Erkeğin penisi ne gibi durumlarda havaya kalkar ne gibi durumlar onu tahrik eder?

erkeğin penisi ne gibi durumlarda havaya kalkar ne gibi durumlar onu tahrik eder?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çok sinirlendiğinde,

yağmur yağdığında,

ev ödevini yapmayıp öğretmenden azar işittiğinde,

aşırı trafikte

yemeği tuzsuz yemek zorunda kaldığında

bu örnekler çoğaltılabilir

• hah :/

• hadi be bugun yağmur yağdı onlayken:)

• çünkü yağmur sudan oluşur, buharlaşan hava kütleleri tekrar yere inerken ciddi anlamda oksijenle beraber inerler ve bu durum erkek hücrelerinde kan dolaşımını hızlandıran bir davranışa yol açar, kan basıncı artan erkek patlamaya hazır bomba olur

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 33

• Benim kobra devamlı uyanık sadece karşı tarafın arzusuna kalmış

• kişiden kişiye göre değişebilir.bazen dokununca anca kalkar bazen bir kelimesiyle.

• bazen herşeye kalkar

• benimki küvete girince kalkıyor otomatikman..suyun kaldırma kuvvetindenmiş, bilemedim..

• sımsıkı, taş gibi, dimdik dimdik ;)

• onu tahrik et. optuğunde boynunda başla etkisini gor :D

• suratım boynunda gezindiğinde:)senn dediğin gibi öpersem ne olur

• Walla kredi kartı borcu yada kira derdi yoksa her anlamda kalkar... Stres yanardağın en büyük düşmanı

• frikik durumlar bunu tetikleyebilir yada güzel bir temas uyuyan devi uyandırmaya yeter

• bakımlı hatları düzgün yüzü düzgün ise sesi çekici ise havaya kalkar

• tatlı ve çocuksu ses :)

• bakımlı kadın ...

• Arkadaşlar sizde normalde inmeniz gereken durak yerine bir sonraki durakta indiniz mi hiç :D

benim en çok dikkatimi çeken şey 24 saate yakın sınav çalışıp hiç uyumadan gittiğim sınavlarda belediye otobüsünde saklicam diye canım çıkıyo

• sadece ilham gelsin yeter:) her durumda kalkar ve indirilemez :P

• bizim cadır hep kurulu :)))))

• fındık fıstık diye tabir ettiğimiz enerji verici şeyler bunda etkili olur aslında önemli olan erkeğin enerjik olmasıdır,hangi yolla olursa olsun,enerji hissettiği vakit ufak bir temas veya aklından geçen eski görüntüler yeni görüntüler kısacası herşey erkeğin penisini harekete geçirir

• hormonsal bişe o an canı sex yapmak istemiosa sixteen sene kalkmaz ama hormonlar aktifse aşkım demen bile yeterli :D demene bile gerek yok mesajla özledim de o bile yeter yani hormon durumuna bağlı yani :D

• okulda bana yazan bi kız koluma girdi yapıştı biraz.benimki de uçuşa geçti hemen.

• ufff benim erkk arkadasımda byleyse ki byledr yandım :)

• bende onu merak ediyorum ama bilmiyorum.ben boğa burcu erkeği olduğum için mi böyle bilmiyorum.zaten bu aralar biyolojik zaman mı geldi ne başka bi delirme var.on santim çeliği delebilecek gibiyim sanki.

• vay be herkes mi boyle

• Öncekileri Göster
  • Kalkmasi icin hosuma giden ilgimi ceken biri olmali

• ota boka kalkıyo işte..

• bir erkeğin penisini kaldırması için penisine "kalk" demesi yeterlidir

• Tamamen düşünsel bir şey...

Yeri gelir striptiz yapan kadına bile kalkmaz..Yeri gelir diz altında etek giyen bir kadına kalkar.

• çiftleşen hayvan görüldüğünde. ve ya film falan izlerken.

• televizyonlarda ünlülerin kalçalarını göğüslerii gördüğü zaman

• sanki apollo 110 ne havasi yaf

• Cevaplara baktım yazan olmamış hayret. Uzun zaman boşalmamışsa hava akımından bile etkilenerek erekte olabilir.

• kadın eti gördümü olur.+

• ya arkadas nasıl bı sorudur bu bı bayan olarak cok saçma buluyorum ama yınede cvap verim

karsı cıns tarafından uyraıldıgında tabiki doğal olarak bi hareketlenme olur bazen sabah kendılıgnden olabilir

• Bazen durduk yere kalklar. Öyle birini görmekle pat diye olacak şey değil de, ufak bir düşünce geçiverir aklında ve o lanet şey insanı sinir eder :D

yolda gördüğün dekoltelere kalkmaz, oturup da fanteziler kurmazsan. Ama işte, biraz da kendi beyni var gibi başına buyruktur, biz bile kontrol edemiyoruz efendim kendilerini :DD

• canı çektiğinde kalkıyo işte

• penisin gururu haha:D

• hm anladım

• hele bazı kızlar varki dünyada ikimiz kalsak yinede bu kıza kalkmaz tarzından

• Öncekileri Göster
  • Bu kızlar nereye dogru gidiyor arkadaş :D

• hiç iyi yerlere gitmiyo;D

• hüzünlendiği zaman korktuğu zaman falan :D

• hüzünlenince benimki hayata küsüyo o da benim gibi inik oluyo.seninki pek seni takmıyo herhalde.)

• belli olmaz, mesela benimki olur olmadık zamanda kendi kafasına göre kalkıyor ;) ama illaki duymak istiyorum diyosan; güzel bacaklar, güzel bir kalça veya güzel göğüsler gördüğümde kalkıyor, kalkıyor hadi kalkıyor...1...2...;)

• bak mesela şimdi kalktı bile ;) dedim ya olur olmadık zamanda kalkıyor ;) anlatamadım sana

• tayt gerçekten tahrik edici, göğüsleri belirgin olarak ortaya çıkaracak dar bir body olabilir mesela ;) ha birde etek giymiş bayanlar çok çekici özellikle ince seksi figürlü çoraplar ile inan müthiş olurdu o zamanda tabi kaldırana büyük görev düşer ona göre ;)

• yok ya o kadr dekolte yok manasında yoksa pantolon tayt falan hepsi dar gerçe tişörtte ama dekolte yok işte

• Öncekileri Göster
  • güzelsen 2 metre yakınana yaklaşınca kalkar değilsen özel çaba harcaman lazım kaldırmak için :)

• vay be ben sanrm kalktığını grdm bunu anlayablrm demi

• gezelsen karşındakide senden etkileniyosa yakınlaşmanda yeter sarılmanda hatta sözlerin bile yeter.

• güzellik grecelidr ama bn kendimi begenr gvnrm de ne yapmak lazm sarılmak falan yetyo mu ki

• pipican kukucan gördüğünde kanatlanır

• tamam saygı duyarım

• böyle sorulara ciddi cevaplar vermemi bekleme.

• nasıl yani?

Kızlar Ne Diyor 11

• bazen en ufak bir dokunuş bile kaldırabilir sanırım.

• açıklayıcı yorumun için sağol.

• her durumda kalkar. hatta kalkması tamamen erkeğin kontrolü dışındadır. çünkü tahrik edici herhangi bir şey olduğunda beyne direk sinyal gönderilir. artık yapacak bir şey yoktur. zaten hiçbir şey olmadan sönerse ardından içinden hafif bir sıvı da gelecektir. aslında olay bir nevi penisi kandırmaktır . ilişki olacakmış gibi penis her seferinde kendini hazırlar.

• bu soruyu okuyunca olabilir

• Buda doğru :)

• havaya kalkıyo :D :D

• Açık saçık gıyındıgın zaman erkegın penısı kalkar havaya. hatta erkeklerın çogu Allah kahretsın şmdı sırası dgl der ındırmeye çalışır :D

yavaş yavaş konuşmalardada azarlar. mesela. aşkımm benı s'k. yada aşkmm butun bedenımı sana teslım edıyorum vs:)

• eften püften şeylere havalanıyo:)

• Tahrik olduklarında.

• külotlu çorap giyince de kalkıyor .

• Alttan çıtçıtlı bady gördüğünde şahlanır :(

• hahahah +1 :D

• ben hiç giymedim benimde 1 sny mi alıyor :) ama ben lisedeyken önümde oturan mehtapın kopçalarından çok şey kazandım

• yoo bn 12 yasmdan beri gyyrm ve açması 1 snyemi alır:)

• Öncekileri Göster
  • Benim sevgiliminki mesajda tahrik edici bişey söleyince bile kalkıyor.. bişey söylüyorum tamam sus kaldırma gece gece diyor :)

• evet onunki kalın olduğu için belli oluyor

• grdnmu hç ole çıplak değil belli olduu oldumu pantolondan

• o havaya mı kalkıyo ki :)

• en ufak harekete dahi diye biliyorum

• havaya kalkmak,rüzgarla la olabilir

Yükleniyor...