Evli kadın neden kocasını aldatır.

evli ve kocasını seven ayrıca da düzenli seks hayatı olan ve bu ilişkiden çocukları olan bir kadın kocasını neden aldatır?

Güncellemeler:
herkez yazıyor ama adam düşünceli karısını sürekli arıyor soruyor özel günleri unutmuyor. seks hayatları düzgün çok fazla seks yapıyorlar. ayrıca da karısı da kocasını seviyor dikkatinizi çekerim :) bu durumda nedendir
bu kadar yazıdan sonra herşey kadın ile erkek arasında düzenli iken kadın ve erkek seks konusunda uyumlu iken ve tatmin etme konusunda sıkıntı yokken, kadın ile erkek birbirini seviyorken, ve erkek kadına çok ilgi gösterip sürekli onu arayıp gözetliyorken bu durumda 2 sonuca vardım :)

1- fazla ilgiden bunalmış başka kişilerle birlikte oluyordur.

2- cinsellik konusunda macera arıyordur.

gibi geliyor :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kadın ya da erkek insanın eşine yalan söylemesi onu aldatması bence çok kötü birşey. Birak evli olmayı, sevgililerin hatta arkadaşların bile birbirine yalan söylemesi aldatması hiç hoş birşey değil.

İnsan doğası gereği başka kişilere karşı bir çekim hissedebilir. Flört edebilir. Hatta sevişebilir. Bunda bir kötülük yok ki. Ama bir dolu yalan dolan ile gizli saklı eşini aldatırsa o evliliğin sonu er ya da geç kötü olur.

Benim de beraber olduğum erkekler oldu ve arada oluyor. Ama bir kere bile eşimden gizli saklı bişeyler yapmadım. Yalanlarla dolanlrla gizli saklı eşimi aldatmadım.

Aldatmak da aldatılmak da çok kötü birşey

• elbette. eşler arasında gizli saklı olmamalı. olursa er ya da geç o ilişki bir yerde kırılır parçalanır. İnsanın eşinden hayat arkadaşından gizlisi saklısı olabilir mi?

• nasıl yani eşine söylüyormusun? ne diyorsun ben bununla yatmak istiyorum vari mi konuşuyorsunuz?

• eşin buna izin veriyor mu ;)

Kızlar Ne Diyor 9

• heyecanını kaybetmiştir heyacan macera arıyordur

• yok eşi tatmin ediyor ama heycan da arıyor sanırım

• tabiki eşi yda partneri sağlıklı ise gerekn her şeyi apar durumda ise heycan arıyordur yok eşi nin problemleri varsa tatmin edemiyorsa o zman başka

• ?

• Macera arıyordur.Herşey yolundaysa rahat batmıştır başka bir sebebi olamaz.

• heyecan olsun diye

• İnatlaşır aldatır canını sıkar aldatır bunalır aldatır aldatacağı varsa dinlemez aldatır

• kadınlar cinsel yöndende duygusal yöndende doymak ister bi kadın bütün gün evde çalışır çocukları için erkeği için yemek hazırlar ama adam eve geldiğinde kadının suratına bile bakmassa bide yemekten şikayet edip söylenirse üstüne bide gece olunca kendi ihtiyacını karşılayıp sırtını dönüp yatarsa kadında aldatır

• aynen durumda gözüküyor vaziyet fazla ilgiden kendini hapis durumunda görmeye başlamış.

• tekrar okdum ve cevap veriyorum :D koca kendini tekrar gözden geçirmeli belkide kadın çok ilgiden bunalmıştır başka arayışlara girmiştir :D

• benim yazdıklarımı okumadan yorum yaptın sanırım

• Kocasının sevgisinden, ilgisinden yoksun olması, erkeğin kadını "mutlu" edememesi buna sebep olabilir

• olabilir.

• kadının karakteri bozuktur o zaman

• bu dediklerinin hepsini yapıyor adam :)

• erkek sevgiden olmasa bile sırf tatmin olmak için aldatır,kadın birşeyler eksikse gider aldatır.

• ben sadece fazla baskıdan dolayı gördüm sorunu yani çok arayıp soruyor çok kıskanıyor buda ona özgüde değilmişim hissi veriyor. o yüzden gibi.

• herşey yolunda olacak diye bi kaide yok muhakkak birşey olur ondan sonra sonu olur

• seks çok yapıyorlar. adam karısına karşı çok ilgili.

• Öncekileri Göster
  • psikolojik sorunları vardır

• Kocasından gormedıgı ılgıyı başka erkekte arar

• benimde karıştı o yüzden cavap arıyom :)

• Kafam karstı ya nese .d

• aşk yok sadece başkası ile beraber oluyor

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 16

• sütü bozuktur

• bu konuda yaşadığım tecrubem var istersen ozalden yaz bana

• ama ben nedenlerinide biliyorum sanırım Level 2 ye geçmişim:P

• Sagolasin o durumu bende yasiyorum zaten :) o ladin kocasini benimle aldatiyorr :)

• bahsettiginiz eslerden biri olma ihtimaliniz var mi? yoksa bu kadar detayi nerden biliyorsunuz? ozellikle baskalarinin pek bilemeyecegi cinsel hayatlari gibi bir konuda nasil bu kadar bilgi sahibisiniz? kadinin aldattigini nerden biliyorsunuz? komsusunuz da yatak odalariniz yan yana mi? nedir yani. benim de aklima bu sorular geldi.

• simdi oldu. sorunun cevabina gelince onlara bayanlar daha iyi cevap verebilir diye dusunuyorum. ama cinsel yonden tatmin olabiliyorsa da, maddi yonden iyi bir durumda da olsa kadinlar duygusal olarakta tatmin edilmek istedikleri icin hayatinda eksik kaldigini dusundukleri seyleri evlilik disinda arayabiliyorlar. boyle bir durum olabilir. belki hayati sana anlattigi gibi de olmayabilir.

• Cunku o kadin esini benimle aldatiyor oradan biliyorum.

• Aynı durumdaki erkekler neden aldatıyorsa; nedeni o'dur.

• çok eşli kafası vardır yapar.

• çünkü onda bulamadığını başkasında bulacağını sanar..

• aldatmak asırı derece adrenalin ve kimisine zevk veren bir durumdur. cok yakısıklı bir erkek gorurse tadına bakmak isteyebilir. Bunun cok ornekleri var

• tek kelime kadın cazgır gözü dışardaysa sen naparsan yap aldatır bitmiş heyacan

• Kadının erkeği yada erkeğin kadını aldatması durumları.. Bence bir nedene bağlamak doğru değil. Evli olan çiftlerde ihanet onursuzca birşey bana göre... Dünya yanıyor deseler bana aldatma konusunda geçerli bir neden inandıramazlar...

• herşey süperse ikili ilişkileri vb. adam yol veriyordur kadına kesin...

• Yaşadığım bir tecrübeye dayanarak cevaplıyorum.Yanımdayken sorduğumda cevabı adrenalin, macera ve kendisini anlamıyor oluşuymuş

• evli ve kocasını seven ayrıca da düzenli seks hayatı olan ve bu ilişkiden çocukları olan bir kadın kocasın aldatmaz ki... kadın aldatmasının genelde sebebi kocasından ilgi sevgi görememektir.

• belki ilişkilerinde dışarıdan görülmeyen bi eksiklik vardır. belki kadın kocasını seviyor görünse de sevmiyordur vs. vs.

• var. duruma şahitim ve o yüzden soruyorum.

• 1) Kadın vamp olabilir.

2) Hödük bir kocası olabilir.

3) Evliliğinde heyecan bitmiş ve heyecan içerisine girmiş olabilir.

4) KOcası hayat mücadelesine düşmekten bitap bir haldedir. Kadın full + full tatmin peşindedir.

5) Kocası tarafından aldatılmıştır ve kısas-a kısas yapıyordur.

Say say bitmez.

• Aldatan insanları asla haz etmem. Sessiz de kalmam. Arkadaş ortamımda eşini aldatan kadınlar vardı. Bana çok ağır gelirdi o sırrı taşımak. Sevdiğim bir arkadaşımsa uzun uzun konuşurdum. Önemi olan bir insan değilse hemen arkadaşlığımı bitirirdim. Sanki eşini aldatan benmişim gibi suçluluk hissederdim..

• muhtemelen sanırım.

• O zaman kadın vamp. Kim olduğunun önemi yok zevk almaya bakıyor o zaman.

• Öncekileri Göster
  • erkek aldattığı zaman, şerefsiz adi yavşk haysiyetsiz namusuz dur kadınlara göre

ama kadın aldattığı zaman yok psikolojisi bozuk yok ilgisizlikten

evlenen kadın aldatıyosa o...pudan farkı yoktur gözümde...! aksini iddda eden buyursun bakalım.

• ar damarı çatllamıştır

• bir çok sebep var tatmin olamamak heycan arayışı gibi

Yükleniyor...