• Sor
  • Bence

Anne ve babanın yatak odası seslerini duydunuz mu?

anne ve babanızın yatak odasının yanından geçerken hiç ses duydunuz mu?duyduysanız ne hissettiniz?anne ve babanızın seks yapması gerçeği sizi rahatsız ediyor mu?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 17

• Hic duymadim ama anlarim sonucta hafta sonlarida evi terk ederimki beraber rahat vakit gecire bilmeleri icin hatta arada anneme manali manali sakalar yaparim oda anladigimi bildigimi bilir guler gecer..

• Ailemden ayrı yaşıyorum ama tek bıldıgım abazan bır komşum oldugunu :D ust katta evli olmayan adam hergece farklı bır fantezi habıre taktuk topuklu ayakkabı seslerı felan:D gecenın 3ünde felan..alıştık artık ev arkadasımla:D

• Ses duymadım ama kapılar kitleniyor falan belli ediyorlar bir şekilde. İlk farkettiğim zamanlar iraz garipsemiş olsamda sallamıyorum artık.

• öyle yapmasalardı sen hayatta olmayacaktın ama. Belki sana kardeş yapıyorlardır. Yarın sende aynısını yaşayacaksın.

• rahat bırak ananı babanı :D

• aslında gayet normal bundan rahatsız olmamak lazım, biz yapınca iyi onlar yapınca kötü. ama sanırım cinselliğe yüklenen kötü anlamlardan dolayı cinsellik yaşayan herkese suçlu muamelesi yapıyoruz annemiz ve babamıza ilahi bir rol veriyoruz sonuçta onlarda insan ve yapacaklar elbette benim annem ve babamda boşandı keşke beraber olsalardı da her gece yapsalardı inanın çok mutlu olurdum birbrilerini sevdikleri ve arzuladıkları için.

• ses duymuyorum da sbah kalkıp annem duş alıyo bişe demedn snra bbm giriyo eğer bn ordaysam sesli sesli gece çok terledim ya bzm oda sıcak oluyo bn bi duş aliim dio:)bn malım ya anlamıyrm gece noldu

• cogu insan bundan rahattsiz olur ama aslinda mutlu olman gerekir cunku annen ve baban hala birbirlerini seviolar ve hala berabr oluyorlar

• hiç duymadım şahit de olmadım olsa da bısey olmaz

• Ses yok ama çok belli ediyorlar :(

• nasıl yani :(

• Onlar sevişmiyorlar, sadece öpüşüyorlar. O da yanaktan yanağa :( Küçük dünyamda ki saf masum inançlarım bunlar :(

• Sen öyle san spaydill :D

• Öncekileri Göster
    • seni uzun bacaklı leylek getirdi demi ben öyle biliyorum bencede böyle bilelim

• Osaris aynştayn çıktı beyler :(

• Sonuçta onlar evli sizi de dünyaya seks yaparak getirdi. Hiç bir anne babanın da çocuğu evdeyken aşırı rahatsız edecek şekilde ve sesli bir şekilde seks yapacaklarını sanmıyorum.

• cok rahatsız oluyorum bak şimdi beni de yaptılar ama :p bu dunyada sevişmesi en normal olan insanlardan 2si

• çok komiksin vesselam

• Takılsın gençler ne rahatsızlığı :D

• çok belli ediyorlar kapı kilitlenir arka arkaya banyoya girerler falan.rahatsız oluyorum onları o şekilde düşünemiyorum :/

• ileride senin çocukların da rahatsız olur mu sence?

• bilmm

• Yemin ediyorum 1 hafta yüzlerine bakamadım. Ya tamam biz ağaç kovuğundan çıkmadık yapıyolar biliyoruz ama boylarınca çocukları var ne biliyim ya ben çok kötü olmuştum.

• bırak ya rahat rahat sevişsinler bi sen mi seks yapıcan illa sana mı girmesi lazım kol gibi

• Öncekileri Göster
    • Benim çocuklarımda olur tabi. Akılları ermeye başlaynca 10 kat daha dikkatli davranıcaz olucak biticek

• ne yazık ınleyemeden sex yapıcaksın :))

• çok belli ediyolar ve cok rahatsız oluyorum.bıkerede annemı ararken kapıdan seslerını duymustum ve etkısınden baya kurtulamadım.sımdıde gayet anlıyorum ve cok rahatsız edıcı.

• bende duydum tabiki ama doğal yani

• neden rahatsız oluyorsunki gayet daoğal ihtiyac hatta yapmıyorlarsa rahatsız olman lazım

• duydum ama rhtsız etmiyor

• Annem babam bosandilar, keşke bosanmasaydilarda hergun yatak gicirtisi duysaydim..

• işte insan böyle eğer boşanmamış olasalardı sesten rahatsız olurdun.

• neden boşandılar

Erkekler Ne Diyor 12

Yükleniyor...