Grup seks kadınlar için neden tabu?

Kadınlar neden grup aktivitelerinde bu kadar yabaniler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 2 tanesi bir araya geldi mi ya birbirlerini ya bir başkasını çekiştirmeye başlıyorlar çünkü. Konsantre olunamıyor. Sıkıntılı.

• ahahah süper ..

• bence de katılıyorum bu yoruma ben:))

Kızlar Ne Diyor 3

• Aman ne komik! Hiç bir kadın sevgilisini başkalarıyla paylaşmak istemez. Sen de eğer sevdiğin kadını ya da eşini bir gurup sex olayına sokmak istiyorsan en hafif tabirler karaktersiz adamın teki olursun!

• tabu omalıdır da bence..

• Grup seksi kadın erkek değil insan bazında tabudur arkadaşım. Bunu kabul etmeyecek pek çok erkek de vardır bence. O yüzden bence sorunu güncellemelisin.

• sevgilim + bayan + ben olacaksam seve seve

• Hayır kadınlar için tabudur genelde.. erkekler için de tabu olduğunu gördüm ama kendine güvensiz erkeklerde sadece.. acaa kadınlarda da mı sorun özgüven

• bu yorumu ben de beğendim :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Grup sex kadınlar neden istemez ama isteyen kadınlarda vardır. Kadının istememesi bence ilk sebebi sevdiği kişiyi bir başkası ile paylaşmamak ikincisi korkmak olabilir. Tabi bunun yanında dini boyutuda var. Kültür boyutuda var. Ama herhalde ikna etmek için bol bol p*rno izlemesi gerek kadının hemde grup videoları yada biraz alkol olmadı uyut. :d

• Aksine kadınlar için grup seks daha çekicidir. Bir erkeğe iki kadın fazla gelebilirken bir kadını üç erkek bile zor doyurur.

• karakterisiz bir insansan yanında gezdirdiğin kız arkadaşını biaşka bir erkekle paylaşırsın.

• Burada grup seksten kastedilen çok kadın bir erkekse ve kadın buna yanaşmıyorsa sorudaki gibi bir anlam çıkarmak kolay. Ama benim gördüğüm, mesela iki kadın tek erkek fantazisine kadınlar (en azından bir kısmı) o kadar uzak durmazken iş iki erkek tek kadına geldi mi erkekler köşe bucak kaçıyor. Kim için tabu şimdi?

Olayı kendi bakış açımıza, ihtiyacımıza göre yontarsak karşı tarafı suçlamak kolay tabii ki. Böyle genellemeler yapmadan önce daha iyi düşünmek lazım.

Burada lanetler yağdıran erkeklerin de iki kadınla yatağa girme fırsatı bulsalar reddedeceklerini hiç ama hiç sanmıyorum kendimizi kandırmayalım.

Ha kastedilen büyük gruplarsa, oooh kalabalık kimin ne yaptığı belli olmasın aktiviteleriyse, o zaman iş değişir bu sözlerin de bir anlamı kalmaz. Çünkü fikrim yok hiç.

• Tabu olmayan burda söylemez yani gene bi tabuluk durum var :D

• Grup aktivitesinden kastın grup seksse her insan bu konuda yabanidir ve olmalıdır da. Grup seks isteği , hem psikiyatrik olarak hem sosyolojik olarak , cinsel bir "sapmadır". Yani insani bir davranış değildir. Hayvani olabilir.

• Süpersin bebeğim ;) Çizgini bozma sakın !

Yükleniyor...