• Sor
  • Bence

Erkeklerin geniş kalçalı bayanlardan hoşlandıkları doğru mu?

Kalçaları 90-100 civarı olan bayanlardan, erkeklerin çok hoşlandığını duymuştum.. Ne düşünüyorsunuz?

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 15

• Geniş de olabilir, yeterki beli kalçasına nazaran ince olsun.

• 90 idealdir zaten tabi bel inceyse. büyük değil yani. şekil önemli arkaya doğru tempra gibi çıkık olmalı ramazan pidesi gibi yayvan olmamalı.

• değişik sorular geliyor genelde ebatla ilgili. Kendimi kasap gibi hissediyorum artık, ineğin antrikotu mu lezzetli sırt tarafı mı gibi :) Koyun etini marine etmek gibi :)Şimdi geniş kalçaları ile meşhur Güney amerikalı Shakira ve Jennifer Lopez var. Ünü iyi olmasa da kalçalarıyla ünlenen stilist Kim Kardashian vardır. Geniş kalçalar iyidir ama geniş kalça için yağ da selülitli ise portakal portakal hoş değil gerçekten. Kadınların başlarının belası. İkisi yanyana olursa kadın için kabus.Ama geniş kalçaya selülitsiz sahipsen ne ala, arkandan beyler seni çok güzel süzerler :)

• tum vücut uyumlu olsun isterim bn şahsen ama bel olayı ince olucak bel ince olcakki kalça ve göğüs daha guzel ve sexy dursun

• ben daha çok küçük kalçalardan hoşlanırım, kişiden kişiye değişir sanırım.. ama olmuşken büyüğü olsun diyen bir toplumda yaşadığımız için erkekler büyük kalçadan da hoşlanır, büyük göğüsten de..

• fazla geniş olmamalı vücutla uyumlu ve yeteri ölçüde olmalı..geniş kalçalı bayanlar kilo almaya daha müsait oluyor hem..

• yeter ki gözü tutsun fantazisine uysun iş biter. kimisi zayıf sever, kimi şişman, kimi balık etli, icraat önemli

• kalcaların estetiği cok önemli...brezilyalılarda bu doğustan var...daha doğrusu latinlerde...insanı baslı basına delirtecek bir durum olabilir

• iyidir büyük be :)

• bence sacma mühim olan bedensel güzelliğin orantılı olması gerekli,bel ip ince kalça büyük olmaz. Bel kalın popolar küçük yine olmaz yani demek istediğim bedenin uyumlu olması

• evet aynen öyle ben de bayılırm geniş kalçalara özellikle sibel can kalçaları gibi kocaman kalçalar onunki kaç beden bilmiyorum ama çok hoşşlar.

• ben değirmen taşı gibi kalçalardan nefret ederim. kalça orta boy olacak.. iri de ne yaa..

• değirmen taşı mı :)))

• geniş kalçalardan hoşlananların sayısı azdır ben şahsen hoşlanmam.

• evet, doğru. kalçası olmayan kadın, ufak olan kadın eksik kadındır. aynı şey memeler için de geçerli.

Kızlar Ne Diyor 6

• genelde küçük kalçalar ilgilerini çekiyor bende.tabi geniş kalçalarıyla ünlü olanlar bile var, onlarda hoşlarına gidiyor ama sıkı kalçalar olmalı.yani biçimsiz, spor yapmayan bir bedenin geniş kalçaları değil.

• *bende=bence

• vücudu orantılıysa tabi ki hoşlanıyorlar ama tutup da tahta göğüslü birinin kalçası büyük diye beğenildiğini hiç görmedim

• Düzgün fizikten hoşlanıyorlar.Herkes gibi, bizim gibi. Bir kadının kalçası 100 beli 98 göğüsü de 100 olursa hiç bir anlamı kalmaz. Kimsenin de hoşuna gideceğini sanmıyorum.Ama, göğüs 90 bel 60 kalçası 90 olursa o ayrı.. O zaman estetik ve sexy duruyor, kadınsı duruyor.

• +1

• bence vücutla orantılı olması zaten dışardan ilgi çeker. tabi bu oran altın oran olsun demiyorum. En azından orantılı vücuttaki kişiye baktığınızda gözünüz gönlünüz açılır :)

• benim kalçalar geniş ama cok abartılıda deıl dar kot gıydıgımde mutlaka begenılırm

• kalçası küçük olan kızlara giydikleri şeyler pek yakışmıyor bence bir kız görüşü :))

• katılıyorum :)

Yükleniyor...