Anne ve babanın yatak odası seslerini duydunuz mu?

anne ve babanızın yatak odasının yanından geçerken hiç ses duydunuz mu?duyduysanız ne hissettiniz?anne ve babanızın seks yapması gerçeği sizi rahatsız ediyor mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• artık yaşlandılar sadece osuruk sesi geliyo.

Kızlar Ne Diyor 17

• Ailemden ayrı yaşıyorum ama tek bıldıgım abazan bır komşum oldugunu :D ust katta evli olmayan adam hergece farklı bır fantezi habıre taktuk topuklu ayakkabı seslerı felan:D gecenın 3ünde felan..alıştık artık ev arkadasımla:D

• çok belli ediyorlar kapı kilitlenir arka arkaya banyoya girerler falan.rahatsız oluyorum onları o şekilde düşünemiyorum :/

• bilmm

• ileride senin çocukların da rahatsız olur mu sence?

• aslında gayet normal bundan rahatsız olmamak lazım, biz yapınca iyi onlar yapınca kötü. ama sanırım cinselliğe yüklenen kötü anlamlardan dolayı cinsellik yaşayan herkese suçlu muamelesi yapıyoruz annemiz ve babamıza ilahi bir rol veriyoruz sonuçta onlarda insan ve yapacaklar elbette benim annem ve babamda boşandı keşke beraber olsalardı da her gece yapsalardı inanın çok mutlu olurdum birbrilerini sevdikleri ve arzuladıkları için.

• ses duymuyorum da sbah kalkıp annem duş alıyo bişe demedn snra bbm giriyo eğer bn ordaysam sesli sesli gece çok terledim ya bzm oda sıcak oluyo bn bi duş aliim dio:)bn malım ya anlamıyrm gece noldu

• Hic duymadim ama anlarim sonucta hafta sonlarida evi terk ederimki beraber rahat vakit gecire bilmeleri icin hatta arada anneme manali manali sakalar yaparim oda anladigimi bildigimi bilir guler gecer..

• Ses duymadım ama kapılar kitleniyor falan belli ediyorlar bir şekilde. İlk farkettiğim zamanlar iraz garipsemiş olsamda sallamıyorum artık.

• rahat bırak ananı babanı :D

• öyle yapmasalardı sen hayatta olmayacaktın ama. Belki sana kardeş yapıyorlardır. Yarın sende aynısını yaşayacaksın.

• duydum ama rhtsız etmiyor

• cogu insan bundan rahattsiz olur ama aslinda mutlu olman gerekir cunku annen ve baban hala birbirlerini seviolar ve hala berabr oluyorlar

• Takılsın gençler ne rahatsızlığı :D

• Yemin ediyorum 1 hafta yüzlerine bakamadım. Ya tamam biz ağaç kovuğundan çıkmadık yapıyolar biliyoruz ama boylarınca çocukları var ne biliyim ya ben çok kötü olmuştum.

• ne yazık ınleyemeden sex yapıcaksın :))

• Benim çocuklarımda olur tabi. Akılları ermeye başlaynca 10 kat daha dikkatli davranıcaz olucak biticek

• bende ileride ben evlenince çocuklarımın duymasından korkarım.senin çocukların rahatsız olur mu sence?

• Öncekileri Göster
  • çok belli ediyolar ve cok rahatsız oluyorum.bıkerede annemı ararken kapıdan seslerını duymustum ve etkısınden baya kurtulamadım.sımdıde gayet anlıyorum ve cok rahatsız edıcı.

• neden rahatsız oluyorsunki gayet daoğal ihtiyac hatta yapmıyorlarsa rahatsız olman lazım

• bende duydum tabiki ama doğal yani

• hiç duymadım şahit de olmadım olsa da bısey olmaz

• Annem babam bosandilar, keşke bosanmasaydilarda hergun yatak gicirtisi duysaydim..

• Ses yok ama çok belli ediyorlar :(

• nasıl yani :(

• Onlar sevişmiyorlar, sadece öpüşüyorlar. O da yanaktan yanağa :( Küçük dünyamda ki saf masum inançlarım bunlar :(

• Osaris aynştayn çıktı beyler :(

• seni uzun bacaklı leylek getirdi demi ben öyle biliyorum bencede böyle bilelim

• Yha :((((((((((((8888888

• Öncekileri Göster
  • Sonuçta onlar evli sizi de dünyaya seks yaparak getirdi. Hiç bir anne babanın da çocuğu evdeyken aşırı rahatsız edecek şekilde ve sesli bir şekilde seks yapacaklarını sanmıyorum.

• cok rahatsız oluyorum bak şimdi beni de yaptılar ama :p bu dunyada sevişmesi en normal olan insanlardan 2si

• çok komiksin vesselam

Erkekler Ne Diyor 12

• 8saat

Vallaha ben bugüne kadar, hiç duymadım. Kapıları hep açık olur, yan odadadır kendileri. Şüphe çekecek bir durum dahi olmuyor. Sanki ben doğmuşum, olay bitmiş. İşin garibi onyıllar boyunca nasıl dayandıklarıdır. Anlayamadım.

• Duydum cok normal yani . Biz sevgilimizle yapıyoruz asıl normal olmayan bu :)

• ihtiyaç bu neresi garip olacak

• çooookkk duydum erkek olmama rağmen rahatsız oluyodum

• sorun yok...ama duymadım.

• 1 kaç kez duymuştum. hatta annemin söylediği bi kelime vardı. onu normal hayatta her duyduğumda kahkaha atardım. kadıncaaz hala merak eder neden bu kadar güldüğümü :)

• Çok rahatsız edici bir durum

• veren memnun alan memnun gerisi bağlamaz gayri

• hiç duymadım duymakta istemem

• ilgilenmiyorum.

• Bu kimseyi ilgilendirmez... Rahatsızda olmuyorum, baksınlar keyiflerine.

• duymadım hiç umarım duymamda hiç

Yükleniyor...