Günlük kiralık daireler hakkında ne düşünüyosunuz?

Gizli Üye
Biliyosunuzdur her sehirde günlük kiralık daireler mevcut. Siz bu evlere nekadar güvenirsiniz sevgilinizle, sözlünüzle veyahut nişanlınızla daha rahat seks yapabilmek için tercih edermisiniz? Güvenirmisiniz? Otellere nazaran prosedürde daha genişler.
Güncellemeler
+1 yıl
Yorumlar icin tesekkur ederim :) Yalniz yazimdaki "seks yapabilmek icin vs vs)" dememdeki amacim Cinsel Yasam kategorisini sectigim icin sorumda o konuyla ilgili bir kelime olsun diyeydi. Simdi baktimda cidden sacma olmus :D
Günlük kiralık daireler hakkında ne düşünüyosunuz?