Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Hergün cinsel ilişki olur mu?

Hergün ilişkiye girilir mi ya da şöyle diyeyim, hergün cinsel arzum oluyorsa ne yapmalıyım? teşekkürler

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• bence kendi kendini boşaltmalısın. hergün olur ama partnerin de senin gibi çok istekliyse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hormonlarınla ilgili bir durum, rahatsız olmanı gerektirecek bir şey yok, düzenli bir cinsel hayatın olduğunda daha rahat hissedebilirsin bu konuda, dert etme.

0|0
    0|0
  • bir erkek için oldukça normal bir durum bence inşallah sana uyan bir kadın bulursun yoksa kendi işini kendin halletmeye mahkumsun.

0|0
    0|0
  • Nerde o yiğit.. Anca bir bilemedin, iki hafta sonra hepsi tıs!

0|0
    0|0
    • sazanlık yapmış gibi olacak ama burdaaa..

• hmm ölemii ben öyle sanmıyorum bitmeyen tükenmeyen enerjim beni bu durumlara getirtiii 2 hafta değil 2 sene belkide ömrümün sonuna kadar giderrrr buuu garantiliyimmmm ömür boyuu ;)))

Erkekler Ne Diyor 3

• Meraklanma, zaten 2. yıldan sonra aynı kişiyle ancak haftada 2-3 günden fazla sevişme isteğin olmuyor. Hatta haftada 2-3 gayet iyi bir rakam. Ha tabi farlı kadınlar varsa her gün sevişmek fantastik olabiliyor. İşin gücün ve bu işin getirdiği bir yorgunluk varsa o istek yerini uzanıp müzik dinleyip dvd izlemeye de bırakabilir dostum , o yüzden dert etme, ayrıca şöyle bir laf vardır: En güzel yerim sağ elim şeklinde:) çok zorda kalırsan mastürbasyon yaparsın

0|0
    0|0
  • Özel bir durum yok bence. Biz erkekler, %90'ımız böyleyiz zaten. Günde 600 defa seks düşünüyormuşuz. Bak seks dedim yine düşündüm. 2 oldu. 3.

1|0
    0|0
  • önceden çalıştığım bi yerde abiler (30 yaşlarında) konuşuyolardı. yaa şu işi yapmadan evden çıkarsam kendimi kötü hissediyorum diyodu. yani hergün yapanlar var sağlamsan bünye kaldırırsa sorun olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...