Kadınların en güzel yerlerinin adları neden hep ''g'' ile başlar?

Arkadaşlar kadınların en güzel yerlerinin neden 'g ' ile başlamasını merak ettim. İlginç cevaplarınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Göz, göbek, göğüs, gamze,.. yine g harfiyle başlayan gelinliği çağrıştırsın diye olabilir. :P

• göt ve gelinliği çağrıştırdın ya helal ne dielim:DD

Erkekler Ne Diyor 16

• Cinselliği bilmem de, ismi G ile başlıyor :))) bu bile güzel.. ama güzel de G ile başlıyor şansa bak ^^

• gadınların galum gerlerine hep o gifre g gonmuş gihayet şifre de çözüldü.

• Peki bu teoriye göre Vagina nın V ile başlamasına nasıl bir yorum getirmeliyiz?

• *P (yıldızlı Peki)

• İyi iyi..!

*P

• Ona şöyle bir yorumu ben yapabilirim sanırım.. Bir çok yerde kuku dendiğini duymuşsundur sanırım.. Bu kuku zamanla guku ve daha sonraki dönemlerde de ortadaki "k" harfi değişime uğrayarak "g" olmuş ve gugu diye söylenmeye başlamıştır..

Nasıl mantık ama.. Kukudan guguya dönüşen bir organın hikayesini izlediniz.. :))

• tüm o güzel G ler birleşip voltranın Y sini oluşturuyor :)

• gaşına gözüne gurban olduğum:) yöreden yöreye değişir bence bu durum:)

• Ben bir kadının ilk sırtına aşık olurum yanlış bir tez olmuş :)

• en önemli giriş çıkışlar "a" ile başlayanından ama =)

• .öt

• yoo en güzel yerlerinden aklıma ilk gelen "a" ile başlayan oldu . Yok bence sen sorunu güncelle :))

• Soruyu okuyup bir insan kendine bu kadar mı zulm eder !

... İşi gücü bıraktım G harfiyle başlayan yerleri düşünmeye başladım.Aklımla oynama lütfen !

• Dengesiz-çatlak sende mi işi gücü bıraktın ? :)

• ... Aklıma gırtlak geldi o varmı acaba ?

• Aynen ya :D

• turkcede yumusak g den once g geldiginden... diger dillerde farkli :D

• En ulvi yerin g ile başlamaması ironik tabi :)

• Gez Göz Arpacık =d garnıda güzel gızların :D

• "k"alça

o senin dediğini saymıyoruz :D

• kadın anatomisi terk

• Meme "m" ile başlıyor.

• Yahu meme "g" ile başlamıyor mu, şekerim.? Hem ayrıca, soran arkadaş, gayet mantıklı bir yorum yapmış sana.. Memeler sadece insanlarda göğüs bölgesinde kedi köpek inek gibi hayvanların memelerine bi bak istersen neresinde bulunuyor, şekerim tatlım.. :))

• meme kanseri doğru

göğüs kanseri yanlış.

• Yanlış diyorsunuz aslında ama. Gerçekçiyim, samimiyeti sevmem.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 7

• Galp <3

• Haklısın şekerim.. Erkekler boşuna demiyorlar biz yoldan geçerken "Heyt be öte bakma, göte bak" diye.. Sen de buradan esinlendin sanırım.. Esinlenmekte çok haklısın bebeğim..

Ayrıca, İsveç'in bütün şehirlerinin adı da "G" ile başlıyor.. Göteburg bunların en ünlüleri.. Neden göteburg demişler biliyormusun.? Oranın kızlarının oraları burgulu imiş de ondan.. Bak ilk harfi de "g" son harfi de "g" ile bitiyor.. O biten harfin de başka bir anlamı var.. Germek anlamına geliyor o da ama zaman içinde onu kısaltmışlar sadece g'si kalmış..

Bak bu anlattıklarımın bir yanlışını bulamazsın.. Bulursan ne dersen de bana.. Gerçi bulamazsan da diyebilirsin istediğini.. Çünkü ben hakettim bunu..

• erkeklerin sorduğu bir soru tipi olmuş =)

• benim Göbeğim hiç hoş değil :D

• gaş göz göğüs.. hmm başka :D ama herkes için geçerli değildir yau.

• ''g''afası güzel olduğundandır

• bence kadın ile erkeğin çekici yerleri g ile baslamasının sebebei eğer illa bi sebeple konulmuşsa oda 69 sayısından almıştır diye dusunuyorum :):)

• :)))))

• Yooo g ile baslamayan baska güzel yerleri de vardir belki :-D

• G noktasiii :))

• Ben baslatmadim! :-D Soruyu acana sor haha

• iyide erkekte de var bunlar kadındamı var sadece ne alaka yha nasıl bi mantık yürüttünüz hahahah:)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...