Kapalı bayanlar partnerlerinde neler arar?

Arkadaşlar kapalı bayanların partner seçiminde neler aradığını merak ettim..Acaba ilişki içinde muhafazakarlık mı yoksa tatmin edicilik mi daha önemli :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bayanlar kapalı diye beyinleride kapalı olacak değil ya.Kapalı bayanlar neden kapanır önce onu bilmek lazım.Kimseyi yargılamak olmaz.Kendi erkeğine isterse dişi aslan olur.Ama kapalılık tesettür cinselliğede kapalı bi şekilde yaklaşmalarını gerektirmez.Özel dünyalarında herşeyi yaparlar bunu kimse bilemez karışamaz tam bir kaşar olur kendi erkeğine onu kimse eleştiremez zatende bilemezsiniz.O yüzden bu kız kapalı bu kız çok muhafazakardır demek yanlış dış görünüşler yardılamak bizim ülkede var gibi sanki.O yüzden kendine erkek arkadaş bul güzel giyin çık gez diyen rus annenlerin kızlarına bakış açımızı herkes biliyor ama onlar için herşey normal seyirde gidiyor..

• güzel cevap :)

• iç dünyayla dünya bir olmaz derken..bu muallak birşey..Helal dairesi içinde hareket etmeyi isterler,bunun bilincinde olanlar..Haramdan kaçmanın birinci görevlertleri olduğunu bilir bilenleri...Erkek arkadaş değil de eş vardır düşüncelerinde..

• bazı düşüncelerine katılıyorum haklısın

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu soru cinselliğe dayanıyor sanırım..Yoksa ne farkı olacak..Tatmin edilcilik tabi..Onlar da aşk,sevgi arıyor..Onlar da kadın..Ha belki bazıları daha olgundur ilişkide..Ahlak,erdem falan derken yani..Ama her bayan sevilmek ,korunmak ister bir erkek tarafıondan..O konuda bir açlığı olur..

• ne gibi?kendi dünya görüşünde ister tabi..

• ya peki bunları ararken muhafazakarlıkta bekler mi?

• saygılı efendi terbiyeli oturmasını kalkmasını bılen ailesıne çok onem veririm benim için bunlar onemlı.

• +1

• niye hayırdır serp:)

• karsımdakı soyle boylu fızıklı yakısıklı olsa dıe hıc dusunmedım.bıgun dusunursem yazarım

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• tüm kadınlar ne isterse onu isterler. yani kişiden kişiye değişir istekleri. yatakta çok soğuk olanı da vardır, dişi kaplan gibi olanı da. bu tamamen kadının kendiyle ilgili bir durum. kapalılık sadece bir giyinme ve inanaç tercihidir o kadar...

• abowwwwwwwwww :)

• ne kamil adamsın iki soruda da kapalıdan bahsediyorsun senin yokmu kapalı ailende sor onlar anlatsın sana kamill :)

• görünüşüne aldanma dostum.

Yükleniyor...