Sevişirken ne gibi sözler tahrik edicidir?

Erkekler sevişme esnasında genellikle "zevk alıyor musun?" gibi abuk bir soru yöneltiyorlar, karşı cinsten hayır cevabını almayacağından emin bir şekilde. Ki bence bu soru hiç tahrik etmiyor, hatta komik bile.

Biz kızlarsa çoğu zaman, "çok acıyor" gibi sözler söyleyip, karşı tarafın cinsel algısına istemsizce de olsa mazoistliği koyarız.

Tüm bunları bir geçelim. Sizin için mükkemmel olan bir sevişmede, tahrik olabileceğiniz sözler nedir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• +18:)

erkek:söyle neyinim seninn

kadın:erkeğimsinn:)

erkek:istiyormusun

kadın:evet

erkek:daha fazla istemelisin yalvar:D

promili aştım ben ne diyorum:)

• ne şeker ve komik kadınsın...iyiki varsın sen ya...

• kroyuz he:))

• oo yooo:)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 14

• o*m benim diyorum

• Gerçek hayatta kibar bir bayanın, yatakta argo konuşması kadar tahrik edici birşey yok ;)

• s.k beni azdırıyor fena halde...

• Bence bu sorunu kitap haline getirip piyasaya sürebilirsin : ) Kitabın Adı: Sevişirken Tahrik Edici EN'ler : )

-Benim adım erşan kuneri..

-P*rnocu muyum ben : )

• genelde ingilizce kaynaklardan faydalanıp türkçe ye çevirerek devşirme yapmaya çalışanlar var ama herhangi bir dildeki kelime aynı taşıdığı anlamı çevirdiğin dilde taşımayabilir. dürtüsünü kaybettikten sonra anlamını yitirir o şehvet değil başka birşey olur.o yüzden işin özünde yaratıcı olmasının yanı sıra içgüdülerin coşkusunu hissettirici temelde olması gerektiğini unutmamak gerek.

• Burda söylenmezki ama

• f*ck me. yeah harder, deeper, go on dont stop, yeah like that. you like that b*tch huh? oh yeah suck it yeah yeah yeah lemme cum through your face , come on suck it spit on it owwwwwww yeaaaah nokta.

evet baştan finale üstü kapalı bi özet geçtim sanırım. yada olmadı :D

• şimdi tekrar okudumda nası bi kafayla yazmişim acba :d

• oldu oldu :)

• ban yerim ben susma hakkımı kullanayım..

• zevk alıyormusun diye hiç sormadım genelleme yapmayalım. bazı erkekler diyelim.gelelim konuya ...

ilişki sırasında sözle fazla tahrik olunmaz zaten yaşıyorsun.ama durup dururken söylenen marjinal bir söz hemen tahrik edebilir.

• bu bence aşırı müstehcen bir soru olmak ile beraber sevişme esnasında ben böle şeyler denilmez zaten zevk alıyormusun gibisinden.

ama sevişme esnasında çook güzel şeyler var konuşabilicek onlarda burada yazılmaz :)

• Valla o anda kelimeler dökülüyor insanın ağzından harikasın mütişsin seni seviyorum senin olmak hoşuma gidiyor vb olabilir.

• sakiin ol sampiyon biyere gittiğim yok burdayım demesi yeterlidir

• ye beni aşkım ye

• Seni seviyorum gibi aşk sözleri

Kızlar Ne Diyor 1

• bu da sorulmaz ki canım. şimdi ben nasıl yazayım neler sylediğimi:))

• söyleme :))

• evt üstü kapalı.. mesela yorgan

• üstü kapalı bir biçimde yazabilirsiniz :)

Yükleniyor...