• Sor
  • Bence

Bir kız fotoğrafı ile kendini tatmin etme nedir ya?

Var mı aranızda böyle birşey yapan. Gerçekten bir kızın fotosuna bakıp tatmin oluyor musunuz.. Ve sevdiğiniz kızın fotosunada bakıp yapar mısınız böyle birşey ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Genelde sevişmek isteyip elde edemedikleri kızların fotoğraflarına bakarak kendileri tatmin eden erkekler görüyorum :)

Erkekler Ne Diyor 22

• çıplak mı peki kız.. :))

• tercihen öyledir herhalde :)

• genel bir soru ortada çıplak ve çıplak olmayan bir kız yok.

• playboy dergileri dünyada neden çok satıyor sanıyorsun

• ilk defa duyuyorum çok ama çok abaza olmak gerekir ya

• ergenlik dönemi posta gazetesi arkası ve açmaya çalıştıkça yırtılan sayfaları hatrladım:D

• asla

• bu çok normal birşey. kadınlar bilinç altlarında erkeğin çocuklarına bakıp bakamayacaklarına göre severler veya sevmezler. erkeklerde kadınların doğurganlığına göre bilinç altlarında birşeyler oluşturup karar verirler. bunun sonucu olarak kadınlar duygusal, erkekler fiziksel özelliklerden etkilenirler. ve mastrbasyonlarınıda buna göre yaparlar.

• tabi senin kastettiğin buysa. yoksa çıplak olmayan bir fotografa bakıp mastrbasyon yapan yoktur.

• Abazalığın doruk noktası...

• O Dediğini Askerdeki Gençler Yapar 15 Ay Kız Olmadan 10.000 erkeğin İçinde Dur Sen Hele Bir Kaç Tane Kız Resmi Olur Elinde

• askerler normal evet .. peki onlar sevdiği kızın fotosu ile yapar mı böyle birşey ?

• Askere Gİtmediğim İçin Birşey Diyemicem Ama Genelde Ünlüleri Kullanırlar Ama O İnsanın psikolojisine Bağlı O Yüzden Olmucak Diye Birşey Yok Tek Dicem Yapar

• Bir ev dusun catisi akan ve disarda 50 yil boyunca durmadan yagicak bir yagis var.. Catinin akan kismina tasi koyarsin yerler islanmasin die doldukca bosaltirsin onu(enterasan bir benzetme ama ayni kapiya cikiyo) eger erkek masturbasyon yapmazsa geceleri uyku esnasinda depo doldugu icin ruya yoluyla ereksiyon oluyor.tabi ortalik rezillik :( bunu ortadan kaldirmak icindeduzenli olarak (duzenli partneri yoksa eger) manuel dedigimiz tabirle tasi bosaltiyor... Resim video vb... Sirf bu is icin milyon dolarlik sektorler var..

• +7656879798

• yok daha neler..

• gülücüğe odaklan:D

• ya istek varsa ve imkan yoksa elde edemiycegin birinin fotografına bakıp fanteziler kurma düşünüyorumda en kötü olmasada kötü bir durum olmasına ragmen dogal birşey ancak sevdiğin kızı gerçekten seviyorsan ona o durumu yakıştıramazsın yani azmış olsan bile aklının ucundan geçmez.

• yok artık :) hele bu zamanda :) mp3 ile p*rno* filmi dinleyerek tatmin olmak gibi bişey olsa gerek :P

• kız arkadaşımın üstsüz resimi ile sadece.

• hala bi resme yapan varsa yuh ben 50tane p*rno degistiriyorum be yapmak icin

• Yok Artık : )

• Videoyla tatmin olunuyorsa resimle de olunur yoklukta garip bir şey değil

• Tabiii videodan sıkıldım fotoğrafa yükleniyorum artık.Pehhh:D

• Ayy tiksinç.

• off en büyük fantazi yapılmazmı oh mis şka bir yana sapıklık tabiki.

• gerçekten seviyorsam yapmam

• sanki sen yapmıyorsun

Kızlar Ne Diyor 1

• Şirazesi kaymış abaza dolu vardır

• erkeklerin doğası bu. birbirimize hakaret ediceksek özgüvensizliğiniz ve özgüveniniz varmış gibi davranma çabalarınız beni deli ediyor. kendiniz olun.

• nnnnnnnnn

Yükleniyor...