Penis başı her erkekte mi penis gövdesinden büyüktür?

Penis baş kısmı büyük olduğu için hissettiğim acı miktarı kat be kat artıyor, bu durumu nasıl engelleyebilirim? ben böyle bir penis istemiyorum..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İşe bakya bende benim ufaklıgın kafası küçük diye yakınıyordum :D

Erkekler Ne Diyor 35

• Kafa çapı gövedeye göre geniş olur.Senin acı duyman iyi ıslanmamandan olabilir.Önsevişmeyi uzun tutup iyice sulanırsan sorun olmaz bence.

• Kimilerinde öyle ama kimilerinde orantılı, ve kimilerinde başı ince arkaya doğru kalın

• çok mu gördün kikikiki :)

• Öncekileri Göster
    • ben başı ince arkaya doğru kalın seviyorum

• Erkeğin malı meydanda olur öyle demeyin, her erkek hayatında başka penisler görmüştür en azından arkadaş ortamında denize doğru işerken falan. :((

• yok hayır herkeste öyle değil.penisin biraz kısa olmasından öyle görünüyor olabilir

• Senin vajina genişleyince erkeğin ne yapacak, düşündün mü?

• vajinam yapısal olarak çok dar.

• Hıımm aslında aranan türden lakin bence penisin başından ziyade uzunluğu rahmine baskı yapıyor olmasın oda ağrı yapar sonuçta

• yidiğin y..ran hesabını burdamı soruyosun kım s..ktıyse gıt ona sor a..cık otu

• hayır,bende gövde daha büyük.çeşitli kayganlık sağlayan ürünler kullan.bolca önseviş.

• hayır..öyle değildir..benimkinin başıyla sonu aynı kalınlıkta

• peniz başı uyarıldığında kılcar damarlar kan toplar ve şişer buda gövdeden buyuk olmasına sebep olur sen,senınkı daha tam uyarılmadan içine al derim içerisi geniş... başka türlü bir yol yok yada vajinana ufak bir operasyonla genışleteceksın

• çoğu erkekte büyüktür abartılı olarak olmasa da . Tavsiyem : ileri geri yaparken baş kısmı içerde kalsın.

• her erkekte büyüktür fakat senin sevgilinin ki anormal olsa gerek. Bariz bir fark olmaz

• genelde evet baş kısmı genelde biraz daha büyüktür. yeterince ıslatamıyor herhalde arkadaşın seni yoksa niye acısınki.

• krem kullnamalısın sanırım sende ıslaklık osurun var suyun gelmiyor bebeğim yeterince thrik olmuyorsun sulanırsa daha kolay girer büyüklük farketmez

• Penislerin geneli öyledir canım ama kendini kasmamaya çalışırsan acın azalır :)

• ilk defa senden duyuyorum bunu istemeyen genelde böylesi daha makbuldr aslında. ama tabi kişiden şkişiye değişir boyu kalınlışğı başı falan filan

• eline bir eğe alıyorsun link netten yada hırdavatçılardan alabilirsin. Oturup güzelde eğeliyorsun istediğin şekli verebilirsin yuvarlak , konik :)) fabrika çıkışı neyse odur işte

• benim değil çok şükür. ne demek istediğini biliyom çoğu kız beğenmiyo mantar gibi falan diyo benimkinin alt kısımları çok düzgün allahtan.

• hayır ne ilgisi var benimkinin kafasının kalınlığı gövdeyle uyumlu yani gövde de kalın olunca kafa daha da büyük değil :)

• tam benimkinden bahsetytin sanki benimki kalın ama kafası sivri :))

• valla benim ki kocaman mantar gibi ama dibine doğru yine kalınlaşıyor başı da geçiyor bilek gibi

• hayır çünkü genelde çok sulanıyorlar 1-2 dk içerisinde dibine kadar giriveriyor

• önce geceden tuzlu suya yatır :)

• engelleyemezsın kabul et...

• Sevgiilini değiştir. Penisi sana göre olanını bul. En kısa çözümü bu olsa gerek.

• walla istemiyorsan başka bi tane bul o zaman benimkide büyük yalan olmasın :=)

• Matkabın ucu sert kalın olursa daha iyi deler:))sızlanmayı bırak keyf almaya/keyf vermeye bak...Penis başı her erkekte farklıdırHiçbiri birbirinin aynısı değildir.Kimisi oldukça kalın ikenkimisinin ebatı küçüktür...

• bu kadar bencil olma junior istiyordur belki bir danış

• kes o zaman basini ya da adamdan ayril.

• Nasıl ya? Tamam kenarları biraz daha genişçedir ama o bölge geçiş anında yumuşak olduğu için sorun çıkarmaz. Efektif olarak yaklaşık aynı büyüklüktedirler.Ve her halükarda, uygun koşullar sağlanınca, vajinanın esnekliği mucizevidir.

• sorun da orada baş kısmı geçemiyor ki rahatça diğer kısmıda girsin

• Zaten, başı girince gerisi gelir de.. çok büyük anlaşılan. O zaman daha rahat olman için daha verimli sevişmeniz ve daha sakin olmanız gerek. Düşünsene vajina gerekince 10cm açılabiliyorsa 5cm birşey biraz sakin olunca girebilir, değil mi?

• Kimi büyükten şikayet eder kimi küçükten :) değiş tokuş yapın olsun bitsin :D

• Allah kurtarsın

• bence sen kullandığın penisi değiştir:)))

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 5

• hayır canım her erkekte öyle değil

• Ereksiyon olan peniste başın alt kısmının çapı gövdeden büyük değil midir kesin?

• herkeste değil

• kaç erkeğinkini gördün? istatistik tuttun mu :)

• penis başı zevk aldıkça şişer ve kalınlaşır . ilk giriş olunca devamında çldırırsın zevkten...:)

• kişilere göre değişkendir bazısının boyu uzun bası küçük veye büyüktür

• en tahrik edici başı kocaman olandır çevresinden biraz daha genişi ve mor olanı idealdir :))

• tarife bakkkk :)) güzellll

• +3 vermek istiyorum olmuyo ))

• değişken ama bence büyük olması daha iyi :D

• valla bilmiyorum bende biraz mazoşistlik var birazcık canımın acıması hoşuma gidiyor karşımdakinin gücünü daha çok hissediyorum ...bence mümkünse bildiğimiz mantar gibi olsun :D böle gemi gibi otursun falan :D

• Öncekileri Göster
    • sende biliyosun malın iyisini :)

• hayr cnam mantık bu ...ne kadar büyüüüük o kadar iii :D

Yükleniyor...