Orgazm anında istem dışı kasılmalar ve titremeler sizde de olurmu?

şimdi cevaplara baktımda bayanlar orgazm anında titreyip kaslarım istem dışı kasılır diyorlar.biz erkeklerde böyle şeyler olmaz.siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Valla benim aşkım sarsılıyor birkaç kere zangır zangır gidip geliyor:)

• sonra ne oluyor ?

• Öncekileri Göster
    • seninkide acıdımı

• bu tamamen ne kadar rahat olduğunla ve zevk almanla alakalı. sırf cinsellik yaşadığın bir bayanla hiç o kasılmalar olmuyor. ama hoşlandığım biriyle yaptığımda kızın bacaklarını o kadar sıkmışım ki haberim bile yok elimin izleri kalmış hafiften morarmış.. o da canının acıdığını anlamamış ilk baştan. duygu yoğunluğu meselesi. tam boşalırken soğuk soyun altına girin bakalım soğuktan etkilenecekmisiniz kesinlikle hayır!

Kızlar Ne Diyor 2

• Orgazm da seks te en çok kadınların zevk aldığı konusu gerçekten doğru evet bayanlar daha cok kasılır inler heyecan ve zevkten bayılır kalırlar bazen erkeklerde böyle reaksiyonlar yok yani ama bu onlar zevk almaz demek değil elbette onlarda alıyorlar ama biraz daha az.

• hayat kadını bayanların daha zevk aldığını söylemişti bana ben inanmamıştım

• Öncekileri Göster
    • ne demek anlamadım neye çekiyorum?

• unut gitsin

• şimdi cevaplarına baktıgın bayanlardan biri olarak söylüyorum. inanılmaz bir titreme gelir. karnımın kasıldıgını hissederim ve manasız sesler cıkar. bittikten sonra ellerimin titremesi durmaz. :D komik olan su ki bunlara sahip olmadıgım düsünüldügü için tek kaldım. bunları acıkca yasayan, göstermeyen biri oldugum için. bunları evlendikten sonra yasamak istedigim için kendimi acmadıgım için baskalarına tercih edildim. zavallı ne kacırdıgının farkında degil. hicbirinize degmez aslında. konu cok saptı :D evet felaket bir titreme olur.

• anladığım erkeklerden şikayetcisin ama seni alan yaşadı

• Öncekileri Göster
    • ben sana mesaj yollayamıyormusum. ne diyeceksin merak ettim. ekledim

• seni sınamak için sordum bunu. bni affet lütfen...
      Senden özür diliyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• olur tabiki .özellikle bacaklarını kenetler kadınlar

• O anda sevdiğine sarılmak en güzel yanı cinselliğin sanırım

• kadınların orgazmı beyinde başlıyor beyinde bitiyor...bizimki daha fiziksel...onlar dolu dolu yaşıyorlar...

• onlar inliyo bide garipler valla:)

• sevgilimde daha cok oluyor ama :)

• yoooooooo bende de oluyor istem dışı kasılmalar.bacak kasları kasılıyor.gözler yukarı doğru kayıyor bazen.ama kasılma her cinste olur.bacak kasılması olur bizde :D

Yükleniyor...