söyleyemiyorum :)

• hahaha :)

• Bence anal yap tabi yapabilirsen bende yapmak istiyorum ama acımasından korkuyorum...

• biriyle nikah yap, sex yap, bosan.

• boşanma davalarının neden bu kadar çok olduğu anlaşıldı..seniii seniii.. :)

• kiz cok caresiz kalmis

• arkadan yapptır ama dıkkat cok acı verıcı

• onuda geçtim önden verdiği zevki veriyor muki

• Öncekileri Göster
    • hayır denemedim ama önden verdiği zevki vermez diye düşünüyorum ya arkadan yap yada önden yapıp zarını diktir tabi zar senin için önemliyse

• Gerçekten mi bilmiyorum ya acımadan çaresi yokmu bunun?

• La havle ne günlere kaldık..

• Bir kişi de zina dememiş...Zinadır,günahtır..Bunu düşün..Herkes içinde birşeyleri ister ama iradene sahip olacaksın sevgili ergen..yoksa ilerde çokkk pişman olursun...Bu duyulabilir üstelik ..Sen kızlığını vermesen de giden gitmiştir,geri gelmez..Kızlığını vermedin diye temiz sayılmazsın..En önemlisi Allah görüyor..Günah duygusu olmasa ortalık nasıl olurdu bilemiyorum,böyle bile bozuk bir ortam..Sabret evleninceye kadar..sabreden genç Allah'ın gözünde daha kıymetlidir...Ve uyarıcı şeyleri okuma ,izleme...Kendini bilgiyle meşgul et..okullar oku..bir ideal peşinde ol...Bir amacın olsun...30 una gelmiş de ''hala yapamadım'' diyenlerden daha az masumsun..30 una gelmiş kişi en azından beklemiştir...bekle...

Yükleniyor...