Hergün cinsel ilişki olur mu?

Hergün ilişkiye girilir mi ya da şöyle diyeyim, hergün cinsel arzum oluyorsa ne yapmalıyım? teşekkürler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence kendi kendini boşaltmalısın. hergün olur ama partnerin de senin gibi çok istekliyse

Kızlar Ne Diyor 3

• Nerde o yiğit.. Anca bir bilemedin, iki hafta sonra hepsi tıs!

• hmm ölemii ben öyle sanmıyorum bitmeyen tükenmeyen enerjim beni bu durumlara getirtiii 2 hafta değil 2 sene belkide ömrümün sonuna kadar giderrrr buuu garantiliyimmmm ömür boyuu ;)))

• sazanlık yapmış gibi olacak ama burdaaa..

• bir erkek için oldukça normal bir durum bence inşallah sana uyan bir kadın bulursun yoksa kendi işini kendin halletmeye mahkumsun.

• Hormonlarınla ilgili bir durum, rahatsız olmanı gerektirecek bir şey yok, düzenli bir cinsel hayatın olduğunda daha rahat hissedebilirsin bu konuda, dert etme.

Erkekler Ne Diyor 3

• önceden çalıştığım bi yerde abiler (30 yaşlarında) konuşuyolardı. yaa şu işi yapmadan evden çıkarsam kendimi kötü hissediyorum diyodu. yani hergün yapanlar var sağlamsan bünye kaldırırsa sorun olmaz

• Meraklanma, zaten 2. yıldan sonra aynı kişiyle ancak haftada 2-3 günden fazla sevişme isteğin olmuyor. Hatta haftada 2-3 gayet iyi bir rakam. Ha tabi farlı kadınlar varsa her gün sevişmek fantastik olabiliyor. İşin gücün ve bu işin getirdiği bir yorgunluk varsa o istek yerini uzanıp müzik dinleyip dvd izlemeye de bırakabilir dostum , o yüzden dert etme, ayrıca şöyle bir laf vardır: En güzel yerim sağ elim şeklinde:) çok zorda kalırsan mastürbasyon yaparsın

• Özel bir durum yok bence. Biz erkekler, %90'ımız böyleyiz zaten. Günde 600 defa seks düşünüyormuşuz. Bak seks dedim yine düşündüm. 2 oldu. 3.

• Edit : 42.

Yükleniyor...