Hamileyken seks hakkında düşünceleriniz neler?

hamileyken seks yapmak hakkındaki düşüncelerinizi bilgilerinizi ve deneyimlerinizi öğrenebilir miyim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yanı rahatsız olmucaklarsa ne dıılem kı hanı çocuğu yapıomus gıbı olmasın ben bı hemsıre olarak tavsıye etmem hele kı doğumhane hemsıresıyım rısk grubuna gırer ne kadar uzmanlar tavsıye etselersede dusuk rıskını artırır..

• haklı olduğun kanaatindeyim, tbrkler

• Öncekileri Göster
    • kardesım gıt doktora sor ben doğumhane hemsıresıyım hamıleyken seks yapmak saten doğru dııl sakat doğuma kadar yolu var bebegın erken doğmasına yada dusukle sonuçlanmasına kadar gıdıyor hele kı zor bı hamılelık geçırıyosa kadın. penısın buyuklugu yada kuçuklugu dııl seksın sakıncası var yazdıklarımı dıkkatlı oku

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 18

• Çocun kafası yamuk olur bak yapma.

• Sekste sınırlama olmaz.Kadına uygun pozsiyonlarda doğuma kadar seks devam edebilir.Kadın istiyorsa sorun olmaz.

• ya ne gerek var o kadar mı azdınız?

• 9 aylık bi süre...

• Öncekileri Göster
    • anlaşilan terbiye bugüne kadar sana ugramamiş. Hamilelikte yaşanan sex ve orgazm bayana da bebege de zarar vermiyor. Orgazm sonrasin da rahatlama saglayan endorfin salgisi hem bayani hemde bebegi mutlu ediyor. Bu konu da pek bi bilgi sahibi olmadiginiz görüldügü gibi, üstüne bir de terbiyesizsiniz :)

• terbiyesiz falan değilim sadece sen ters tarafıma denk gelmişsin ama sex sırasında sarsılma vs gibi durumlarda bebeğe zarar verebiir haliyle anneye... ayrıca bu konuda bilgisizlik olmak o kadar da insana koyacak bişiy değil. nede olsa hiç bir hamileyle sex yapmadım. ama sadece riske atmaya değmez demeye çalıştım. ayrıca sana karşı öyle davranmamın bi sebebide yok böyleleri aşkı öldürüyor falan yazmışsın. ne yani hamileyken sex yapınca aşk yaşayacak mı?

• Cocugun biyerine falan denk gelir korkarim ben yapamam bide cocuk gorcek icerden izleniyo hissine kapilirim bide kafasina denk gelse ... Kafali olur heralde:d

• :) sen icine girsen, 15 veya tas catlasin 17cm gire bilceksin, cocugun orda ne isi var :)

• Bakiniyodur benim cocuk merakli olur hem meraktan hem cukten kaybeder:d

• yaşamadım ama yapanları duydum

• Çocuk Sağlığı Açısından Son Derece Zararlı , Korunmayla Olsa Bile...

• o pozisyon bu pozisyon bilmeyenler için kafaları karıştırmaya gerek yok mantık işi karında bebek var karna baskı yapmadan cok ateşli cinsel ilişkiden kacınarak uygun pozisyonları yapabilirsiniz. hamileliğin son donemine kadar surdurulebilir sadece menideki bazı maddeler kasılmaları arttırdığı için son 1-2 ay içeri boşalınmasının uygun olmayacağını gosterir. kadında orgazm sonrası biraz kasılma olabilir(3-4 aydan sonra hissedilir) ve bebek hareketlerinde 1 saate varan azalma olabilir ancak bunun hiçbir zararı yoktur endişeye yer vermenize gerek yok. korkuya kapılıp bu zevkten mahrum kalıp 9 ay stres yapmaya gerek yok. hepinize mutluluklar dilerim.

• ilk 6 ay serbest.

• yapılır neden yapılmasın. çok güzel olur.

• elbette hamileliktete sex yapmak gayet doğal tam bilmiyorum ama 7 ay gibi olabilir burda dikkat edilecek konu,sadece secilen pozisyonlar çok önemlidir uygun dikkatli yapılacak bir seksin zararı olmaz ,güreşirgibi sert hareketlerde bulunmadıktan sonra normal bir hamilelikte çok doğaldır

• hangi pozisyonlar tercih edilmeli

• en oygunu misyoner , belki dogy,bacaklar omza, yanyana yatıp yandan önemli olan karna bası yapmadan sıkıştırmadan abanmadan sarsmadan olması ,hızlı degilde yavaş ritimlerler o,ral olabilir

• Hamıle ıken sex yapmanın hıcbır sakıncası yoktur ne cocuga nede kadına gayette guzel sex yapılır. Sadece pozısyon fakırlıgı oluyor.

• çocuk çük kafalı doğar mazallah

• normal şartlarda iyi bir şey. hatta çocuklar daha güzel daha akıllı daha süper oluyorlar.

• belli bir aya kadar istediğin gibi yapıyorsun...hatta kadınlarda regl ve hamile dönemlerinde çok sevişme isteği olduğu için çok güzel oluyor...

• 8. aya kadar yapılıyor. Hatta 6. aydan sonra açılmalar olduğu için hiç kasma olmuyor. Tabi insan tedirgin oluyor. İçerdekini rahatsız ediyormuyuz diye:)))

• :) açılmalar derken...

• 6. aydan sonra aşağıya baskı arttığı için malzeme daha açılıyor gevşiyor.

• zevkli oluyor.

• bncefarklı bi zevki var ... tavsiye ederim :)

• hamile birinle denemedim hiç ama çok merak ediyorum nasıl olur diye

Kızlar Ne Diyor 5

• 14haftalık hamileyken yaptık bişey olmadı ama bilemem yine de...

• bir zararı yok hamileysen endişe etmemelisin bizde aynı surecteyiz cok da araştırmıştım.

• doktorla konuşun ama belli bir aya kadar faydalı olduğunu duymuştum

• hamilelikte kadınlar daha fazla orgazm yaşıyor link jeniffer lopez burda hamile adam şeyini çıkarmadan orgazm oluyor:D:D:D:D

• yapılır bnce

• erkekler korkuyor bu konuda ne dersen de bebeklerıne bırsey olucak sanıyor ama kısa bır sure sonra normale bınıyorlar dayanamıyorlar cunkı:)))

Yükleniyor...