Çok çabuk orgazm oluyor, 6 kere üstüste orgazm oldu...

Nişanlımla, seviştiğimizde çok çabuk orgazm oluyor. ben daha bir kere bile orgazm olmadan, o 6 kere orgazm oldu. ama bu daha çok, benim aletimin, onun kilitorisine sürtmesiyle oluyor. benim alet , onun kilitorisine sürttügünde, nerdeyse 2-5 dakika aralıklarla orgazm olyor. çok çabuk zevk geliyor diyor.

Elimle yada dilimle kilitorisini okşasam bukadar çabuk gelmiyor.

Bu kadar çabuk orgazm olması, ve 6 kere üst üste boşalması normalmidir, Kızlar?

Benim aletimin sürtmesinden dolayımı çok çabuk orgazm olabiliyor? Kızlar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 2yi bile düsünemeyen bir insan olarak bence; waowww

• heyy yorumum kaldırılmış :(

• yaaa iiylik olsun dedik cevap verdik borclu cıktık ben geri aldım ben bilmiyor orgasm :( oldu iyiiaaaksanlarrr

• senin ilk nasıl oluyor? içeri girmeden mi boşalıyorsun, kilitoris orgazmı mı?

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• E güzel işte. Kadınlar arka arkaya orgazm olabiliyor öyle yapıları gereği.

• onun zevk suyu akıyodurr bide inlemesi de hoşuna gitmesindenkayynaklanıyodrr boşalma değil bence zevk suyu gibi bişi gerçi ben anlamam böleşelerden ... yanlışkonişmiyim :)

• boşalma için demedim ben onu genel hepsini dedimmm genel olarak yani boşwerrr unut g itsin

• sen yaşamadınmı hiç boşalma, ben anlamam diyorsun?

• ne olacak boşalınca iş bitiyorrrrr :)

• Öncekileri Göster
  • o kadar ilişkide 2 den fazla çıkamadım kız arkadaşın dağda mı yaşamış sanki hiç erkek görmemiş gibi:)))

• benim gibi erkek görmemiş heralde :) zaten ilkiiyim

• Normaldir, biz bayanlar sizlere göre daha fazla ve daha çabuk orgazm oluruz.

• oha artık daha neler

• Normal degil ben ikiyi bile başaramıyorum ne kullanıyor nişanlın :d

• Ahaha:) kiz rolüne kaptırmış kendini :d

• at sahibine göre kisnermiş:) binici hatası olabilir jokeyi değiltir dicem bana sövecen simdi en iyisimi susayım:)

• bu ilaçtan banada lazım. canım çıkıyo 30 /40 dk:-)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• çok normal bişey. nişanlın erken boşalıyor. sadece o. bunun tedavisi var. bir uzmana başvurusa rahat bir şekilde üstesinden gelebilirsiniz. ama seninde ona destek olman gerekiyor.

• eğer bu şekilde oluyorsa nişanlın hasta. PSAS hastası . Hastalığın ilerleyen aşamalarında hasta sevgilisinin parfüm kokusundan dahi orgazm olabiliyorm.Ama senin sorun bana aca burada bulabilir miyim konusunda " şansını denemek" olarak geldi.

• he öyle olsa, gizlemem kendimi di mi? reklam yapardım.

biraz düşünerek, söz söyleyin.

• hacı kızı doktora götür. durumu çok kötü:-)

• öyle bi dünya yok be abi

• seninki de ne aletmiş, dilinden düşürmemişsin, yazdığın hikayeden belliki hala hayal dünyasında yaşıyorsun... işi oraya kadar getirip bunu bilmemek büyük bir ayıp... işi hiç bilmeden bunu sormak ise kaçınılamaz bir gerçek... yazık sana ve senin gibilere...

• bildiğini anlatabilirsin. ama bildiğini anlatırken, aşağılayıp, hakaret etmek ukalalıktır. belki de daha da kötüsüdür.

ama sen biliyorum dediğin halde, bir de bilgi de vermemişsin, sadece aşağılama , hakaret var. artık buna ne denir, ... boşlukları sen doldur.

• ukalanın kelime anlamına bak istersen...

• bence de bilgi sahipliği değil bu ukalalık yaptığın ayıp. ne demişler bin bilsen de bir bilene soracaksın

• Öncekileri Göster
  • kimi yiyiyorsun hacı sen ?

• yalan öyle bir yapı olamaz insanda

• : ) birini yiğiyor bırak yesin : ) bu arada insan fizyolojisi kişiden kişiye farklılık gösterir bır keresinde kapı gıçırtısından sürekli orgazm olan bır kadın vardı yanı mumkun olabılır

Yükleniyor...