Evli kadın neden kocasını aldatır.

evli ve kocasını seven ayrıca da düzenli seks hayatı olan ve bu ilişkiden çocukları olan bir kadın kocasını neden aldatır?

Güncellemeler:
herkez yazıyor ama adam düşünceli karısını sürekli arıyor soruyor özel günleri unutmuyor. seks hayatları düzgün çok fazla seks yapıyorlar. ayrıca da karısı da kocasını seviyor dikkatinizi çekerim :) bu durumda nedendir
bu kadar yazıdan sonra herşey kadın ile erkek arasında düzenli iken kadın ve erkek seks konusunda uyumlu iken ve tatmin etme konusunda sıkıntı yokken, kadın ile erkek birbirini seviyorken, ve erkek kadına çok ilgi gösterip sürekli onu arayıp gözetliyorken bu durumda 2 sonuca vardım :)

1- fazla ilgiden bunalmış başka kişilerle birlikte oluyordur.

2- cinsellik konusunda macera arıyordur.

gibi geliyor :D


0|0
10|16

En İyi Kız Görüşü

 • kadın ya da erkek insanın eşine yalan söylemesi onu aldatması bence çok kötü birşey. Birak evli olmayı, sevgililerin hatta arkadaşların bile birbirine yalan söylemesi aldatması hiç hoş birşey değil.

  İnsan doğası gereği başka kişilere karşı bir çekim hissedebilir. Flört edebilir. Hatta sevişebilir. Bunda bir kötülük yok ki. Ama bir dolu yalan dolan ile gizli saklı eşini aldatırsa o evliliğin sonu er ya da geç kötü olur.

  Benim de beraber olduğum erkekler oldu ve arada oluyor. Ama bir kere bile eşimden gizli saklı bişeyler yapmadım. Yalanlarla dolanlrla gizli saklı eşimi aldatmadım.

  Aldatmak da aldatılmak da çok kötü birşey

  0|0
  • Şikayet

   eşin buna izin veriyor mu ;)

  • Şikayet

   nasıl yani eşine söylüyormusun? ne diyorsun ben bununla yatmak istiyorum vari mi konuşuyorsunuz?

  • Şikayet

   elbette. eşler arasında gizli saklı olmamalı. olursa er ya da geç o ilişki bir yerde kırılır parçalanır. İnsanın eşinden hayat arkadaşından gizlisi saklısı olabilir mi?