Sizce ben hala bakire miyim?

Gizli Üye
Büyük bir içtenlikle anlatıp bir soru soracağım.
Eski sevgilimle (bunları yaparken de eski sevgilimdi) 2 kere (2 kere diye anlattıklarım 2 gün yani) öpüştüm. Beraber aynı yatakta uyuduk. Sarılmadan falan.
2 defa ona oral yaptım ama kısa süreli. 1 kere göğüslerimin arasında yaptı o da 10 saniye kadar. karanlıktı vücudumu görmedi. hiç soyunmadım göğülerimde gidip gelirken aşağı indirdim sadece sütyenimi. Ben de onun vücudunu görmedim doğal olarak. Aramızda geçenler bu kadar sadece. Hani ateşli bir sevişme falan olmadı. Ben sizce bakire miyim?
Sizce ben hala bakire miyim?