Doggy, bacak omuza gibi pozisyonlarda neden ağrı çekiyorum?

Bu pozisyonları çok seviyoruz eşimle ancak yapamıyoruz çünkü yaparken aşırı ağrı oluyor karnımda. Sizce kötü birşey mi oluyor o anda bana:( Ve bu sorun nasıl çözülür?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu pozisyonlarda penis rahme baskı yapar, kimi kadında normalden fazla agrı olur, kimisinde hiç olmaz. catın darsa ondan olabilir.

• bütün cevaplarımın altına yorum yapıcakmısın böyle :D

• wooww ;)

Erkekler Ne Diyor 20

• kegel egzersizlerinin faydası olabilir sorunun çözümünde.

• Ya patnerinin ki biraz büyüktür zamnla alışırsın sakin yapın ;)

• spiral varsa normaldir.anormal hareket yapamazsın.ipi takılır agrı yapar.

• genelde kadınların çoğu o pozisyonlarda kasılıyor sebebi daha içeriye almaları oluyor özelikle bacak omuza genelde 40 yaşlarda bu sorunlar kayboluyor hata dahası bile yokmu diye arayanlar var

• Doktora giderek çözülür ;)

• çok zevk aldıgından çok kasılıyosundur ondan agrı yapıyo yada partnerıne her pozısyonda guvenemıyosun

• Benim karım da yıllarca bu sorunu yaşadı. Zamanla kendisini acıyacak diye çok kastığını ve esasında da kendisini kastığı için acıdığını anladı. Kendi kendini yetiştirdi ve ağrıları geçti. Sen de öyle yap. Bunu pozisyonda yapmaktan kaçma, ağrılarının üzerine git. Eşinin anlayışını ve biraz daha yumuşak hareket etmesini rica et. Kendini kasma, yumuşak yumuşak yaparsanız zamanla alışırsın. Bu pozisyonlarda vajinaya biraz daha basınç biner, senin durumun bu.

• bacak omuzayı bilmem ama doggy de vajinaya penis bası fazla baskı yaptıgı için bayanlarda agrıya yol acar diye bir yazı okumustum..doggy hızlı yapılınca bazen olur

• çok kasılıyorsun belkide

• karında lekeler varsa, ya da hormonal bozukluk gibi kıllanmalar oluyorsa( çenede gibi) karın ağrıları, kabızlık vb karında kistlerin belirtileridir. bunlar yoksada mutlaka ultrasyondan baktır derim. Bunun dışında psikolojik etkileri olabilir; eşinize karşı olan duygu durumunuz nedir? ilişki boyutunuz filan bunları gözden geçirin. Üçüncü olarak orgazm sorunu yaşıyorsanız eşiniz üstünlük kuruyor olabilir ya da siz tam olarak teslim olmuyor olabilirsiniz üstte olan siz olun. kısacası önce bir doktora sorun yoksa bir psikoloğa danışın derim

• belkide yeterince ıslanmıyorsundur.

• O konuylada ilgili cok yazdım zamanında. bizdeki sorun neyseki bitti. Şu anda herşey guzel. Darısı başınıza :)

İyi geceler...

• uvv geçmiş olsun size de:( iyi geceler.)

• Bizde eşimle yakın zamanda iltihaptan dolayı sıkıntılı bir donem atlatmıştık. İyi bilirim. Umarım yardımcı olabiliyorumdur. Geçmiş olsun

• Öncekileri Göster
  • Büyük ihtimalle karnına gaz doluyor. Gaz sıkıntısına benziyor tarifin.

• Olabilir gerçekten de.

• olabilir mi acaba:( çok ağrıyor ya

• ön sevişme yapıyormu partnerin,yapmıyorsa ıslanma sorunu olur...birde boy kilon ne...

• çok kilolu değilsin,bence bir kist olabilir,jinekologunla paylaş bu problemi bakalım ne diyecek...

• Boyum 1.70, kilom 64.. önsevişme kısa oluyor genelde.. Çok ağrı çekiyorum karnımda sevişirken.. Yalnızca üstüne çıkarsam ağrımıyor..:(

• biraz tombulsun sanırım, zayıfla egzersiz yap form tut geçer.

• kum saati vucutlu oldugum için kilolu gibiyim azıcık

• bacak omuzda da penıs tam oalrak gırıyor acı duyuyormusun o an vajınan da

• evet, çaktırmamaya çalışsam da..

• başka pozisyonlar...

• Yeterince ıslanmıyorsundur. Bu çok önemli.

• partnerin acemi sanırım ondan olabilir onun dısında aklıma bişey gelmiyo yada daha kolay basit pozisyonda deneyin gerçi doggy pozisyonunda vajina daraldığı için acı çekiyo olabilrsin .

• bayanların ençok hoşuna giden pozisyon üste olmaktır. birazda korikisi sürtündüğü için zevk alması iki katına çıkıyor bide böyle dene alışana kadar

• evet haklısın

• öyle laf olmaz sen nasıl acı çekmiyecek durum varsa onu yaparsın.
      onu kırmak istemiyorsan saygınızı yitirmeyin yeter

• o pozisyonu da çok seviyoruz ancak eşim değişiklik istiyor onu mutlu etmek için geri çevirmiyorum ben de.

• partnerin fazla sert olabilir. Rutin pozisyon kadar kolay pozisyonlar. Bir de sanırım kilolusun biraz.

• daha rahat olacağın pozisyonlar olabilir. Ya da yatakda değil de koltukta vs olabilir.

• hımm.. evet mantıklı aslında, . peki nasıl çözülür bu sorun. ben ustte sıkıldı

• Çatın dar olabilir. Ve partnerinin cinsel organı kalınsa çatılara baskı yapıyor olabilir

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• hala aynı mı?

• yinede rahat olamıyor insan öylede olsa. Sakıncası mı var ikimizde bayanız? Bende evliyim.

• kımse okumuyor nasılolsa burdan yaz okuyorum:)

• kaldırdım diye yazar mısın ekleyeyim

• Öncekileri Göster
  • krem kayganlaştırıcı falan kullanıp bidaha deneyin.yeteri kadar istek ve ıslanma olursa acıyı unutup zevke konsantre olursun

• aynen...ön sevişme şart...

• arkadan deneyin bence erkeklerin domalma dedikleri (arkadan vajinaya yani başka yere degil)

• kist olabilir yada enfeksiyon ultasyonla bi baktır derim

• birbirinize uyumlu bi partner olamamışsınız sanrım :( 69 u deneyin bide.

• doğru önsevişmeyi uzun tutmuyoruz çok

• bence doğru öneri,ön sevişme olmadan herşey zorlaşır...

• 69 ilişki pozisyonu değildir önsevişme pozisyonudur. Çözümün yanlış.

Yükleniyor...