Mastürbasyon yaparken hangi yolları kullanıyorsunuz?

parmak dışında hangi yöntemleri kullanıyorsunuz kimisi yastık falan diyor yastığı mı sürtüyorsunuz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 12

• Genellikle çevre yolunu kullanırım. Trafik daha az oluyor.

• Emniyet kemerini takmadan yola çıkmam rahat ol :)

• bi kaza yapsan cünüp gitcen öbür tarafa :D

• bravo :)

• acılı isot biberiyle :) kahkikohkoh

• kelebek yada arı kullan :) akşama kadar zevkten dört köşe gezersin :) sürekli titreşim yapıyor :)

• yollar asfaltsız be hacı :D

• ula titreşimli aletler var bir dene sen

• klozeti kullananlar var

• tem ve e5 genelde

• Yastık candır, koltuk kenarı da diyorlar. Bilemiyorum tabi, beni aşıyor çünkü.Parmak dersen zaten sonsuz sayıda (tamam fazla attım) değişik şekil çıkarılabilir.Allahım ya ben bu soruya neden yazıyorum ki

• ASLINDA BU KIZLARA İNTERRACİAL KATEGORİSİ GİDER YA NEYSE :D

• duş başlığını vajinasına tutarak orgazm yaşaıyor kızlar

• bütün kızlar eliyle yapıyor bazılarıysa yastık kullanıyor sen farklı bir yolla başlamışsın masturbasyona.böyle devammı ediyosun hala?

• benim ilk böyle yapmıştım nasıl farketmiştimki acaba hiç bişey de izlememiştim kendi kendine olmuştu puff ilginç

• avcumu

• muz salatalık biber fındık fıstık badem artık elime ne gelirse o an

Kızlar Ne Diyor 4

• çamaşırın üstünden okşamak yada sürtünmek

• Vibratör ya da parmak

• ben elimle çok yoruluyorum ve o hazza dayanamayıp bırakıyorum hep .. o yüzden duşta açıyorum suyu istesemde çekemiyorum ve süper oluyor :)

• Kesinlikle harika bir yöntem. Kız arkadaşımı bunu yaparken görmüştüm ciddi haz veriyor.

• hangi yollar?vajinal yolu kullanırım :))

• gizli uçmuşsun sen :)))) :))) hayırlı işler bol kazançlar sana :))) :))) beyaztebesir kusura bakma can sıkıntısından yorum yapıyım dedim :)

• ve 2 katı büyüklüğünde :))) hahahha :)))

• senin kinin yapayı

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...