• Sor
  • Bence

Cinsel ilişkide sevginin payı nedir? Bir erkek sevmediği bir kadınla ilişki yaşar mı?

Bir erkek sevmediği bir kadınla ilişki yaşar mı?Bundan zevk alır mı?Sevmese ilişkiden sonra sarılıp yatar?Erkek sevişirken duygularını bir kenara bırakıp sadece zevke mi odaklanır?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bir erkek sevmediği bir kadınla cinsellik yaşayabilir. bundan fiziksel bir zevk alır ve sarılıp yatması bir alışkanlık olabilir. Fakat sevmeden cinsellik kreması olmayan profiterol gibidir. Tahmin et artık ne kadar kuru olduğunu. Severek sevişmek sadece bedeni değil, ruhu da doyurur. Bundan iki tarafta doyası zevk alır. Erkeğin sevişirken duyguları bırakıp zevke mi odaklanacağı, tutkulu bir sevişmede zevk ve duyguyu harmanlayıp sizi yıldızlara mı götüreceği erkeğin o ilişkiye bakış açısına ve hislerine kalmış bir durum. Tutkulu bir sevişme ve kuru bir birlikteliğin farkı açık görünüyor.

• evet haklısın ama bazen sadece arzulama mı yoksa sevgide var mı anlayamıyorum?

• Öncekileri Göster
    • tamamdır, biraz yatak dışı durumuna bak bakalım nasıl davranıyor. Sonra yorumlarız hareketlerini

• epeyce bir süre birlikte olamıycaz zaten ister istemez hareketlerini analiz edebilcem ve kesinlikle yazarım yine :) yorumların için teşekkür ederim ;)

Erkekler Ne Diyor 12

• 1 YAŞAR2 EVET ALIR masturbasyonda kadında ama zevk alıyorsa canlıdan daha çok zevk alır3 SEVMESEDE YATAR ANCAK ERKEN KALKAR VE KAÇAR :)4 SEVMİYORSA NEDEN DUYGU OLSUN bu 1 sorunun cevabı ise 1ile aynı ancak sevdiği kadına duygularla yaklasır bir insan sevmediği kadına neden duyguyla yaklaşsın direk zevk alır geçer tak fişi bitir işi finish çizgisini gören yarışı kazanır misali. Heeee söyle olursa onuda bilemem kadına ilişki anında yada sonrasında aşık olur ondan sonra işler değişir :)

• 3.soruda genelde yataktan ve evden erken çıkan taraf ben oluyorum :D
      1.sorudaki durumla 4.soru farklı yani 1.soruda başka bir kadınla 4.soruda sevgili olduğu insanla ilgili. var mı öyle ilişki sırasında ve sonrasında aşık olma gibi bir durum yaa :)

• Öncekileri Göster
    • vay beee :D çok ilginç bizimkide cinsellikten sıkıldı herhalde :P

• bilemem bilmekte istemem

• benim sexfriend tadında ilişkilerim oldu. Aşkın sonu evliliktir, bu hatunlarla da evlilik düşünmediğime göre aşkta yoktu demekki. Çok da güzeldi bence, neticede herkes şeffaf. Arkadaş gibisin, öyle kendini kasma derdin yok. Yaşar yani neden yaşamasın ben de onu anlamıyorum. Kadınlar acaba erkeklerine olan aşklarından eminler mi bir de onu sormak lazım :) etekleri tutuştu mu pırrr kaçıyorlar :)

• kim kaçıyor ya kimmiş onlar :P

• eğer bir kadından hoşlanmadıysam asla onunla sex yapmadım. para karşılığı sexten nefret ederim. onedenle hayatımda olan bütün kadınlara değer verdim. ve çok fazla kadınla birlikte olmadım.sevgi olmadan sex bana göre değil

• ne güzel hayatına giren kadınlar şanslı olmalı ;)

• Öncekileri Göster
    • senin gibi biri var mı etrafta hala yaa... cidden takdir ettim bu güzel düşüncelerin için

• teşekkür

• aşk olmazsa cinsel ilişkideki zevk çok az olur

• sadece yattık bitti gibi peki erkekler bunu tercih eder mi?

• sevmedii biriyle yaşar kuşkusuz ama çok da zevkli olacağını sanmıyorum.aşkla cinsellik en güzel birlikte yaşanıyor

• kişinin aşkı cinsellik için heba ettiğini mi yoksa aşk için mi cinselliği yaşadığını anlayamıyorsun bazen.

• Öncekileri Göster
    • :)onlar da değişiyor zaten.kadınlar kendi ayakları üzerinde durabildiği sürece ve kendini savunabildiği sürece tabii

• kadınlar kendi ayakları üstünde dursada yargısız infaz yapan çok kişi var hala ;)

• Sevmediği bir kadınla yatar.Zevk alır.Sarılıp yatabilir de yatmayadabilir.Sevmediği bir kadınla sevişirken duygu aranmaz. Zevke odaklanır.Sevginin payı çoktur. Bunları sevdiğin kişi ile yapmak farklı bir de sevmediğin kişiyle yapmak farklı.

• gerçi kadın içinde böyledir ama sevişirken anlayamıyorsun sevgisiyle mi sevişiyor yoksa sadece arzularıyla mı...

• Öncekileri Göster
    • Birazda isteklerle alakalıdır. Yani iki tarafta sadece "seks" için birlikte oluyorsa bunun bi' önemi yoktur. Ama kız/erkek içinden birisi seviyo diğerinin umurunda değilse. Durum pek içaçıcı olmuyor. Bir taraf kesinkes üzülüyor.

• zaten sadece seks için birlikte olan kişilerin hiç bir şey umrunda olmuyor masturbasyon yapmak yerine başkasıyla ihtiyaç gideriyor o kadar. evet üzülüyor hemde çok.

• Ne sevmemesi insan tanımadığı birinle hatta ismini bilmediği bir kişiylede ilişkiye girer bu nedenle yatakta aşk geçmez hiç bir zaman sadece fantezi ve zevkler bir araya gelir ve güzel bir ikili oluşturur buda benim fikrim =)

• evet erkek zevke odaklanır sevmedigi biriyle sex yapar ama bu fantazi olarak yapar yani o anlık sever. ve sevdigi kişiyle yatmakdan daha cok zevk alır. Sevişirken tek derdi sexdir aşk hiçbir erkegin umrunda olmaz o an için...

• sonrasında yine normale döner ama sanırım?

• Öncekileri Göster
    • posta gazetesine yazıp derdini anlatabilirsin anlamışsındır anlatmak istedigimi :D çok tatlı birisin ben bukadar kısa sürede farkettiysem erkek arkadaşınla mutlu olacagının mesajını veriym :D

• anladım anladım :D ayy çok teşekkür ederim inşallah yine mutlu oluruz :))

• Anca abazalar yapar bence =) Aramda az da olsa sevgi bağı bulunmayan birisiyle öpüşmem bile.

• bir erkek sevmediği bir kadınla ilişki yaşar mı? yaşarbundan zevk alır mı? alırsevmese ilişkiden sonra sarılıp yatar mı? yatarerkek sevişirken duygularını bir kenara bırakıp sadece zevke mi odaklanır? evet zevke odaklanır

• teşekkürler ;)

• yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

• Bu konuyu genele vurmak zor olur. Genelde cevaplarınızı kişisel olarak alacağınızı düşünüyorum. Ben sevmediğim ya da en azından hoşlanmadığım biri ile ne olursa olsun cinsel ilişkiye girmem. Sevişirken duygularımı bir kenara bırakmam, aksine onların da yoğunluğu ile partnerimin arzularına cevap verebilmek, benim için en büyük zevktir. ;) Bu düşüncelerimle genel içinde İSTİSNA OLANLARDAN biri olabilirim...

• en azından çoğunluğun fikri ne olur onu görmüş oluruz ;) peki sence diğer erkekler öyle olabilir mi? duygu derken duygusallık? yani istek arzu tabiki pik yapıyor o durumlarda.

• Öncekileri Göster
    • Bu da birlikteliğin gidişatına göre değişir. Güzel bir sonuca gidiyorsa, 2. grup.

• valla evlilik diyordukta bazı sebeplerden ötürü rafa kalktı şimdi evliliğin e'si bile geçmiyor :(

• bu soruyu dönemsel olarak kendime sorarım bazen yapabilirim bazende yapamam derim ama yapmak çok isterim. isteyipte yapmamın nedeni ise karşımdaki insana zarar verememden kaynaklanması. daha önce hiç yaptınmı böyle bişey dersen hayır hiç yapmadım

• fuckbody tarzında olsada karşındaki insana zarar vermek istemez misin? bunu sadece meraktan sordum asıl sorumla alakası yok.

• Öncekileri Göster
    • bekliyorum :(((

• neyi?

Kızlar Ne Diyor 5

• sevmediği biriyle ilişki yaşar ve masturbasyonda nasıl zevk alırsa onda da alır fazlası ya da azı bilememsevse bile bazı insanlar sarılıp yatamazerkekten erkeğe değişir işte

• harika süper vs gibi kelimeler kullanmaz o zaman :D hmm anlıyorum.

• evetevetolabilirevet4 soruya 4 kısa cevap istisnalar kaideyi bozmaz

• 3.soru olabiliri biraz açar mısın?

• olabil demek kişiden kişiye değişir demek. kimi sarılır kimi sarılmaz

• peki teşekkürler.

• sevmediyimle aslaaaaaaaaaaaaaa aslaaaaaaaaaaa olamz buuuuuuuuu

• sevmediğim kişiyle aynı yataga bıle giremem

• kızların duygusal açıdan bakmasının sonucu galiba :)

• Kendı açımdan söyleyeyım .sevmeden hiç bir ilşkı yaşamadım ama iş neye odaklıysa ,kadında zevk alır sonucta ben sevsemde sarılıp yatamam zevk için beraberlerse kadında ona odaklanırAma hiç hoşlanmadığım şeydır .Barı aşığım felan demesın kımse çok iç bulandırıcızaman gelır aşk istersın ,sonra bakarsınkı senın gıbıler aşkın içine etmısyanı aşk bunu hak etmıyor.

• ben seviyorum kardeş adamı anlamıyorum ama aşkıma cinselliğide kattım son buluşmamızda ona rağmen adam feci soğuktu anlamadım yani

• Öncekileri Göster
    • kim bilir neden öyle davrandığını.

• bilmem kendi bile bilmiyor bence :S

Yükleniyor...