Vajina geniş diye erkeklerin zevk almaması mümkün müdür?

Partneriniz size için geniş zevk alamıyorum dese ne yapardınız ?

Bunu anlamanın bir yolu var mı?

En İyi Erkek Görüşü

• vajina derinliği genelde bütün kadınlarda aynıdır. çok büyük farklar yoktur. ama vajina esnek bir yapı olduğu için , cinsel ilişki yaşadıkça zamanla genişler. eğer penisin kalınlığı , vajinanın genişliğine göre az kalıyorsa , dolayısıyla penis vajinanın iç duvarlarına çok az temas eder. Bu durum hem kadına hem erkeğe daha az zevk verir. Bunu anlamanın yolu sizinde daha az zevk alıyor olmanızdır.

Çözüm yolları ;

a) Bir takım medikal yollar vardır. Çok yeni tedavilerdir. Vajina etrafındaki kan damarlarını ve dokuyu anlık dolgunlaştırarak daralmasını sağlarlar.

b) Vajinal Reformasyon : Eskiden sadece deforme olmuş vajinalara uygulanırdı ama günümüzde estetik cerrahi yoluyla , lazer kullanarak vajina kalıcı olarak daraltılabilmektedir.

• aslında benim zevk almaktan daha çok canım yanıyor.

• Öncekileri Göster
    • açık konuşmam gerekirse konuyla ilgili bir jinekoloğa gittim. Sizin verdiğiniz gibi bazı örneklemeler yaparak ve muayene sonrasında vajinamın normal bir durumda olduğunu karşıdaki kişinin penis boyu ya da kalınlığı ile ilgili bir sorun olabileceğini söyledi.

ama jinekoloğa gittiğimde psikolojik anlamda çökük bir durumdaydım. acaba beni rahatlatmak için mi bu şekilde konuştu :( tabii ki kendisine soramadım bunu.

• yok yok zannetmiyorum. böyle birşey yapmazlar. o zaman sorun karşıdaki kişinin penis boyundan kaynaklanıyor.